Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.704
Cevap
236
Favori
880.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saatte en uyuz olduğum özellik spor modunda iken yani misalen açık hava yürüyüş veya bisiklet falan sürerken aktiviteyi telefondaki gibi arka plana alıp çalıştırmak ve bu esnada saati normal kullanma şansı yok mu???
  • Bana güncelleme geldi size de geldi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar taichi ile kadran yüklemeyi deniyorum ama sürekli "kadran karşıya yüklenemedi dosya konumunu değiştirin" diyor. Bir sürü konum denedim olmadı.
    En son güncellemeden sonra çin hesabı ile kadranlar da görünmüyor. Bu ikisinden birine çözüm var mı

• historiyst_45 kullanıcısına yanıt
    Ben basaramadim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Honor'a güncelleme geldi mi? Geldiyse uzanırken ekran açılma düzelmiş mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobejames

Yeni Güncelleme dağıtılmaya başlanmış. GT2 ye SpO2 geliyor. Ios dan androide geçmek lazım artık.

yeni güncelleme
    Valla ben de geçeceğim de hangisine bilemiyorum. P30 Pro, Oppo Reno 2 falan düşünüyorum ama 5G geliyor ve telefonlar eski kalacak. Yeni çıkan telefonların da tasarımları çok kötü kocaman delikler... Bilemedim. Biraz daha bekleyeceğim sanırım tam ekranlı güzel bir telefon gelir inşallah önümüzdeki aylarda...

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

honor a geldi güncelleme Nisan 2020
    Sp02 ölçümü için bir özellik eklendi
    sistem kararlığı iyişetirir.

2 özelik yazılmış.

Bu arada ben gt2 almıştım iade edip honor aldım 2 farklı kordon çıkıyor ve kulaklık hediyesi ile aldım.
    Bana neden kulaklık vermediler; hatta parayla satmaya kalkıştılar üstelik?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Bana neden kulaklık vermediler; hatta parayla satmaya kalkıştılar üstelik?

Alıntıları Göster
    İlk çıkınca turktelekom kampanya yaptı. 1500 e gt2 almıştım sattım arkadaşa açmadan 12 taksite 1550 ₺ ye honor ve honor kulaklık aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdundar

Arkadaşlar uyku apnesine bakabilen oldu mu? Heart health research diye bir app indirin diyor ama böyle bir app bulamiyorum. Bulup yapabilen var mı?
    Bu konuyu yapabilen oldu mu?

• Rhmi rdgn R kullanıcısına yanıt
    Hocam indirdiğin kadranları bir klasöre koy ve dahili depolamanın içine at. O zaman olacaktır. Dosya konumunu o yüzden değiştir diyordur. Ben mesela SAAT FACES diye bir klasör yaptım. Rahat rahat yüklüyorum. Hani İndirilenler, Android, Data olan yer var ya. Oraya at dosyayı
  • bu saatin kalori hesaplamasında da kesinlikle sıkıntı var. bir koluma gt2yi, diğer koluma garmin 3 hryi taktim, garmin 1100 kalori gösterirken, gt2 514 kalori gösteriyor. şaka gibi.
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• arkadaslar saati daha yeni aldım, cesaret edemedim :) duşa saatle giriyor musunuz?
  • Arkadaslar cihaz uzerinden gps i acip kapatmak yok zannedersem. Trlefon uzerinden konumu acinca gps acilmis mi oluyor. Hava durumunu surekli guncel kullanmak istiyorum,

• quote:

Orijinalden alıntı: dev48

arkadaslar saati daha yeni aldım, cesaret edemedim :) duşa saatle giriyor musunuz?
    Giriyorum ben sıkıntı yok. Girme sebebi müzik değiştiyorum duşta.
  • invisible kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, nereden ve kaça aldınız öğrenebilir miyim?
  • ByAliTR kullanıcısına yanıt
    Hocam hata olduğunu düşünmüyorum 80 kilo civarı olduğunu düşünürsek 12km "koşuda" 514kcal gösteriyorsa fena sayılmaz(belki 750 olabilirdi), ancak sadece 12km de 1100kcal emin ol epey abartılı bir değer, kalori yakmak keşke o kadar kolay olsaydı...:)

garmin in sensörde bir sıkıntı olabilir ?
  • www.amazon.com.tr
    Huawei Watch GT2 Sport Akıllı Saat 46mm- Siyah (Huawei TR Garantili): Amazon.com.tr
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07YP3PWNF/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

1.175 TL Satıcı:Amazon
  • Yüzden fazla saat arayüz var ama işe yarayan toplasan 10 tane çıkmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.