Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MuKeVa

Arkadaşlar stres ölçümünü otomatik yaptınız mı? Ben bulamadım nereden yapıldığını bilen var mı:)

Biraz önce shiftdelete in inceleme videosunda aod açık 2 hafta pil ömrü olduğu söyleniyor ama bende açık değil aod ama 25 kasım saat 19 gibi açtım. Yani 5 günü devirdi. %74 idi pil ilk gün şuanda %33 de. 5 günde %41 gitti. Yani ben aod açık 2 hafta gideceğini pek sanmıyorum. Var mı 2 hafta götüren:)
    Ben. Geçen hafta Cuma günü aldım şarj %70 di. Şimdi %20. Demek ki şarj full olsa 2 hafta gidecek. Kaldı ki ekran açik olan günlerde kullandım. Birkaç gün watch face yüzünden sürekli reset atıp kurcalamak zorunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 30 Kasım 2019; 23:15:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Arkadaşlar zevkler renkler olayı farklı tabiki ama sizce hangi modeli ; siyah mı kahve mi? :)
    kesinlikle kahverengi
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz model kahverengi kordonlu olan değil mi hocam; klasik diye geçen. Ben de onu tercih edeceğim galiba :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• bestercan B kullanıcısına yanıt
    Aod açık mı sizde? Ben açmadım 5 günde yüzde 40 azaldı. Yani normal hesap yaparsak 12 günde biter yani aod açık değil. Aod açık olsa 14 gün gitmez diye düşünüyorum videoda aod açık 14 gün gidiyor diyor.

Birde siz biliyorsanız stres otomatik hale getirebildiniz mı? Ben health uygulamasında bulamadım

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Hocam zevk meselesi tabiki ama classic model daha hoş geliyor. Birde her renk kordon gider bu saate. Ben 7 tane silikon kordon aldım neredeyse her gün farklı silikon takıyorum. Tavsiye ederim ama tabiki karar sizin :)

• MuKeVa kullanıcısına yanıt
    Classic dediğiniz gümüş çerçeve ve kahverengi kordonlu olarak gelen model demi hocam?

Evet hocam birde deri kordonu çok güzel kullanmaya kıyamadım:)

evet hocam. şu videoya bakarsan, özellikle araç kullanırken çekilen saat bölümü ne demek istediğimi anlarsın. tabi siyah kasa da güzelde, parlak çelik olan klasik saat görünümüne çok yatkın.
    https://www.youtube.com/watch?v=O5lQSuO159o&feature=youtu.be
    Anladım hocam :))

Bu videoda aod açık bir şekilde 2 hafta pil ömrü diyor ama ben saati 25 kasım saat 19 da açtım. Aod açık olmamasına rağmen 4 günde yüzde 40 pil azaldı. Yani 2 hafta pil ömrü sağlayacağını sanmıyorum aod full açıkken

hocam bence aod açık 14 gün zor. huawei kendi açıklamasında aod kapalı 14 gün diyor. ama aod açıkken 7 gün olur diyor.

video malesef tanıtım niteliğinde, bu tanıtım yapan elemanı sevmem. avea için, şebeke sorununu anlatacak birini yayında kolunu dürtmüştü. 30 sn mala bağladılar prgramda. yani epey yanlı tanıtım yapıyorlar.
  • quote:

Bu videoda aod açık bir şekilde 2 hafta pil ömrü diyor ama ben saati 25 kasım saat 19 da açtım. Aod açık olmamasına rağmen 4 günde yüzde 40 pil azaldı. Yani 2 hafta pil ömrü sağlayacağını sanmıyorum aod full açıkken
    Yok ağa Aod şeklinde 2 hafta gitmesi demek aod kapalıyken 1 ay gitmesi demek. Yok öyle dünya. Şarjı hızlı götüren şey GPS ve aod. Aod açıksa şarjı en az %40 erken biter demek.
    Aod kaplıyken 2 hafta gideceğini gördüm. Şarjı fulleyip gündüzleri aod açık şarj ne kadar gidecek deneyeceğim. Tabiki yine stres ve nabız açık şekilde kullanacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 1 Aralık 2019; 0:8:7 >
  • Hocam hemfikirim zaten bu tanıtım videosunda diyor ve yanlış bi bilgi bence onu demek istiyorum zira 5 günde yüzde 40 gitti şarj matematiksel olarak doğru olmaz ama tam şarj ile aodsuz 12 gün gider yani videoda hata var diye düşünüyorum

aynen hocam. ben zaten inceleme için yabancı + eleştirel ( olumlu + olmusuz yönler ) izliyorum. aod kapalı 14, aod açık 7 gün diyorlar. ki 7 günde az bir süre değil bana göre aod açık.

videoki eleman stres ölçümünde bakalım ne çıkacak merak ediyorum diyor ama bunu yaparken 1 kutu xanax içmiş gibi uyuyacak nerdeyse.

sonra da stresim normal çıktı diyor :D
    Ben aslında en başında şunu eleştirmiştim. Ülkemizde saat konusunda geri olduğumuzu bu konuyu açarken anladım. Çünkü hep yabancı inceleme videoları vardı. Yani olsa da birşey değişmiyor bilgi yanlış. Aslında uyarmak lazım bu konuda bir çok kişi belki bu video ile alım yapacak. Video da birşey dikkatimi çekti. Ben stres i sürekli açık hale getirmedim (otomatik) bulmadım menüde ama bu videoda otomatik duruma getiriyor. Siz stresi otomatik ölçüm haline getirdiniz mı?

• quote:

Arkadaşlar stres ölçümünü otomatik yaptınız mı? Ben bulamadım nereden yapıldığını bilen var mı:)

Biraz önce shiftdelete in inceleme videosunda aod açık 2 hafta pil ömrü olduğu söyleniyor ama bende açık değil aod ama 25 kasım saat 19 gibi açtım. Yani 5 günü devirdi. %74 idi pil ilk gün şuanda %33 de. 5 günde %41 gitti. Yani ben aod açık 2 hafta gideceğini pek sanmıyorum. Var mı 2 hafta götüren:)
    Telefondan Huawei Healt sağlık uygulamasına gir.Orda altta cihazlar yazar oraya girin. cihazlar bölümünde bağlı oldugun saat var onu secin. altta menude otomatik stres ölçeri açın size küçük bir test uygulacak o testi bitirin sonra tamamdır.
  • Arkadaşlar merhaba. Akıllı saat almayı düşünüyorum iphone kullanıyorum. Samsung galaxy watch veya bu cihazı almayı düşünüyorum ne dersiniz ? ( apple tipinden dolayı tercih etmiyorum xiaomi gtr a bakmıştım oda çok basit duruyordu)

• Beyler watch face de upload kısmı bir süre sonra kapanıyor. Olmuyor. Kapanmaması için ne yapabilirim. Güncellemeleri yapmıyorum ya da neyi eksik yapıyorum

• semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.