Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.013
Cevap
86
Favori
164.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet bu çok büyük bir eksiklik bence.

Sırf bu yüzden oppo almak dan vazgeçtim.

Bluetooth versiyonunun 4... eski olmasından sebep fazla kopma var olduğu söylenmek de oppo da...

Nitekim Huawei gt 2 pro da versiyon 5.1 i kullanmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayxbey -- 5 Ekim 2020; 14:44:50 >
  • Bu arada kargomuz yola çıkmış...

Bakalım nasıl bir akıllı saat gelecek ve memnun kalacak mıyız.. zaman gösterecek..

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayxbey -- 5 Ekim 2020; 14:43:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayxbey

Bu arada kargomuz yola çıkmış...

Bakalım nasıl bir akıllı saat gelecek ve memnun kalacak mıyız.. zaman gösterecek..

Hayırlı olsun. Bende ön sipariş geçmiştim. Şık tasarım ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kalan bakiyeyi bugün saat 12 civarı ödedim. Sanırım benim kargoyu sonraki günler yollar. Siz ne zaman ödemiştiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• cenqiz406 C kullanıcısına yanıt

Size de hayırlı olsun. Ben cumartesi ödemiştim. İlk iş günü kargoya verdiler. Bugün ödeme yaptıysanız en geç yarın sizinde kargonuz çıkar muhtemelen.. Bu arada bilekliği de alma fırsatınız oldu mu?

• quote:

Size de hayırlı olsun. Ben cumartesi ödemiştim. İlk iş günü kargoya verdiler. Bugün ödeme yaptıysanız en geç yarın sizinde kargonuz çıkar muhtemelen.. Bu arada bilekliği de alma fırsatınız oldu mu?

Aynen bir iki güne kargolama yaparlar. Bileklik zannedersem saati teslim aldıktan sonra yorum yazınca 1 TL karşılığında alınıyor. Kargo bedeli ekleyebilirler. Ekstra kordon düşünüyor musunuz ?

• cenqiz406 C kullanıcısına yanıt
    Extra kordon olarak siyah modelinkinden bence mutlaka olmali diye dusunuyorum. Denizde havuzda kullanmak icin...

• quote:

Bu arada kargomuz yola çıkmış...

ödeme yaparken sorun yaşadınız mı ? 1999 u öderken sürekli hata alıyorum

• firadiko kullanıcısına yanıt
    Hayir, odeme esnasinda her hangi bir sorun ile karsilasmadim. Akbank Axess kredi karti kullandim... Ve 6 taksit ile odemeyi gerceklestirdim. Eger sorununuz devam ediyor ise huawei canli destekden yardim alabilirsiniz..

• bayxbey B kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun , iyi günlerde kullanmanız dileklerimle. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hediyesiz şekilde satışını yapan varmı acaba

• kasadaki çerçeve pek hoşuma gitmedi şimdilik GTR ile devam bir sonraki saatim muhtemelen GTR2 olacak. Açıkçası GT2 Pro dan daha çok beğendim ve yarı fiyatına.

• pakimeno kullanıcısına yanıt
    Biraz kaba gorunuyor digmi. Sadece resimde mi oyle gercekdede o kadar kaba midir teslim alinca gorecegiz... Bu arada Gtr de guzel duruyor lakin icerigi nasildir hic merak edip incelemedim..

• Tugayy kullanıcısına yanıt
    Hediyesiz sekilde satis.. derken..???

Teknosa, vatan, media market, trendyol, n11, gitti gidiyor vs vs.. Suanda buralarin web sitetelerinde ya da magazalarinda hediyesiz olarak satiliyor.... Belki de gormussundur...

• En sonunda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayxbey -- 6 Ekim 2020; 19:47:25 >

• bayxbey B kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun ilk deneyimleriniz nasıl acaba gear watch kullanıyorum sırf şarj olayı için geçmeye değer mi biraz aydinlatirsan sevinirim

• Benimde siparişim elime geçti mi band 4 den geçtim ilk izlenim mi band 4 e göre ağır ve büyük ekran haliyle :D telefon görüşmesi yaptım ilk günden çok gösterişli saat çok sağlıklı ve stabil çalıştığını söyleyebilirim ileriki günlerde daha çok bilgi aktarmaya çalışırım

• Saati bugün aldım ve koluma taktım. Huawei bence akıllı saati saate benzetme konusunda çıtayı yükseltmiş durumda. Bir hafta önce arkadaşım samsung watch 3 aldı ama görüntü olarak Huawei 10 numara olmuş. Kaliteli duruşuyla ben burdayım diyor. Yazılım konusunda eksikleri var ama geliştirilebilir diye düşünüyorum. Herkese hayırlı olsun.

