Şimdi Ara

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
18
Favori
63.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

http://www.srsroot.com

root edemiyor hocam
  • demeter07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler mavi olandan alayım bi tane hoşmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DireksiyonlaMaçYapanAdam

Yaptım şimdi ama 5 tl gitti

Benim de 8 tl gitti yahu, iki saattir nerden kapatacağımı arıyordum. :D Neyse sağlık olsun, şimdi hallettim.
  • Wi-fi her zaman açık mı bırakıyorsunuz arkadaşlar, yoksa gerektiğinde mi çalıştırıyorsunuz?
  • Ben daha kapatma fırsatı bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DireksiyonlaMaçYapanAdam

Ben daha kapatma fırsatı bulamadım

Ben de evdeyken açık bırakıyorum, dışarı çıktığımda kapatıyorum. Çok fazla şarjımız gitmez umarım.
  • Ben ikisinide kapatmıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webcin -- 3 Ağustos 2013; 19:40:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demeter07

quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Arkadaşlar kullandığım bazi uygulamalar isinize yarayabilir tavsiye ederim...

-dr. web lite (vitus distem koruma)

-advanced killer (acik progrsmlari kapatma, ram boşaltma)

-clean master (sistem temizleme geteksiz dosyalari silme)

aynı uygulamaları bende kullanıyorum ve çok memnunum hocam ayrıyetten 2x battery kullanıyorum

2x battery i kurdum teşekkürler... bakalım nasıl etki edecek...

Bu arada alıntıdaki mesajımdaki imla hataları için kusura bakmayın, mobilden ve tahmin özelliğinden oluyor öyle bazen gözden kaçıyor...

• Tarayıcıdan açık pencereleri kapatıyorum ama sonuncusu kapanmayip hep google a yönleniyor tamamen nasil kaparım arka planda bos yere çalışıyor

• Arkadaşlar Real Racing 3 yükledim
    valla canavar gibi çalıştırıyor
    iphone la online olup yarıştık. ..

Huawei ye bak hele...

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Tarayıcıdan açık pencereleri kapatıyorum ama sonuncusu kapanmayip hep google a yönleniyor tamamen nasil kaparım arka planda bos yere çalışıyor

Ensoldaki tuşa basın
    diğer
    ayarlar
    ana sayfayi ayarla
    buradaki google linkini sili boş olarak kaydedin.. .

• quote:

Tarayıcıdan açık pencereleri kapatıyorum ama sonuncusu kapanmayip hep google a yönleniyor tamamen nasil kaparım arka planda bos yere çalışıyor

geri tuşuyla kapattığınız sürece birşey olmaz. home tuşuna basarsanız arka planda çalışmaya devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

geri tuşuyla kapattığınız sürece birşey olmaz. home tuşuna basarsanız arka planda çalışmaya devam eder.

bu arada operamini kullanin cok daha iyi bir tarayici.. .

• flash linkini de paylaşalım :)

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

açılan sayfadan

Flash Player for Android 2.x and 3.x archives

başlığının bialtındaki

Flash Player 11.1 for Android 2.x and 3.x (11.1.111.64)

linkine tıklayarak apk yi çekebilirsiniz.

direkt linki de vereyim

http://download.macromedia.com/pub/flashplayer/installers/archive/android/11.1.111.64/install_flash_player_pre_ics.apk

ayrıca google play den "radiant defense" i çekip kurun. bilen zaten biliyordur da ilk defa kuracakların hoşuna gidecek eminim.

• 2 sorum olacak.

Birincisi, telefon rehberini içe aktar demeden simkart üzerinden kullanma imkanı yok mu.

İkincisi, rehberi içe aktar dedikten sonra arama yapmak için numara yazmaya başladığımda kayıtlı isimler çıkmıyor, çıkması için ne yapmak gerekir..
  • telefona sim kartı yeni taktım arama yapmak istediğimde "ağda kayıtlı değil" diyor????

edit:çözüldü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay75 -- 3 Ağustos 2013; 22:17:15 >
  • Bende katıldım aranıza hayırlı olması dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 4 Ağustos 2013; 2:00:34 >
  • arkadaşlar ben de aldım bu telefondan saat 5 gibi elime geçti. Saat 6 da şarja taktım ve hala takılı. İlk şarj kaç saat olmalı? Hala şarjda daha ne kadar takılı bırakayım? Siz nasıl yaptınız?
  • renas.kaya R kullanıcısına yanıt
    ben dolunca çıkardım. düm geceden beri açık. 25 saat oldu sanırım. şarj %65te şu an. nete girmedim 10 dk konuşma yaptım. ama elimden teli düşürmedim desem yeridir. program kurma-keşfetme gibi şeyler... radyo programını da kurdum gayet güzel.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.