Şimdi Ara

Huawei TT Honor 7 ANA KONU (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.617
Cevap
63
Favori
274.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timelesshuman -- 28 Temmuz 2016; 15:17:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brick olmuş honor 7.
    önce

unpack generator ile honor 7 b180 romunun dosylarını ayirip. unpack generator http://s4.dosya.tc/server2/lr3sv4/unpack_generator.rar.html .buradan indirip b180 update dosyasini buraya atip ayiklayabilirsiniz. sonra honor multi toolu indirin ve kurun. ardindan , b180 romunun dosylari olan içinde boot, cache , cust , recorvery , system dosyalarini ayirip multitool un kuruldu?u yerdeki Files/unbrick klasörüne atyn
    bende böyle misal : E:\honorr\HONOR_MultiTool (1)\HONOR_MultiTool\Files\Unbrick

http://hizliresim.com/4l4JGq

sonra telefonu download moda alip.(kapaliyken ses kysma tusuna basyli tutup usb kablosunu takin) multitool dan unbrick kisminin seçip gerekli ilerlemeleri yaptiktan sonra telefon açylacaktir. açilma ekranynda takili kalirsa dload klasörünü hafiza kartina atin recorvery den otomatik flashlayabilirsiniz.

multitool xda da mevcut. nasil kurulacagiy filan anlatiyor. multitool kurarken buradan bakabilirsinizhttp://forum.xda-developers.com/honor-7/general/honor-7-multi-tool-t3281176

multitool kurulumunda adb driver kurmayi unutmayinyz.

bu yazdigim yazi rehber gibi olmadi pek ama en azindan ufak bir fikir verir.eli yatkin arkadaslar biraz kurcalayip susmus telefonu veya sadece download moduna giren telefonu düzeltebilirler.

benim telefonum unlock bu yüzden sikyntisiz olarak bu adimlar çalisiyor locked olanlarda ne olur bilmiyorum.
    çok anlamayayan arkadaslar denemesin.telefona kalici zarar verebilir. ben sadece bildigimi anlattim. kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siegman35 -- 28 Temmuz 2016; 15:32:02 >

• Arkadaşlar 1400e kadar bütçem var daha önce g7 kullandım önerir misiniz bu telefonu?

• 16 gb yetmiyor ya tek sıkıntısı bu ayarlardan varsayılan konum sd card yaparsak çare olur mu acaba

• Vegatablo kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle care olur gayette yeter bende oyle yaptım

• haytekin03 kullanıcısına yanıt
    Dostum bu telefonu öneririm sana ama eğer acelen yoksa bekle ve üzerine 300 daha koy ve ithalatçı garantili P9 al derim sana.

• Android 6.0 Kullananlar!!

MM geldi yükleyimmi lolipoptan devammı? Şarj konusunda iyileşme yapılmışmı?

• Ben yukledim gayet memnunum aninasyon lar gecisler uygulama asilislari cok harika olmus , animasyon akicilik vs onemli degil diyorsan yukleme 6 yı. Batarya ya gelince biraz iyilesme evet var ama bunu 2 saat artti kullanim diyemem

• Anlayamadım ali ne diyorsun ne demek istediğini anlamadım kusura bakma

• Peki sizlere bir sorum olacak buradan manuel güncelleme yaptım acaba dağıtımı bekleyip öyle yükleseydim daha stabil mi olurdu ?

• Ota ile marshmallow a geçtim b210 a yani bildirimleri alamiyorum vatsaptan çözümü ney acaba

• Bugün ota üzerinden güncelledim bariz olarak cihazin daha akıcı çalışmaya başladığını farkettim bütün uygulamalari kapatmak daha kolaylasmis bu hoşuma gitti önceki halini sevmiyordum
  • Bugün 128 Gb class10 hafıza kartı aldım. Şöyle bir sorun var. Uygulamaları sd karta taşıyorum önce çalışıyor sonra uygulamaya tıklayınca hiç açılmıyor ve telefonu açıp kapatınca sd karta taşınan uygulamalar siliniyor. Neden olabilir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uoguz78 -- 28 Temmuz 2016; 23:03:09 >
  • Aynen peş peşe bildirim yağınca gidiyor.. Bugün fark ettim bir grup ve bir kaç kişiden aynı anda mesaj gelince cortu çekti :D
    Ne yapacaz bilmiyorum.
  • Blast4620 kullanıcısına yanıt
    Mail attım bununla alakalı. Cevap döndüler bugün. Telefonu garantiye çağırdılar. Ben birazdan yine mail atacağım. Yazılım ile alakalı olduğunu belirtip teknik servisin ne yapacağını merak ettiğimi söyleyeceğim. Yani bunu nasıl test edip piyasaya sürmüşler merak konusu da çıkar bir sürüm daha doğru düzgün anlatmak lazım

• Android 6.0 MM geçiş yaptım memnunun,akıcılık dahada artmış.

• B370 güncellemesini az önce kurmuş bulunuyorum. Lollipopta olan canlı duvar kağıtları yok. 1 adet teması var içerisinde lollipopta olan temalar yok bence bu ikiside çok büyük eksik en önemlisi orjinal tarayıcısı yok chrome kullanmak zorundayız. Bunlar kullanamam için yeter ama geçtik bi kere geri dönüş yok şansıma tükrym. Artılarıda var hoşuma giden başka launcher başlatıcı kuruğumda lollipopta navigation bar yani sanal tuşaların arka planı siyH oluyordu şeffaf olmaso lazımken aynı şekilde tatüsbarda şeffaf olması lazımken tek renk ama marshmallow romda başka başlatıcılarda ikiside şeffaf marshmallow romu ram'ı daha çok kullanıyor 1.50 gb boş ram lollipopta 1.90 dı hep benim şarj konusunda %2 lik bir iyileşme var oda zaten uygulamalardan kısmışlar ondan birazckta olsa stabilleşme var. Biryerden net bulur bulmaz geri lollipopa döneceğim saygılarımla...

• Arkadaşlar en sonunda bana da mm 6.0 geldi şükür diyorum telefonu elimden bırakamiyorum baya değişiklikler olmuş fakat bazı alışkanlıklar değişmiyor lollipop sürümünde kullandığımız web tarayıcı adı neydi hala 5 kullananlar adını bi yazsın.

• 1. istediğin zaman temalardan yeni bir tema indirebilirsiniz. Diğerlerinde sana katılıyorum özellikle ram konusunda bulabilirseniz b210u beni de haberdar edersiniz umarım

• bu kadar kişi MM geçmiş cevap veren yok

NE KADAR MOBİL VERİ KULLANDIĞIN GÖRÜNÜYOR MU MM
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.