Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nomadic Shaman

quote:

Orijinalden alıntı: 517

Pil modlarini kullanmadim, var mi bilmiyorum.

Yaptığım ayarlarsan bahsedersek parlaklık otomatik, kilit ekraninda calisan uygulama sayisini 2-3 ile sinirlandirdim. Baska bir sey yapmadim :)

İnternet kullanımı nasıldı peki bu süreçte? 4.5g, 3g, H ya da wifi?

5.30 saat ekran süresi aldım bugün %10 iken şarja taktım şimdi. Wifi her zaman. Duolingo, instagram, twitter. Film izledim biraz. Facebook ve Messenger uygulamalarını kullanmıyorum, zararından dolayı. Oyun oynamıyorum, oynamayı seven biri değilim. Sanırım bu son iki şey fazlasıyla + olarak etkiliyor şarj süremi.
  • quote:

quote:

quote:

Yaptığım ayarlarsan bahsedersek parlaklık otomatik, kilit ekraninda calisan uygulama sayisini 2-3 ile sinirlandirdim. Baska bir sey yapmadim :)

5.30 saat ekran süresi aldım bugün %10 iken şarja taktım şimdi. Wifi her zaman. Duolingo, instagram, twitter. Film izledim biraz. Facebook ve Messenger uygulamalarını kullanmıyorum, zararından dolayı. Oyun oynamıyorum, oynamayı seven biri değilim. Sanırım bu son iki şey fazlasıyla + olarak etkiliyor şarj süremi.

Benim telefonumda sıkıntı var o zaman kesinlikle. Whatsapp ve Chromedan başka bir şey kullanmıyorum resmen. Şu an yüzde 67 oldu telefon ve ekran süresi 38dk. Su gibi eriyor. Wifi kullanıyorum ben de evde. Gece wifi açık bırakıyorum telefonu, sabah bi bakıyorum boşu boşuna yüzde 10 falan yemiş nerdeyse. Arka planı sürekli temizliyorum. Huawei n yolladığı sarjı cihazını kullanıyorum.... Telefon şarj olurken ısınıyor, kamera kullanırken 2dk içinde ısınmaya başlıyor falan. Sıkıntılı telefon yolladılar sanırım, moralim bozuldu. Yollayacağım bakalım garantiye :/ Umarım içini açmazlar, açtıktan sonra eskisi gibi olmuyor, içini açacaklarına yenisini yollasalar keşke...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim telefonumda sıkıntı var o zaman kesinlikle. Whatsapp ve Chromedan başka bir şey kullanmıyorum resmen. Şu an yüzde 67 oldu telefon ve ekran süresi 38dk. Su gibi eriyor. Wifi kullanıyorum ben de evde. Gece wifi açık bırakıyorum telefonu, sabah bi bakıyorum boşu boşuna yüzde 10 falan yemiş nerdeyse. Arka planı sürekli temizliyorum. Huawei n yolladığı sarjı cihazını kullanıyorum.... Telefon şarj olurken ısınıyor, kamera kullanırken 2dk içinde ısınmaya başlıyor falan. Sıkıntılı telefon yolladılar sanırım, moralim bozuldu. Yollayacağım bakalım garantiye :/ Umarım içini açmazlar, açtıktan sonra eskisi gibi olmuyor, içini açacaklarına yenisini yollasalar keşke...

Olabilir hocam ben ithalatci garantili aldim her urun bir olmuyor, dun gece yarim saat cekimr yapmisimdir, ama bugune kadar telefon hissedilecek derecede ahim sahim isinmadi. Onceki telefonum z5 yanardı. Ben cok memnunum telefondan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni güncellemeyi yükleyen var mı?

• Yeni güncelleme gelmiş sonunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme bana ulaşmadı sorun nedir acaba ?

Telefonu android6 ya döndürüp tekrar 7 ye geldim sebep bu mudur yoksa yavaş yavaş mı dağıtılıyor ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Havalar çok sıcak ve telefon metal malzemeden yapıldığından ısıyı çabuk iletiyor . Aslında aşırı bir durum yok. Fazla sıcaklar hem batarryayı hem hızı etkiler olumsuz anlamda. Güneşin altında ve sıcak ortamda olabildiğince az kullanın telefonu

• Hepsiburada.com da stoklara yeni giren rugged armor kılıfı aldım, kesimi, tuşların basma hissi, malzemesi vs saf kalite şiddetle öneririm. Cihazı biraz kalınlaştırıyor ama bu kaliteye ve korumaya değer.

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Bu vdf Vodafone mi ? Turkcell de kullanamayacakmiyiz bu özelliği varsa normalde nerede :-)

• Merhabalar bende p9 kullanıcısıyım fakat bugün bir soruna takıldım. Normalde çoğu oyunda hiç kasma takılma yapmazken birden asphalt nitroda kasılmaya başladı. Ama öyle böyle değil takılmaktan oynayamazsın. Sizde de bu sorun var mı yoksa sadece bende mi var ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Doğu

Bu vdf Vodafone mi ? Turkcell de kullanamayacakmiyiz bu özelliği varsa normalde nerede :-)

Evet Vodafone a gelmiş sadece sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone dışında pek birşey yazmıyor güncelleme notunda 844 mb ilk enteresan bir güncelleme olmuş eğer yazıldığı kadarsa. Henüz bana ulaşmadı güncelleme yakında herkese ulaşır sanıyorum

• Hocam telefonu kullanalı bir 10 ay falan olmuştur. Her şey iyi güzelde, bir arkadaşı kara listeye aldım. Şimdi kara listeden çıkarttığım halde aramaları engelliyor. Bu sorunu yaşayan var mı aranızda ? Çözüm yolu bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • arkadaşlar android 6.0 kullanıyorum acaba 2.4gb lık guncelleme ile 7.0 yapmalımıyım, cok değişen birşeyler var mı? Şarj konusunda az gittiği söyleniyor, onun harici tavsiye edermisiniz.
  • lookback kullanıcısına yanıt
    Şuan ben 2 sim + SD kart aynı anda kullaniyorum ;))))

• quote:

Orijinalden alıntı: kcellat

Şuan ben 2 sim + SD kart aynı anda kullaniyorum ;))))

hocam bunu nasıl yaptınız?
  • Type-C USB3.1 Data Sync Charging Dock Station Wave-shape For Xiaomi Mi5 Mi 5 Mi4c Mi4s/Huawei P9/Oneplus 3/Lg G5/Meizu MX6

http://s.aliexpress.com/AFbERRNz

(from AliExpress Android)

tavsiye edermisiniz?

• P9 modelini Aralıktan beri kullanıyorum ama henüz hiç bir güncelleme gelmedi. İthalat garantili olarak almıştım.
    Bölge kodunu öğrenmek için söylenen yöntemi denedim, vendor:hw ve country:meafnaf yazmakta. Kernel sürümü EVA-C900 ile başlıyor.
    Güncelleme menüsünde Geçerli sürüm EVA-L19C185. EMUI 4.1
    Nasıl güncelleme alabilirim yardım eder misiniz?
  • Birk kaç çekimim, oynama yok. Belki almak isteyenlere de fikir olur. Ben çok beğendim özellikle portre fotograflarda odakğı felan çok iyi profesyonel makineyle çekmiş gibi :)

• telefonu kilifla kullanmak ustemiyorum arka kapak icin koruyucu jelatin bulabiir miyim sizce?

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.