Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m-tr.gearbest.com/blog/new-gear/honor-magicwatch-2-vs-huawei-watch-gt2-full-specifications-features-comparison-9421

46 mm olan modeller tamamen aynı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emre.35 kullanıcısına yanıt
    Gt 2 pro 1 2 aya satışa çıkar, kasa farklı, içi aynı, fiyat olarak bir tık üzerinde. Biraz bekleyin öyle karar verin bence.

• Normalde şarj ortalama on gün gidiyordu fakat dün sabah yarım saat falan taktım %43 te çektim. öğleden sonra şarj 0 gösterip kapandı. Tekrar taktım %100 doldu sabah şarj bitti göründü. Başına gelen oldu mu böyle birşey? Pazar günü denizde uzun süre kaldım acaba etkiler mi diye düşünüyorum ama her hafta denize giriyorum. İlk kez karşılaştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gt2 saatimi satmaya karar verdim. Faturası garantisi kutusu duruyor. Kozmetik olarak temiz. Hoparlör mikrofon olan model. Orjinal deri kayış yanında bir adet plastik kordon bir adet de metal hasır kordon var. Fiyat teklifleri pm den...

• quote:

Orijinalden alıntı: fromelf

1- Bende de böyle, ilk günden beridir böyleydi, saate baktığımda otomatik mesaj çıkıp ekran aydınlanıyor.
    2- Rahatsız etme modu açık ya da huawei app cihazlar kısmında "ekranı uyandırmak için bileğinizi kaldırın" kapalı ise ondan yanmıyor olabilir
    Hocam benim telefonum Xiaomi. "ekranı uyandırmak için bileğinizi kaldırın" şeklinde bir ayar göremiyorum maalesef.
  • sonfeminen kullanıcısına yanıt
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

Cihaz ayarları içinde bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

Cihaz ayarları içinde bulabilirsiniz.
    Hocam bu sorunu çözdüm sayenizde, teşekkür ederim. Peki bildirim geldiğinde ekran ışığı neden yanmıyor sizce? Sadece ses çıkıyor. Çok canımı sıkıyor bu durum.
  • sonfeminen kullanıcısına yanıt
    bildirim gelince bende de ekran aydınlanmıyor. sadece titreme var.
    bildirim gelip saat titreyince kolunuzu kaldırıp saate baktığınızda gözüküyor gelen mesaj vs.
  • 5burak5 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, teşekkürler, sensör kısmında bir kaç farklılık gördüm sadece. Gt2'de daha fazla sensör var sanırım.
  • bildirim geldiğinde ekranın uyanması durumu yok arkadaşlar,
    bileğinizi çevirdiğinizde bildirim açılıyor.

ben bunu eksiklik olarak değil,fark yaratan bir özellik olarak görüyorum.
    bildirim geldiğinde sadece ben okuyayım,bence iyi düşünülmüş bir özellik
  • Merhabalar;

Mi note 10 lite ile watch gt2 kullanıyorum ve 2 tane sorunum var.
    1. si sağlık uygulaması kapalıyken birçok bildirimler saate gelmiyor.
    2. si sağlık uygulaması açıkken gelen bildirimler saate 3-4 tane geliyor.

bunları yaşayan ve çözebilen var mıdır acaba?
  • kandan kullanıcısına yanıt
    Bugün itibariyle ben de aranıza gt2 ile katıldım.

WATCH ACTİVE 2 saatimde var. Ama spo2 ve daha düzgün uyku takibi , telefonla konuşurken karşıya daha net ses iletimi ve tabiki şarj için gt2 aldım.

ilk farkettiğim kesinlikle adımsayar %15 hatalı sayıyor adımları ki bu kabul edilebilir bir şey değil.Watch active 2 daha iyi sayıyor. Özellikle dur, hareket et dur gibi böyle mutfak, ev ,iş ortamlarındanki adımları şişiriyor. Her sefer olmasa bile %80 inde 6 -7 adım ilave ediyor. Buda toplamda gün içindeki hareketinize bağlı olarak 500-1500 arası adım eder.Ama mesela çıktın 1 km yürüdün onda hata payı az.