• Akıllı saat ile Samsung Gear S ile tanışmıştım, sim kart takılabiliyor olması nedeniyle telefona ihtiyaç duymadan blutooth kulaklık ile görüşme yapabildiğim için mutlu mesut bir şekilde 2 sene kullandım (yürüyüşe çıkarken telefon almamak büyük rahatlıktı.). Sonra kayışı koptu, orijinal kayış bulamadım aldığım muadil ürün bileğimde alerji yaptı derken şarj istasyonu kırıldı, onu da bulamadım. Bir süre akıllı saate ara verdikten sonra Samsung Gear Sport u gördüm, özellikleri hoşuma gidince tereddütsüz aldım. 2 sene kullandım, tam garantisi dolduğu ay 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklı olan saat çocuğa yüzme öğretirken (bel hizasında) su aldı bozuldu. Samsung ile ikinci defa hüsrana uğradığım için farklı markalara yönelme eğilimi oluştu. Kısa bir süre telefonun yanında hediye gelen mi band 4 kullandım ama ekranı, özellikleri vs. tatmin etmedi.

Bu sırada Huawei Watch GT2 Pro incelemeleri gözüme çarptı, safir cam, titanyum kasa gibi terimler daha önce akıllı saatlerde duymadığım özellikler olduğu için dikkatimi çekti. Pilinin dayanma süresini duyunca daha da bi kulak kabarttım, her gün saat şarj etmeyecek olmak mükemmel bir şey gibi geldi. Detaylı incelediğimde SPO2 ölçümü, barometre, pusula gibi özellikleri olması, spor ve sağlık verileri falan derken kendimi bir teknoloji markette buldum :)

Bu akşam aldım, yazılım güncellemelerini yaptım, koluma taktım. Bu esnada birkaç e-posta geldi, rahatlıkla okuyabildim, cevaplama sanırım yok ama olsa da büyük eziyet saatten e-posta yazmaya çalışmak.

Ekranı akıcı değil, kullanırken alışmak gerek, menude yukarı aşağı yapmaya çalışmak zor oluyor, samsung bu konuda daha akıcıydı, tabi bozulmasaydı...

Samsungda olan ekran çerçevesinin döndürülebilir olması çok alıştığım bir özellikti, aramadım dersem yalan olur.

Saati kutudan çıkardığımda pili %80 di, yazılımını güncelledim, bir saat kadar kurcaladım %78 e düştü, incelemelerde abarttıklarını düşünüyordum ama gerçekten pil konusunda çok başarılı çıktı.

Birazdan yatacağım, bakalım uyku takibi de incelemelerde anlatıldığı gibi mi :)

• MuratBayraktar M kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar. Hayırlı olsun. Spor yapan biri misiniz? Sorumlarım olacak size, inşallah yanıtlarsınız.

1) Nabız ölçümünü nasıl buldunuz? Stabil mi? Mesela ayağa kalkıp 10 kere zıpladığınızda nabzınız hızlanıyor mu hemen? Takip ediyor mu?

2) Müzik için ayrılan hafıza ne kadar? (2GB diye duydum)

3) Telefondan şarkı açtığınız zaman bu şarkıyı saat üzerinden değiştirebiliyor musunuz?

4) Kandaki oksijen ölçümü arka planda otomatik mi oluyor yoksa manuel olarak seçip mi ölçüyorsunuz?

5) Saat için "Kalori, Adım, Hareketli dakika" hedefi koyulabiliyor mu?

6) Saat siz hareketsiz kaldığınızda "Ayağa kalk" gibi şeyler söylüyor mu?

7) Saat üzerinden telefon görüşmesi var. Hoparlör ses yüksekliğini nasıl buldunuz?

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.