Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berk_2828

Tek tek yorumlara bakıyorum almak istediğimden dolayı güzel açıklama yapmssiniz lakin bu akilli saatte sevmediğiniz nedir?

Genellikle adım sayarsan şikayet çok onun haricinde

Cevap için şimdiden tesekkurler
    Benim sevmediğim hiç bir özelliği yok. Ama sadece ben gecen gün ekranda bir leke gibi bişey fark ettim. Ama oda herkesde varmış onun dışında hiç bişey yok on numara beş yıldız bi saat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuKeVa

Hocam emeğine sağlık çok teşekkür ederim. Bunu müsadenle ana sayfada paylaşıyorum.
    Tabiki paylaşabilirsin. Uzun oldu ama mecburen herkes kolayca yapsın diye en ince detayına kadar yazdım yaparken hata olmasın diye hiç bir kısaltmaya gitmedim ondan böyle uzun okuması uzun ama yapması çokkısa sürüyor. birde benim bir tane daha vardı anlatımım oda normal cin hesabı ile cin healt da yer alan arayüzler icin onuda ana sayfaya eklermisin.
  • quote:

Hocam emeğine sağlık çok teşekkür ederim. Bunu müsadenle ana sayfada paylaşıyorum.
    Şunda paylaşırmısın buda diğer anlantımım

Evet Arkadaşlar sonunda saate kadran yüklemeyi başardım. Çok kolay ve bunu sizlere sırasıyla tane tane anlatacağım. (Not: saatin telefonun dilini falan değiştirmenize gerek yok. Huawei Health betaya falanda gerek yok. )

Telefonunuzu uçak moduna alın gprs kapatın Wifi ve bluetooth açın

1-önce google playden Huawei Mobil Servisi yükleyin.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huawei.hwid&hl=tr

2-yine gooogle playden güncel huawei health yükleyin.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huawei.health&hl=tr

3-Saati açın ve türkçe olarak seçin ve telefonla eşleşmesi için bekleyin. ( Saatin ilk kurulumunda)

4-Android telefonlar için ayarlar-uygulamalar-Huawei Mobil Servisi bulun ve ona tıklayın. Sonra kayıt yerine tıklayın. Hafızayı yönet tıklayın. ve sağ üstte verileri temizle sekmesi çıkacak. Buradan verileri temizleyi tıklayın tamam dedikten sonra geri uygulamalara gelin.

5-Yine uygulamalardan Huawei Health (Sağlık) uygulamasın bulun. Kayıt yerine tıklayın. verileri silin dedikten sonra buradan çıkın.

6-Sağlık (Huawei Healt) uygulamasına girin. Burada çok dikkat!!!!
    İleri dedikten sonra kabul ediyorum diyoruz. evet en can alıcı yere üstte hizmet bölgesini ÇİN olarak seçiyoruz. Sonra gelen izinleri onaylıyoruz.

7-İzinlerden sonra Huawei Kimliği ekranı gelecek. Buradan yeni kayıta tıklıyorsunuz. Huawei Kimliği yazan yerin hemen altında Ülke/bölge seçin var onuda ÇİN olarak seçiyorsunuz. Aşağıda bulunan Ürünler servisler ve teklifler kılığini işaretleyin. İleri diyin. Sonra kabul ediyoruma tıklayın. Doğum tarihi girin çokta önemli değil rastgele girebilirsiniz. İleri dedikten sonra e-posta kullan tıklayın. Gelen ekrana aktif bir e posta adresi girin. Çünkü o e postaya kod ve onay linki gelecek. sonra gelen şifre ekranından şifrenizi oluşturun. İleri dedikten sonra Güvenlik telefon numarası bölümü gelecek. Burada bulunan bölgeyi Türkiye +90 olarak seçiyoruz .ve aşağısına saati bağlayacağımız ve huawei uygulamalarının bulunduğu telefonun numarasını yazıyoruz bitir diyoruz. Telefonuza gelen sms deki şifreyi giriyoruz. İleri dedikten sonra e-posta adresini doğrula ekranı geliyor. Buarada dikkat. Şimdi başta verdiğiniz e-postanıza girin ve oraya gelen onay mailinde e postayı doğrula dedikten sonra huaweinin doğrulama sayfasına yönlendirilip hesap etkinleştirildi yazısını görünce telefon ekranına geri dönüp Doğrulandı yazısına tıklıyorsunuz. EVET şuanda herşey tamam...telefondan açık olan herşeyden çıkın.

8- Huawei sağlık uygulmasını açın ileri diyin Kabul ediyoruma tıklayın.

9-Uygulamanın altında cihazlar ekleye tıklayıp saatinizi ekliyorsunuz. (Saat eşleşme konumunda olacak)

10-Saatiniz eklendikten sonra direk zaten saat kadranları ekranını göreceksiniz.

İşlem Bu Kadar Herkese hayırlı Olsun.

Yardıma ihtiyacı olana yardım ederim.

NOT: AYRICA SAATE AYNI ANDA 27 TANE SAAT KADRANI YÜKLEDİM. DAHA DA YÜKLEME İMKANI VAR.

