Şimdi Ara

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
18
Favori
63.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ

• isound ++ program yüisound ++ program yüklü olduğu halde ses yine düşük(ilk yüklediğimde ses yüksekti) çıkıyor başka bir ayarı varmı.
  • Bu konudaki romu yükleyen varmı ? Nasıl performansı ? Ordaki yorumları okudum. Yüklemek kafama yattı ama türkiye romu yok ortalıkta. Yani bir sorun olsa garantiye vermek gerekse sorun çıkar diye tahmin ediyorum.

Romun konusu :http://forum.donanimhaber.com/m_78829319/mpage_2/tm.htm
  • hangi launcheri kullanıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    smart launcher. tavsiyemdir cihazı oldukça hızlandırıyor
  • widgate olayı nasıl oluyor bunda hocam

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    paralı sürümde widget desteği var. free sürümde yok. ama paralı sürümü malum yerlerden indirebilirsiniz
  • anlıyorum hocam

• Telefon ARAMA ZİL sesini bende yükselt mek istiyorum . Bu konuda paylaşım yaparsanız sevinirim.

Birde sesi çok yükseltebilirsek hoparlörü patlatabilirmiyiz ?
  • Kutudan hafıza kartı çıkıyor mu arkadaşlar satan arkadaş yok hepsiburadadaki kampanya bitmeden alacağım bu gün ona göre sipariş edeceğim onu da ve case4 u ekran koruyucuyu tavsiye eden var mı hbdeki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.UniquE

Kutudan hafıza kartı çıkıyor mu arkadaşlar satan arkadaş yok hepsiburadadaki kampanya bitmeden alacağım bu gün ona göre sipariş edeceğim onu da ve case4 u ekran koruyucuyu tavsiye eden var mı hbdeki ?

hafıza kartı icinde 4 gb kutudan cıkmıor ekran korucuyu bende aldım hb den ama takmadım üzeindeki jelatinle kullanıorum halen
  • quote:

Orijinalden alıntı: nordccold

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.UniquE

Kutudan hafıza kartı çıkıyor mu arkadaşlar satan arkadaş yok hepsiburadadaki kampanya bitmeden alacağım bu gün ona göre sipariş edeceğim onu da ve case4 u ekran koruyucuyu tavsiye eden var mı hbdeki ?

hafıza kartı icinde 4 gb kutudan cıkmıor ekran korucuyu bende aldım hb den ama takmadım üzeindeki jelatinle kullanıorum halen

Tamam hocam saolun hafıza kartı almama gerek yok o zaman .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nisanci93

paralı sürümde widget desteği var. free sürümde yok. ama paralı sürümü malum yerlerden indirebilirsiniz

smart launcher pro ben bunun apk olarak pros sunu buldum virüs totelde tarattım bişey cıkmadı bu pc de virüs olarak görülmemesi telefondada görülmez anlamına mı gelior apk dosyaalrını bilgisaayrda taratıp teledfonda kullanabilirmiyiz gönül rahatlıyla
  • arkadaşlar ana ekrandan operatör logosunu nasıl kaldırabiliriz

• arkadaşlar turkcell kullanıyorum mms geldi indiremiyor göremiyorum ne yapmak gerekli bilen?
  • Benim telefonun GPS'i uydu bulamamaya başladı. Değişim talebi ile hepsiburada'ya yolladım. Heryerine "DEĞİŞİM" yazdığım halde iade yapmışlar. Utanmadan 349 liradan yeni sipariş verin diyorlar. Avukatıma söyledim, süründürecek bunları.
  • 3G veya wifi ile bağlandığımda telefon kasmaya başlıyor.Birde klavyesi çok dandiki iphone klavyesi yükleyemiyor muyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

3G veya wifi ile bağlandığımda telefon kasmaya başlıyor.Birde klavyesi çok dandiki iphone klavyesi yükleyemiyor muyuz

orjinal android klavyesini kullanın telefon ile gelen touchpal cok iyi degil

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

3G veya wifi ile bağlandığımda telefon kasmaya başlıyor.Birde klavyesi çok dandiki iphone klavyesi yükleyemiyor muyuz

orjinal android klavyesini kullanın telefon ile gelen touchpal cok iyi degil

Abi ben android klavyesine geçemiyorum toucpal'ı mecbur kullanıyorum ne yapmak lazım hocam ?
  • cihaz bazen kamera hatası veriyor.kamera uygulaması beklenmedik şekilde durdu uyarısı geliyor.aynı sorunu yasayan varmı ??
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.