Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam saati malesef alamadım henüz. izmirde 1 yer kaldı ona da yarın bakacağım.
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanya ile daha uyguna alabilirsiniz aslında.

Ya aslında ilk çıktığında huawei 150 tl çek veriyordu keşke daha önce gidebilseydiniz mağazasına.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MuKeVa kullanıcısına yanıt
    artık 3-5 e bakmayacağım hocam. 45 günde 1 mio + satılması beklenmedik durum açıkçası. üzerine vatan, teknosa, madia mark larda tükenmesi muhtmelen yeni zammın habercisi. Ablama dedim bugün saat bakıyorum, aaa huawei mi yoksa ? dedi. onu al diyor bana :D

tv de reklamları varmış, millet sanırım epey etkilenmiş duruyor. 1700 bandına çıkabilir.
    Açıkçası benim fiyatın artacağına inanmıyorum hocam. Artarsa kendi ayağına sıkar

Mesela teknosa da axess kartınız varsa 100 chip para veriyor bunun gibi bir kaç kart kampanyası ile daha uyguna alabilirsiniz.

Ben mesela 20 kasımda mediamarktta 1350 ye aldım. 25 kasımda mağazadan teslim aldım. Böyle birşey yapabilirsiniz tabiki karar sizin :)

umarım yarın elden teslim alırım hocam. tabi sizinki gibi 1350 olursa düşeş olur :D

izmirde teknosa ve vatanda bitmiş görünüyor
    Hocam amazon da mesela 1417 tl axess varsa 75 tl indirimle 1300 kusurlere alabilirsiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

Beyler watch face de upload kısmı bir süre sonra kapanıyor. Olmuyor. Kapanmaması için ne yapabilirim. Güncellemeleri yapmıyorum ya da neyi eksik yapıyorum
    sayfanın ilk giriş konusundaki makaleyi oku
    bende çıkmıyor hocam. günlerdir takip ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihsahin45

sayfanın ilk giriş konusundaki makaleyi oku

Alıntıları Göster
    Onları tabi ki yaptım. Kurulumu baştan yaptığımda sorun yok ama telefon uçak modundan çıkınca 51.maddeyi dediği gibi upload yapıyorum her seferinde watch face ama sayfasına atıyor. Bakalım bunu kaç günde çözeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bestercan B kullanıcısına yanıt
    Ucak modun cıkma isin bitene kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

umarım yarın elden teslim alırım hocam. tabi sizinki gibi 1350 olursa düşeş olur :D

izmirde teknosa ve vatanda bitmiş görünüyor
    Dostum 5 gün once hem mavibahce deki huawei magazasında hemde oraya yakın yeni açılan Hilltown avm nin içindeki Mediamarkt magazasında saat vardı.ikisinede bak.
    Daha yakın dersen Karşıyaka çarşı girişınde küçük teknosa var.cumartesi saat 20.00 itibariyle saat vardı orada da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 1 Aralık 2019; 2:42:20 >
  • semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamiyorsam watchface tasarımı da yapıyorsunuz.
    Onuda anlatacağım demistiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Yanlış hatırlamiyorsam watchface tasarımı da yapıyorsunuz.
    Onuda anlatacağım demistiniz.
    Kısmen doğru. Şöyle demiştim custom faces yüklenmesini de anlatacağım ayrıca kendi saat tasarım yapmayıda öğrenmeyi planlıyorum demiştim. Ama bu ay bu saat tasarımı yapmayı öğrenmem çok zor. Çünkü çok iş yerinde yoğun çalışıyorum o yüzden vakit yok
    Ama ocak ayı gibi bu konuyla ilgilenecem. Eğer becerebilirsem buraya yazarım.

• Saati dün itibariyle almış bulunuyorum. Ekrana IPG jelatin taktım hemen. Aslında önyargım vardı takmadan önce, saat ekranına jelatin mi takılır diye ama şıklığı kesinlikle bozmadı. Hala saati keşfetmeye çalışıyorum, bakalım Amazfit Bip'ten sonra alışabilecek miyim. Amazfit'de hatırlatma kuruyordum ve çok işime yarıyordu. Huawei Watch gt 2'de yok sanırım.

• İphone ile uyumu nasıl arkadaşlar? Eksik dediğiniz şu uygulama iphone uyumsuz diyeceğiniz birşey var mo?

• Arkadaşlar yazılan talimatları yaptım ama arayüz yükleyemedim. Daha önce kayıtlı olan mail adresimi yazdığım için mi oldu? Yoksa kayıt yaparken cep telefonuma kısa mesaj gelmediği için mesaj almak için kısa süreliğine uçak modunu kapattım bu yüzden mi kuramadım?

• keremalp kullanıcısına yanıt
    çok sağol kral. hepsi bana yakın yerler. Bugün gideceğim
  • hezarfenburak kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam. ben de koruyucu almayı düşünüyorum. jelatini nerden aldınız ? ve ekranı tam kaplıyor mu ? yoksa kenarlar boş mu kalıyor
    Sağolun, N11'deki serportIPG diye bir dükkandan aldım hocam. 3D kavisli ekran olduğu için tam kaplama olayı fark edilmiyor. İç ekrandaki görüntüyü tam kaplamış durumda. Yani görüntü jelatinin dışına çıkmıyor, anlatabildim umarım. Tam simetrik yapıştırmadığım halde çok hoş görünüyor. Jelatin olduğunun farkında bile değilim :)

• hezarfenburak kullanıcısına yanıt
    Korkum görüntü kalitesi düşmesinden ziyade saatin cam yüzeyini tamamen kapliyor mu ? Anladigim kadariyla dış çerçeve yani çizgili alan açıkta kalıyor. Teşekür rderim hocam

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.