Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    amin inşaallah.yakında bu işin kokusu çıkar diye düşünüyorum ben.çünkü anladıgım kadarı ile saatlerin hepsinde bu leke yok kusur gibi görünüyor.
  • Ekrandaki leke yüzünden iyicene kararsız kaldım. Acaba geri gönderiyimmi bilemiyorum. Siz bu konuda ne yaptınız. Birde tekrar siparişim verirsem gelmesi 16 sini bulacak. Ne yapmaliyim kararsız kaldım. Huawei Watch GT2 [ANA KONU] Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dostlar merhaba GT 2 yi iphone ile kullanıyorum. sırf arayüz yüklemek için android bir telefon alacağım. 1000 tl bütçede ne önerirsiniz gt2 ile uygmlu çalışacak ve custom arayüz yükleyebilecek.
  • MeteTatli M kullanıcısına yanıt
    Huawei tercih ederseniz tam uyumlulukla kullana bilirsiniz. Benim telefonum Asus Zenfone 5 bildirimleri telefondan silince saatten silinmiyor biraz can sıkıcı bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağatay39 -- 6 Aralık 2019; 10:48:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihsahin45

Aslında donanımsal olarak arayüz yüklemeye engel olacak birşey yok. Ama neden huawei bunu kısıtlıyor anlamadım. Aslında custom faces özelliği ile binlerce arayüz yükleyebiliyorsunuz. Hatta Samsungda hangi arayüz varsa onun aynı tasarımını yapıp bu saate yükleyebiliyorsunuz. Zira ben bu saat saate samsung watch ın standart arayüznünü yükledim. Demekki oluyormuş ama neden bunu zora koşuyorlar anlamadım. Birde healt sağlık verilerini ve saatin diğer ayar verilerini neden yedeklemiyoruz onu anlamadım.

Alıntıları Göster
    "Fikri Mülkiyet Hakları" ihlali, patent savaşları vs nedeni ile Apple'a ve Samsung'a karşı kaybettiği davalar, ödediği cezalar...

• Arkadaşlar custom face yüklemek için hem uzun listeyi hem de kısa listeyi uygulamaya çalışıyorum ama maalesef sağlık uygulamasını çalıştırdıktan sonra huawei id kısmı ya da bölge seçim kısmı gelmiyor. sağlık uygulamasını çalıştırıyorum ilk ekranda ileri(next) diyorum sonra Kabul et ekranı geliyor sonraki ekran doğrudan uygulamanın arayüzü açılıyor. eyi yanlış veya eksik yapıyorum acaba? hem beta hem de normal sürümle denedim sonuç aynı?
  • MeteTatli M kullanıcısına yanıt
    Öncelikle huawei mobili sil ve huawei sağlığıda sonra telefonunu ucak moduna alıp grps kapalı okduğundan emin ol mobil veride kapali olacak wifi ve bluetooth acık. Sonra huawei mobil ve saglık uygulamasını kur. Ve bunları açma ama. Sonra uygulamalardan bunların verileri sil her ikisininde sonra saglik uygulamasini ac. Dikkat et gprs ve mobil veri kapalı olsun

• Mertccc M kullanıcısına yanıt
    Emin değilim ama gt kullanıcısı arkadaşım 1 yıldır bu sorunu yaşıyor

• semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Hocam siz hala orada mısınız? Boşverin gitsin lekenin bir sorun çıkardığı yok. Farkedemezsiniz bile. Saatin keyfini çıkarın

• fikretsalman F kullanıcısına yanıt
    Hepsinde var. Sadece görünmesi çok zor

• hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Vardır da görememişsinizdir

• cemxxx123 C kullanıcısına yanıt
    Bende gönderecektim vazgectim. Şimdi tekrar iade etsem yeni siparişin gelmesi en az 15 gun. Ayrıca şöyle bişey yapabilirim. Garanti bitimine 2 ay kala servise bırakırım servis yapabilirse ne ala uapamazsa 6 kez aynı arızadan servise göndririm yapamazlar ucret iadesi yada sıfırını talep ederim

Gerçekten kullanınca böyle şeylere ihtiyaç duymazsınız. Bir saat olarak düşünün. Huawei zaten sensör ışığı diye belirtti. Sorun olursa gönderirsiniz ki zaten olmaz.

Aynen siz çok haklısınız. Ama bendeki takıntı işde istemsiz kafaya takıyorum. Ama göndermeyecem. Şuanda bu saatten çok memnunum. Hele beni şarjı yönünden çok mutlu etti. Gunde 2 kez ve daha fazla telefonu şarja taktığımı duşünursek bu cihaz super. Bu şarj gitmesi konusunda darısı telefonların başına..

Ben gear s3 frontier saatimi sattım henüz 15 ay garantisi vardı. Orada kullandığım bir çok özelliği bu saatte kullanamıyorum ama çok ekstrem özellikler değil açıkçası. Sensörleri samsungdan çok çok iyi. Bataryası zaten fark yaratıyor. Hafifliği ve şıklığı da bayağı bir cazip geliyor. Bu gözle bakarsanız çok seversiniz saati. Ben saatfeki lekeyi bi burada görünce hatırlıyorum 😆 gözle görünmesi bile çok zor zaten

Bencede çok hoş saat. Samsung watch dan da iyi kola yakışıyor.

• Çağatay39 kullanıcısına yanıt
    Hocam Asus Zenfone5 nasıl memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onboardx O kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı lansmana özel tanıtım fiyatıyla bir buçuk sene önce ilk almıştım yaklaşık 8 ay kullanıp iphone 7 plus ile takas yaptım daha sonra iphone 7 plus'ı Samsung S9+ ile takas yaptım ama ikisi de beni Zenfone 5 kadar mutlu etmedi bende Samsung S9 plus'ı satıp tekrardan Asus Zenfone 5 aldım. Özellikle kamera performansı olarak, Zenfone da Google Cam kullanıyorum ve fotoğraf kalitesi gerçekten harika.
    Kör değiliz çok şükür niye göremeyelim her açıdan baktık örnek çekilen fotoğraflar ın açısından baktık yok işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hako7445 H kullanıcısına yanıt
    ☺️ Yanlış anlama lütfen. Görmesi çok zor o yüzden söyledim. Tüm cihazlarda aynı sensör beneği bulunmaktadır yazmıştı huawei. Geçenlerde bi forumda görmüştüm

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.