• quote:

Arkadaşlar saat yüzü konusunda adım adım nasıl yapıldığını içerir metni bana iletirseniz ilk konuya ekleyeyim isterseniz
    sayfaya yazdım bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihsahin45

sayfaya yazdım bakabilirsin

Alıntıları Göster
    Hocam emeğine sağlık konunun ilk mesajına paylaşımını ekledim.
  • quote:

Hocam emeğine sağlık konunun ilk mesajına paylaşımını ekledim.

Alıntıları Göster
    Anlatımda resim eklemek isterdim ama çok uzun zamanımı alacağı için ekleyemedim. Çünkü şuan yıl sonu nedeni ile yoğun çalıyorum. sabah erken kalmak gerek ondan fazla zamanımı almasın diye yazıyla anlatabildim. Buradan yardım isteyen arkadaşlara sabahları cevap yazamayabilirim. Akşam iş dönüşü eğer müsait olursam mutlaka geri dönüş yaparım.
  • semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Olsun hocam hepimizin işleri var. Siz o yoğunluğunuz ile vakit ayırıp bu çözümü adım adım yazdınız daha ne olsun. Çok değerli bir bilgi bence. Tekrar emeklerinize sağlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Olsun hocam hepimizin işleri var. Siz o yoğunluğunuz ile vakit ayırıp bu çözümü adım adım yazdınız daha ne olsun. Çok değerli bir bilgi bence. Tekrar emeklerinize sağlık.
    Rica ederim ne demek. Bilgi düzgün bir şekilde paylaşılınca güzel ve işe yarar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihsahin45

Bu saat arayüzünü nereden yükledin öğrenebilirmiyim.

Alıntıları Göster
    Buyur kardeş
    https://drive.google.com/file/d/1eP0fzSz9SVVMHD-WzOukNTQGGSXNkQNb/view

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

Buyur kardeş
    https://drive.google.com/file/d/1eP0fzSz9SVVMHD-WzOukNTQGGSXNkQNb/view

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim..
  • samsung s3te telefon ekran açıkken bildirim gelirse saate düşmemesi için ayar yapabiliyorduk, bu saatte de aynı şey var mı?

• Arkadaslar selam. Bugun is çıkışı yaklasik 6 gibi vatana gittim ve izmirde saat kalmamış. Akabinde media mark ve teknosaya baktim.. malesef yok. Turcell vodafone ve telekoma baktim malesef kalmamis. Yarin da bakacağım son 1 büyük yer var. Oralardan bulursam ne ala.

Direk elden almak varkende netten siparis vermek istemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

Arkadaslar selam. Bugun is çıkışı yaklasik 6 gibi vatana gittim ve izmirde saat kalmamış. Akabinde media mark ve teknosaya baktim.. malesef yok. Turcell vodafone ve telekoma baktim malesef kalmamis. Yarin da bakacağım son 1 büyük yer var. Oralardan bulursam ne ala.

İzmirde huaweinin deneyim mağazası var ona baksana..
  • quote:

Arkadaslar selam. Bugun is çıkışı yaklasik 6 gibi vatana gittim ve izmirde saat kalmamış. Akabinde media mark ve teknosaya baktim.. malesef yok. Turcell vodafone ve telekoma baktim malesef kalmamis. Yarin da bakacağım son 1 büyük yer var. Oralardan bulursam ne ala.

Mağaza adresi şu şekilde
    Caher Dudayev Mah. N:40 Mavibahçe Alışveriş Merkezi Bahçe Katı Z08, 35000 Karşıyaka
    huawei satış yeri mi ? az evvel gidip gitmemekte tereddüt ettim. bi orası kalmıştı bakmadığım :/
  • quote:

huawei satış yeri mi ? az evvel gidip gitmemekte tereddüt ettim. bi orası kalmıştı bakmadığım :/
    Huaweinin kendi satış yeri türkiyede 2 tane var biri istanbulda biri izmirde. Ankarada bile yok. Bu tür firmaların kendi satış yerlerine deneyim mağazası adı veriliyor.
    sağol kral. valla pişman oldum gitmediğime trafikyoğunluğu oluyor çünkü. bornova foruma gideceğim diye trafikte kaldım mavibahçeye gözüm yemedi ama unutmuşum orayı ben. hatta ücretsiz ekran koruyucu ve servis indirimleri yapan meşhur bir yer. aklımdan çıkmış tamamen. yarın gidip bakacağım
  • Arkadaşlar zevkler renkler olayı farklı tabiki ama sizce hangi modeli ; siyah mı kahve mi? :)

• Arkadaşlar stres ölçümünü otomatik yaptınız mı? Ben bulamadım nereden yapıldığını bilen var mı:)

Biraz önce shiftdelete in inceleme videosunda aod açık 2 hafta pil ömrü olduğu söyleniyor ama bende açık değil aod ama 25 kasım saat 19 gibi açtım. Yani 5 günü devirdi. %74 idi pil ilk gün şuanda %33 de. 5 günde %41 gitti. Yani ben aod açık 2 hafta gideceğini pek sanmıyorum. Var mı 2 hafta götüren:)

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    ben normal çekil kasalı olanı tercih ediyorum. siyah kasa da güel ama çelik başka. öte yandan kayışlar heryerde bulunuyor. çeşit çeşit sıralamak lazım
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.