Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turuncu mağazada 1739 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .olivia.

quote:

Orijinalden alıntı: embayo

N11.com idealseçim magazsındn aldım. 1699 tl idi. Ben aldıktan sonra fiyatı arttırdılar. Delta garantili sorunsu kullanıyorum. Daha önceki g2 g3 üm de delta garantiliydi sıkıntı yaşamadım.

N11.com 100 tl lik indirim çekini 30 tl ye satıyorlar. 75 tl de maxipuan veriyor. 1699–145= 1555 tl ye gelir.mükemmel bir fiyat

son 1 ürün ve 1.899 olmuş :( üzüldüm şimdi kaçırmışım o kadar da takip etmiştim .. herhangibir problem yok telefonda değil mi ölü pixel filan ..

hepsiburadadaki cihazla aynı değil mi ? http://www.hepsiburada.com/huawei-p9-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPHUAP9DU-GD . birde hepsiburadada bir kaç tane p9 var bazılarında dual sim yazıyor bazılarında yazmıyor bunu anlamadım hepsi dual sim değil mi bu cihazların .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaftolga -- 29 Temmuz 2016; 22:56:48 >

• 3g nedir yahu? Bu cihaz 4g desteklemiyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4g de var. Eva-L09 modeli tek simli, L-19 modeli de çift simli arkadaşlar. L-29 modeli de çift sim 64gb rom 4gb ram modeli. Cihaz gerçekten harika arkadaşlar valla aşık oldum ya. Şarj çok iyi gidiyor. Dolması yavaş evet hızlı şarj cihazı alabilirsiniz. Ama şarjı 1 günü rahat çıkardığı için gece uyurken şarj edersiniz :)

• Hepsiburadadan hangisini almak mantikli ? Alan var mi buradan ?

• zaftolga Z kullanıcısına yanıt
    Sanırım çift hatlı cihazın tek hatlı cihaza göre 1-2 ufak farkı var. Kamerada bi ayarı mı var nedir ama büyük anlamda bir fark yok kesinlikle. Çift hattın varsa al yoksa tek hatlı modeli al.

• neyalansoyliyim kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadada hangisi tek hat anlayamadim ?

hocam dual sim yazan çift hatlı model sadece p9 yazan tek hatlı model işte
  • Telefon o kadar akıcı o kadar stabil ve seri ki, hep ios'un stabilliğinde bahsederken, bir gün yanlıslikla ios'a geçersem huawei'in akılcılığını stabilitesini ararım diye korkuyorum

• turuncu mağaza nasıldır garanti servisinin ismini bulamadım da.. güvenilir midir?
  • Çok akıcı olması da iyi değil, cihazı kontrol etmek zorlaşabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: neyalansoyliyim

Arkadaşlar bu da full 3g açık yoğun twitter Facebook instagram snapchat kullanımı pokemon oynadim konum açık arama yaptim birçok kez. Ekran parlaklığı otomatik yine ama açık tabii. Tam 3 saat verse daha bi harika olabilir ki kullanima göre çok rahat verir. Ben baya yoğun kullandım dediğim gibi. Eski telefonumda toplamda 3-30 saat ekran süresi görüyordum. İlaç. Cihaz isinmiyor cidden. Güneş altında pokemon açtım 3g ve konum açık düşünün çok az ısındı. Gerçekten hakkını veriyor cihaz. Hoparlör çok iyi. Nefis ses çıkıyor. Tasarımından bahsetmeyecegim ben bir numarayim diye bağırıyor adeta. Parmak izi muazzam ötesi. Suan 1.5 günlük deneyimlerim bunlar. Paylaşmaya devam edeceğim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

Arkadaşlar bu da full 3g'nin son hali. Baya yoğun kullandım cihazı. Kullanıma göre 5 saati rahat bulur. Hatta 5.30 saati de bulabilir. 4 saat 40 dakika az gelebilir kimisine ama inanın bitmiyor şarj :) Gece fulledim şarjı ve sarjdan çıkardım. Gece boyu full wifi açık ve otomatik senkronizasyon açık. 8 saat sonra ℅98 idi şarj. Bunu da belirtelim. ayrıca cihaz yoğun kullanimda ısınmasını bile hissetmiyorsunuz diyebilirim o derece.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyalansoyliyim -- 30 Temmuz 2016; 12:30:51 >

• .olivia. . kullanıcısına yanıt
    Valla orasını bilmiyorum . İthalatçı garantili alinirmi ki orasinida bilmiyorum almışken nfc limi alsak

• en ucuz ve güvenilir tek hatlı olanı nereden alabiliriz ???
    NFC sizin için çok önemli değilse hepsiburadadan çift hatlı model alabilirsiniz hocam. ithalat garantili ama satıcı hepsiburada. bir sorun olduğunda muhattabınız sadece ve direk hepsiburada en azından.

http://www.hepsiburada.com/huawei-p9-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPHUAP9DU-GD
  • neyalansoyliyim kullanıcısına yanıt
    Tek hatli uygun fiyata var mi ??

• huawei p9 un lite modelinin çıktığını gördüm ama detaylı bilgi edinemedim. p9 şu an için yurtdışında da oldukça pahalı bence. aliexpress den almayı düşünüyorum en ucuz fiyatlar 424$,yurtiçi fiyatlara göre hiçde cazip değil. konu veya fiyat hakkında bilgisi olan varmı acaba_?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainmanstern -- 30 Temmuz 2016; 18:58:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khankam

bir de arkadaşlar grafik kartı kötü diyolar doğru mu oyun oynayanlar bilgilendirebilir mi en azından adreno 430dan iyi midir adrenolardan hangisi ile denk performans verir

up

• khankam K kullanıcısına yanıt
    Sende benim gibisin bi karar veremedin dimi 😁

• tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    aslında ben z5 kullanıyorum da su telefonun grafik kartı ve su geçirmezlik beni etkiliyor yoksa alıcam su geçirmezlige alıştırdı z5 beni

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.