Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1755 tl lik olan tek hatlımı kesin olarak ?? nasıl emin olabiliriz ??
  • Ben de sipariş geçtim baklım hayırlısı.
  • zaftolga Z kullanıcısına yanıt
    Nasıl emin olabiliriz? Hepsiburadaki Elektroforever isimli satıcıdan bu telefonu alan arkadaşlar varsa tek hatlı mı değil mi belirtirlerse ancak emin olabiliriz. Sorun şu çoğu sitedeki ürün özellikleri veya açıklaması copy-paste ya da eksik hazırlanıyor maalesef. Bu nedenle müşteri hizmetleri tek hatlı olduğunu belirtti fakat müşteri hizmetleri de ürün sayfasındaki bilgileri dikkate alarak bunu söylüyor yani ürünü açıp bakmıyor.

Bende bu ürünün, bu fiyat bandında ithalatçı garantili, tek hatlı ve beyaz renk seçeneğini arıyorum. Fakat bulamazsam maalesef çift hatlı olanını alacağım.
  • Dizdar kullanıcısına yanıt
    çok haklısınız.teşekkürler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dizdar

Nasıl emin olabiliriz? Hepsiburadaki Elektroforever isimli satıcıdan bu telefonu alan arkadaşlar varsa tek hatlı mı değil mi belirtirlerse ancak emin olabiliriz. Sorun şu çoğu sitedeki ürün özellikleri veya açıklaması copy-paste ya da eksik hazırlanıyor maalesef. Bu nedenle müşteri hizmetleri tek hatlı olduğunu belirtti fakat müşteri hizmetleri de ürün sayfasındaki bilgileri dikkate alarak bunu söylüyor yani ürünü açıp bakmıyor.

Bende bu ürünün, bu fiyat bandında ithalatçı garantili, tek hatlı ve beyaz renk seçeneğini arıyorum. Fakat bulamazsam maalesef çift hatlı olanını alacağım.

Farkeder miki, çift hatlı sipariş verdim değiştirsem mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali Kuşçu A kullanıcısına yanıt
    Öncelikle iyi günlerde kullanın. Benim çift hat ihtiyacım olmadığı ve NFC ile temassız ödeme kullandığım için özellikle NFC üzerinde duruyorum. NFC kullanmıyorsanız hiç bir sıkıntı yok hatta çift hatlı oluşu yeri gelir işinize bile yarayabilir.

Ürün gelince kutusundan çıkan aparatlar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Adaptörün tipi, kılıf çıkıyor mu, ekran koruyucu film vb. gibi...
  • arkadaşlar selam.

bir sorum olacak kullanlara anlamadığım bir mesele var. bu telefon yöneticisindeki korunan uygulamalar ne işe yarıyor. ben anladığım kadarıyla ekran kilitliyken çalışmasını sağlıyor aktif ettiğimiz zaman ve yanında güç ağırlık yazıyor whatsapp için falan özellikle.

bir de pil tüketim detaylarına baktığımızda örneğin chrome için ya da whatsap için detaylara girdiğimizde orada bi kaç seçenek görüyoruz ekran kapalıyken uygulamayı çalıştır ve yoğun güç komut istemi gibi. bu yoğun güç komut istemi ne demek.

yani whatsapp için korunan uygulama olarak ayarlıyorum bunu yapma sebebim ise ekran kapalıyken bildirim almak istemek. kenarında güç ağırlıklı yazıyor ancak pil detayından yoğun güç komut istemini kapatabiliyorum. aradaki fark ne

yani sizde bu ayarlar nasıl. pili optimum seviyede kullanmak için ne yapmak lazım kafam karıştı biraz.

• applem26 kullanıcısına yanıt
    Dostum hayırlı olsun. Bir kaç gün içinde iphonea göre olumsuz bir özellik görürsen paylaşır mısın ?

Bir de güneşli havada ekran görünümü nasıl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Dün hepsiburada.com'dan çift hatlı modeli (http://www.hepsiburada.com/huawei-p9-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPHUAP9DU-GD) aldım. Şu ana kadar beni üzen bir yanı olmadı diyebilirim. Daha önce parmak izi okuyucu kullanmamıştım ama bu çok iyi çalışıyor. Telefonu şifre girmeden açmak güzelmiş. Bence tek kötü yanı okuyucunun telefon arkasında olması. Masada dururken açmak biraz zahmetli :)

Bu modeli alacaklara uyarı: Orijinal adaptör bizim prizlere uygun değil ama paketten dönüştürücü de çıkıyor. Yine de hızlı şarj özelliği için ayrı adaptör almak gerekecek.
  • applem26 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun dostum aramıza hoşgeldin

• Ben bu telefonun siyah rengini 1700 lira paralel ithalatci hic bulamadim bana bi yardimci olursaniz bende size katilabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: applem26

quote:

Orijinalden alıntı: Abizittinmi

Ben bu telefonun siyah rengini 1700 lira paralel ithalatci hic bulamadim bana bi yardimci olursaniz bende size katilabilirim

Merhaba sahibinden de tarifeye ek alıp cihazi çok uygun satan kullanıcılar var oraları da inceleyin belki küçük bi para ekleme ile Türkiye cihazını çok uyguna alabilirsiniz

Sahibinden de bulamadim su anda azerbaycandayim 13 unde gelecem geldigimde evde olsun istiyorum siyah renk n11 de bi saticida var satıcının yorumlari korkuttu beni yorumlara bakilirsa alicilari dovmedigi kalmis:)

• Hepsiburadaki siyah renkli cifthatli da bitmis bu kadar cokmu talep var yoksa sayimi az acaba?

• hocam şuan siyah rengi stoklarda var gözüküyor. sipariş verilebilir. çift hatlı modeli 1700 lira

http://www.hepsiburada.com/huawei-p9-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPHUAP9DU-GD
  • Xiaomi mi5 te gelmiş ithalatçı garantili olarak iyice iptal oldum ben bu gidişle telefon alamicam heralde

• tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    hocam hiç iptal olma valla p9 o kadar iyi bir tercih ki beklediğinizden çok daha memnun edecektir sizi.
  • Sepete ekleyince tukenmistir diye uyari veriyor

• Abizittinmi A kullanıcısına yanıt
    2 tane ithalatçı garantili firma var, siz 2. sine bakıyorsunuz sanırım. Satıcının direk hepsiburada.com olduğu ilanda siyah model bulunuyor. Ben de aldım aynı satıcıdan.
  • Evet yanlis bakmisim sagol yalniz mi5 kafami karistirdi 128 lik versiyonu super gibi duruyor ama bunuda bulmak problem

• Beyler az önce şunu fark ettim. kamerayi video moduna aldım ve 1080p 60fps moduna aldım kamera karanlık çekime geçti sanki. 1080p 30fps kayıtta normal.

bu 60fps

bu da 30 fps

bu durum sizde de böyle mi ?

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.