Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 6 da akıllı. süper.performans seçimi falan vardı Android 7 de bu özellik kalktı mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustalara 100 puanlık uzman sorusu... Bootloader kilidi açık cihaz yanlış twrp flashlama sonucu brick oldu. Fastboot moda girmiyor...3 tuşla dload (update app yöntemi) de olmuyor. Nedir cevap?
  • tlfn bilgisayara baglaninca ses geliyosa herturlu geri donusmu vardir bizzat ben yasadimn

• cngishan kullanıcısına yanıt
    Maalesef...Hisuite'de görmüyor cihazı..Usb kablo sağlam,usb port sağlam...
  • asil1425 A kullanıcısına yanıt
    hocam nova almazdım ben p9 ununz gayet iyi kuzenim nova almış şarj olarak gayet iyi ama ekran küçük ve kasa gövde oranı kötü kalıyor p serisine göre
  • Telefonla birlikte Mi Band 2 kullanan var mı?

• Ben kullanıyorum hocam. Sorunsuz çalışıyor.

• hgguner H kullanıcısına yanıt
    Adım sayma telefonun mu bilekliğin mi daha başarılı hocam

• Adım saymayı telefonda hiç kullanmadım. İlk sildiğim uygulamalardan heralde. O yüzden bir yorum yapamayacağım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirAlkan

Ustalara 100 puanlık uzman sorusu... Bootloader kilidi açık cihaz yanlış twrp flashlama sonucu brick oldu. Fastboot moda girmiyor...3 tuşla dload (update app yöntemi) de olmuyor. Nedir cevap?

çok uzmanca sormuşsun kardeşim soruyu.

flashlamak için srk tool mu kullandın..... telefonun modeli nedir... L09, L19 vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 2 Mayıs 2017; 1:37:55 >
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    evet hocam haklısınız aslında p9 dan çık memnunum 8 aydır 1 kere bile tık demedi nugata yükseltmiştim şarzı baya düşmüştü tekrardan 6 ya döndüm pili rahat 1 günü çıkarıyor bende biraz merak var ama p9 gayet yeterli hatta p10 geçmek için çok büyük bir sebeb yok artık bir süre kullanacaz

• bagladiginda ses geliyormu bilgisayrdan din din yapiyo farkli sekilde yaprsin hi suite olmdan bi zamnlar fly die bi telefonu hyta dndrdum bn

• Hard reset attım ama pil durumu atmadan önceki hali ile aynı bir güncelleme şart bunun için
  • asil1425 A kullanıcısına yanıt
    bende de p8 var inan bu cihazi alana kadar baya merakim vardi ama simdi hevesim geçti ama alana kadar bir hevesim vardi bilemezsin simdi mate 9 var p10 var nova var var da var simdi bu benim p8 bana yetiyorken bir daha telefon almaya ne gerek var ki simdi gidip nova alsan bir gun ondan da sıkılırsın bu böyle gider

• Telefon hiç mi tepki vermiyor hocam?

• Arkadaşlar selamlar, 7.0dan sonra bir güncelleme daha mı geldi acaba, bir sevinç hakim gibi, bi de şu FWlerin yayınlandığı sitede bişeyler gördüm?

Biri bilgilendirirse sevinirim, bir de yayınlandıysa neleri içeriyor, neler düzeltildi?
  • Maximum uygulaması ile temassız kartı telefona yükledim ama ödeme yapamadım nasıl olacağı hakkında biraz bilgi verir misiniz?
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam haklısınız biraz sağlıklı düşününce insan kendine geliyor yoksa p9 zun p10 dan geri kalır bir tarafı yok novadan zaten 2 gömlek üstün bir telefon her işimizi görüyor ayrıca bence p9 zun tasarımı p10 dan daha iyi yani büyük bir değişim yok ben garantisi bitene kadar kullanacam inşallah

• Geçmiş olsun.

Nougat+Emui 5 üzerine TWRP 3.02 kurunca banada olmuştu.

Power + volume up tuşlarına Aynı anda basın. Huawei logosu çıkınca power tuşunu bırakın.

Wifi ile en son uygun sürümü indireceğiniz kurtarma recovery karşınıza çıkacak.

Wifi ile rom inince işlem tamam olacak.

Cihaz bootloader kilidi kapanır, en başa döner. Bilginize..

• Hocam zamanla rayına oturuyor şarj durumu. Bende ilk zamanlar memnun değildim şu an 4.30 saatin altında ekran süresi almıyorum. Ortalama 5.30 saat ile günü çıkartıyorum.Tabi android 6 da aldığınız ekran süresini hiç beklemeyin

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.