Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonu alacak durumda olup da almayan enayidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke şu mavi ve kırmızı renk seçenekleride olsaydı çok güzel olurdu renk olarak hangisi diğerine göre daha iyidir peki hepside güzel duruyor
  • önceki sayfalarda bir arkadaşın dediği gibi bu telefonu eline aldığında rengin hiçbir önemi olmuyor. benimki beyaz-gümüş gayette hoş duruyor ama siyah-gri olan çok sexy duruyor

• Bakalım almaya kesin karar verirsem ilk seçenek olarak siyah sonra beyaz var en sona altın
  • Titanium gri sanırım çok klas duruyor telefon ama kılıf bozuyor isi

• By Doğu B kullanıcısına yanıt
    Renk zor bir karar açıkcası gri renk bazı görsellerde farklıymış gibi sanki pembeye dönükmüş gibi sebebi nedir acaba
    Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

• arkadaşlar bende katıldım test programına test yazılımı ne zaman gelir bigisi olan varmı

• titanyum grisi olduğu için :)

• Gri ve titanyum gri ayrı renkmi yani
  • evet hocam :)
    grinin elli tonu dedikleri

• Şimdi çözdüm o zaman gri siyah sanırım bizim daha çok beğendiğimiz renk
  • asil1425 A kullanıcısına yanıt
    faceden yazdım umarım kopyalama yapıştır bir cevapla gelmez :) katılımcılar neye göre belirlenecek hocam her form dolduran katılamıyor mu bilginiz varmı?

• maalesef aynı renk onlar :) tek tip siyah var o da titanyum grisi. bazı gorsellerde normal gri gözüküyor o da tutuş açısına göre rengin tonu değişiyor :)

• Anladım ikisi arasından karar veririz artık beyazı denedim ama gri olana denk gelmedim hiç.
  • Benim cihaz paralel ithalat. Sanırım ben hiç doldurmasam da olur bete isteği formunu :D Bizim cihazların bölge numarası bile farklı. 1600 liraya almanın ilk eksi yönü bu oldu :)
  • Arkadaşlar xperia z5 ile takas düşünen olursa dm

• sezadem S kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim ilk 3 ay içinde ekran kırılırsa veya bozulursa Huawei ücretsiz ekran değişimi yapıyor.

• Huawei P10'a ait olduğu iddia edilen bir basın görseliHuawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)
  • neyalansoyliyim kullanıcısına yanıt
    kavisli ekran olacakmış. birde kömür siyahı furyası başladı şimdi.

• resimler nasıl
    Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.