Şimdi Ara

HuGgies ebebek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.369
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huggies bebek bezleri uygun fiyatlar var ornegin 4 beden 84 lu 28 lira 3beden 100 lu 28 lira gibi degerlendirin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Huggies hiç kullanmadık kalıplar nasıl 4 numara. Sleepy de 4+ kullanıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sleepy yi paket kurnazlığından dolayı artık almayı düşünmüyorum

• Biz primadan geçtik. Çok memnunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 paket alma sınırı koymuşlar ama aldık. Son günlerde aldığım en uygun fiyat oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eriond

4 paket alma sınırı koymuşlar ama aldık. Son günlerde aldığım en uygun fiyat oldu.

Kargoyu ödememenin yolu var mı ya da herhangi bir kupon vs

• Prima premium care kullanıyoruz hiç huggies kullanmadık nasıldır acaba. Bir de banka kampanyasi var mı birleştirecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilcc -- 20 Şubat 2018; 21:9:29 >
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Bizde premium care kullanıyoruz ama huggies de kullandık. Premium care bir tık daha yumuşak. Ama huggies de ondan kötü diyemiyorum. Bu fiyata çok çok uygun mutlaka alın derim

• Bu bebek bezlerinin dogumdan itibaren takriben hangi numarayı kac ay yada gun kullanırız söyleyebilecek var mi acaba? Cok makbule geçer:)

• Link yok mu, nerde indirim?

Edit: ebebek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pdrdurdu -- 20 Şubat 2018; 21:27:10 >
  • Fazla somurmeyin herkes yararlansin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    hocam kızım 8 gün sonra tam 2 aylık olacak Allah izin verirse. Bu 50 günlük süreçte 2 paket 1 numara Sleepy, 2 paket de 2 numara Sleepy bez bitti diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam.
  • md3likan M kullanıcısına yanıt
    Allah bağışlasın:) bilgi icin teşekkürler. Okadar bez alan var yazan olmamis sizin dışınızda.

• Her bebeğin anatomisi farklıdır. Bu yüzden bebek bezi denemeden yüklü alınmaz. Kaçırır sızdırır pişik yapar elinizde patlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

Bu bebek bezlerinin dogumdan itibaren takriben hangi numarayı kac ay yada gun kullanırız söyleyebilecek var mi acaba? Cok makbule geçer:)

hocam paketlerin üstünde kilosu yazıyor 2-5 KG yenidoğan bebekler içindir numarası 1 olarak geçer, bebeğinizin kilo alımı 1-2 aya kadar 2-5 kiloyu geçeceğinden 1 numara bedeni fazla stoklu almayın 64 lük paketler halinde ihtiyaç doğrultusunda almanızı tavsiye ederim.. Bez tavsiyemde Prima premium care yenidoğan 1 numara olur ıslak mendilide Prima hassas ciltler için veya Dalin yeni doğan modellerini tavsiye ederim..Şimdiden hayırlı olsun
  • beatles33 B kullanıcısına yanıt
    hangi bedenin kaç kilo çocuğa olduğunun farkındayım ama kilo ve boy referans listesine baktığımda nette çok değişik tablolara denk geldim :D ilk çocuk olduğu için de kendi içimizde tecrübe eksikliği mevcut. bir de günümüz bezlerinin standartları değişik olabiliyor sanırım. yani prima premium care 1 numarayla baby me 1 numara aynı kalıp değilmiş gibi yorumlar okudum :) araştırıyoruz, teşekkürler cevabınız için. 2 numara 2 paket gg'den prima aldım. ama 1 numaradan ne kadar alacağımı kestirememiştim ;D

• quote:

hangi bedenin kaç kilo çocuğa olduğunun farkındayım ama kilo ve boy referans listesine baktığımda nette çok değişik tablolara denk geldim :D ilk çocuk olduğu için de kendi içimizde tecrübe eksikliği mevcut. bir de günümüz bezlerinin standartları değişik olabiliyor sanırım. yani prima premium care 1 numarayla baby me 1 numara aynı kalıp değilmiş gibi yorumlar okudum :) araştırıyoruz, teşekkürler cevabınız için. 2 numara 2 paket gg'den prima aldım. ama 1 numaradan ne kadar alacağımı kestirememiştim ;D

Denemeden başka şansın yok. Her çocuğun kilosu vs farklı. Tamamen kiloya göre de olmuyor.

Ama stok yapacaksan eğer bol miktarda 4 ve 4+ yapmanı öneririm. Bezlerin en kral bedenidir :)
  • 4 ve 4+ tahminen çocuğun hangi yaş dönemlerini(ay olarak yani) kapsar :) kilolu ya da çok zayıf bir çocuk olmadığını varsaydığımız durumda.

bir de bezler sanırım tavsiye edilen son kullanma tarihi üretimden itibaren 2 yıl diye okumuştum. eğer çok sonrası içinse acele etmeyelim :)

• quote:

4 ve 4+ tahminen çocuğun hangi yaş dönemlerini(ay olarak yani) kapsar :) kilolu ya da çok zayıf bir çocuk olmadığını varsaydığımız durumda.

bir de bezler sanırım tavsiye edilen son kullanma tarihi üretimden itibaren 2 yıl diye okumuştum. eğer çok sonrası içinse acele etmeyelim :)

Aldığın bezler 2 yıl tutman imkansız zaten :)

7 aylık bebek için 4 ve 4+ olabiliyor. 7 ay öncesinde bebeğin gelişimine göre yenideoğan 2 ve 3 olarak değişiyor.
  • @Eriond Hocam siz migros daki %40 indirimi görmediniz sanırım pazar ve pazartesl de varmış 5 numarayı 18 tl den aldık hemde sınırsız

ebebek tekl indirim HB de hep oluyo

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.