Şimdi Ara

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
18
Favori
63.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Khalchar

quote:

Orijinalden alıntı: bulcelik

telefonu geri yollaycaktım ama yeğen kaptı. dün akşam bi çin sitesinde gezinirken bizim telefonu gördüm. 95 dolardı. yalnız bu hepsiburadanın yaptığı ayıp.
    ne satıyorsan söyle ona göre alalım.

95 baya az olmuş.

140 eurohttp://www.gsmarena.com/huawei_u8850_vision-4109.php

187 dolarhttp://www.aliexpress.com/item/Original-Huawei-U8850-Vision-cell-phone-GPS-3G-WIFI-Android-OS-Touch-Screen-free-shipping/574049050.html

bu sayfada ürünle ilgili neler yazıyor. tam çeviremedim ama bize gelen telefonlar olma ihtimali yüksek.

http://www.aliexpress.com/item/Original-Huawei-Vision-U8850-Android-2-3-Unlocked-3G-Phones-3-7-GPS-WIFI-5MP-FREE/1112357915.html

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

quote:

Orijinalden alıntı: blackirons

arkadaşlar ben aldım telefonu güzel baya, ama bişeyi çözemedim kilitli ekran mesaj veya whapsap tan bişey geldiğinde kilitli ekranda ışık yanmıyor, bildirim böstermiyor sadece ses çıkıyor ne geldiğini kilidi açtıktan sonra görebiliyoruz bunu ayarlayabilirmiyim

araştırdığım kadarıyla çözümü yok ya da burda kimse bilmiyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samr.notificationWallpaper&hl=en

Denemedim ama bu tür uygulamalarla sorun düzelelir bence

Sabah bakayım bi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar rehberimi nasıl açacağım? içe aktarmaktan bahsediyor ama nerden yapılıyor bulamadım lütfen yardım :D
  • İşe yarar mı bilmiyorum ama bu uygulamayı kullanarak bahsettiğiniz sensörü kullanarak ekranı açıp kapayabiliyoruz sanırım, denenebilir:https://play.google.com/store/apps/details?id=novum.inceptum.proximity&hl=tr
  • Dahili hafızaya nasıl ulaşabilirim arkadaşlar?
    Navigasyon programı yüklemem gerekiyor ve bir klasörü dahili hafızaya atmam lazım ama dahili hafızayı pc'de bir türlü açamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Dahili hafızaya nasıl ulaşabilirim arkadaşlar?
    Navigasyon programı yüklemem gerekiyor ve bir klasörü dahili hafızaya atmam lazım ama dahili hafızayı pc'de bir türlü açamadım.

telefonun kablosunu tak hi suite programında ana sayfa ya gel en aşada depolama kartındaki dosyaları yönete tıkla orda
  • beyler telefonu fabrika ayarlarına alsam uyuz kvk uygulamaları gidermi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: nordccold

quote:

Dahili hafızaya nasıl ulaşabilirim arkadaşlar?

telefonun kablosunu tak hi suite programında ana sayfa ya gel en aşada depolama kartındaki dosyaları yönete tıkla orda

Dahili hafızaya ulaşabiliyorum ama kendim bir klasör atamıyorum.
  • boşluga atmayı dene klasörsüz
  • Nafile. Onu da denedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nordccold

beyler telefonu fabrika ayarlarına alsam uyuz kvk uygulamaları gidermi acaba

hayır
  • quote:

Nafile. Onu da denedim.

usb ile pcye bağlayınca gelen uyarıdan usb depolama birimini açın diyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Nafile. Onu da denedim.

usb ile pcye bağlayınca gelen uyarıdan usb depolama birimini açın diyin.

Hafıza kartıyla sıkıntım yok. Dahili hafızaya atamıyorum.

• arkadaş telefonu kapatmam gerekti kapat dedim 15 dakikadır belki daha fazla kapat yazıyor ekranda kapanıyor yazıyor dönüyor da dönüyor yeminle delirdim duvara fırlatasım geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamesdean1888

arkadaş telefonu kapatmam gerekti kapat dedim 15 dakikadır belki daha fazla kapat yazıyor ekranda kapanıyor yazıyor dönüyor da dönüyor yeminle delirdim duvara fırlatasım geldi.

Batarya bitene kadar öyle diyecek hocam, telefon açikken sim kart ya da hafiza karti cikartinca sapitiyor ne yazik ki, kapat dedikten sonra da hemen tel kapanmadan hafiza veya sim kart çıkartınca kapaniyor takili kaliyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: demeter07

quote:

Orijinalden alıntı: jamesdean1888

arkadaş telefonu kapatmam gerekti kapat dedim 15 dakikadır belki daha fazla kapat yazıyor ekranda kapanıyor yazıyor dönüyor da dönüyor yeminle delirdim duvara fırlatasım geldi.

Batarya bitene kadar öyle diyecek hocam, telefon açikken sim kart ya da hafiza karti cikartinca sapitiyor ne yazik ki, kapat dedikten sonra da hemen tel kapanmadan hafiza veya sim kart çıkartınca kapaniyor takili kaliyor hocam

ses acma ve guc dugmesine ayni anda basin 5 saniye

• bykutluay kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler arkadaşlar.
  • Arkadaşlar döviz ve altın fiyatlarını tl cinsinden kontrol edebileceğim bir uygulama önerisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.