Şarj sorununuza gelince, benim gear s3 frontier saatime bildiğin elimi bileklerime kadar yıkarken su kaçtı.Saatin ana kartı ve pili değişti. Her ne kadar saat su geçirmez olsa da, zamanla darbeyle, ısıyla ve hatta şarj pinlerinin değdiği yerden su almış olması muhtemel. Deniz suyu akıllı saati bitirir hocam. Ne olursa olsun.

Hemen garantiye gönderin. Pili anakartı değişsin sonra bir daha denize girmeyin.Girerseniz de streç filme sarıverin oyle girin.

• Kullanan arkadaşlara 1 sorum olacak. Ben watch active 2 mi kılıf ile kullanıyorum.Ama saatin hissiyatını öldürüyor.

Youtube da özellikle Ekin Kolama beyin TAA kanalında honor magic watch 2 ye yaptıklarını gördüm.Oldukça sağlam geldi camı. Sizce kılıf alayım mı?Saat böyle çok güzel.
  • ecz_mel E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yanıt için. Deniz suyu zarar verebilir evet ama neden antrenman olarak açık deniz yazılmış o zaman bunu anlamıyorum. Ben sporcuyum yeri geliyor koşuyorum yeri geliyor ağırlık öalılıyorun yeri geliyor yüzüyorum. İşime suda yaramayacaksa neden para verdim buna?

• kandan kullanıcısına yanıt
    Çok doğru.Ama maalesef şarj tutmamasi kapanması vb. direk su temasını gösteriyor.
    Buna da kullanici hatasi diyebilirler.Çok ugrasmadan varsa fatutasi ile gönderin servisine sonra da muhakkak ozellikle hoparlör girişini kapatarak girin suya gireceksenizde.

• Merhabalar saatimi bugun aldim mevcut sürüm 1.0.8.16 gorunuyor saglik uygulamasindan guncellestirme kontrolunde ag hatasi aliyorum. Telefonum huawei p20lite, telefondaki saglik uygulamasi son surum olarak guncel fakat saat guncellemede ag hatasi sorunu aliyorum cozumu nedir? Tesekkurler simdiden.

Edit: kendisi otomatik guncellemis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daci -- 23 Eylül 2020; 8:43:29 >
  • https://mshop.huawei.com/tr/product/huawei-watch-gt2-pro

Watch GT 2 Pro 2300 TL.

• 5burak5 kullanıcısına yanıt
    Verilmez kablosuz şarj bir kaç watch face ve biraz spor modları eklemişler zaten gerekli olanlar var bu saatte incelemelerde de saat yavaş çalışıyor onu çözememişker donanım aynı zaten

• 2000 liraya Galaxy Watch 3 daha iyi bir seçim olur bence de. Yazılım anlamında iki marka arasında dağlar kadar fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonfeminen

Hocam bu sorunu çözdüm sayenizde, teşekkür ederim. Peki bildirim geldiğinde ekran ışığı neden yanmıyor sizce? Sadece ses çıkıyor. Çok canımı sıkıyor bu durum.

Alıntıları Göster
    Hem pil tasarrufu hem de "gizlilik" açısından bu şekilde olması daha iyi hocam.

Önceden Mi Band 3 kullanıyordum. Honor MW2 ye geçince bi bocaladım neden böyle diye. 1-2 gün sonra farkettim ki bu şekilde daha mantıklı. Mi Band 3 kullanırken gelen mesajlarımı ve bildirimlerimi herkes okuyabiliyordu. Hatta saat bana dönük değil de karşımdaki kişiye dönük olduğunda benden önce karşımdaki görüyordu mesaj veya aramayı. Şimdi ise ses ve titreşim geldiğinde kolumu yüzüme doğru çevirmedikçe kimse okuyamıyor gelen mesajı

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.