Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.496
Cevap
37
Favori
209.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Legolasx

Beyler telefonu bugün inceledim ama sesi bana az geldi. Bende gm 4g var onun sesini bile kimse beğenmezken Huawei p9 lite ın sesi daha az çıkıyor sizce de sesi kötü değil mi?

bu telefona sesi az çıkıyor diyen biri bence en kısa zamanda hastaneye gidip KBB uzmanına görünmeli. şaka falan değil ciddiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 1 Nisan 2017; 1:57:11 >
  • Arkadaşlar 5 cihaz arasında bayağı kararsız kaldım ;
    J7 prime
    J7 2016
    P9 lite
    P9 lite 2017
    Zenfone 3 32
    İstediklerim ; bataryanın yarı yolda bırakmaması , fotoğraf çekerken keşke dedirtmemesi ,sesinin iyi çıkması , ve fiyat( hemen hemen aynı sayılırlar (+- 100tl)
    Asıl merak ettiğim p9 lite ile p9 lite 2017 arasındaki fark , kamerada farklı değerler var kağıt üstünde bu günlük hayata nasıl yansıyor
    Zenfone 3 32 fiyat olarak en üstü fakat o ücreti verince diğerlerinde çok büyük bir fark olmayacaksa komple cam tel alıp sakına sakına kullanmak istemiyorum. (p9 lite veya p9 lite 2017 ) ile zenfone 3 ün kamerasını kıyaslarsanız çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Beyler telefonu bugün inceledim ama sesi bana az geldi. Bende gm 4g var onun sesini bile kimse beğenmezken Huawei p9 lite ın sesi daha az çıkıyor sizce de sesi kötü değil mi?

bu telefona sesi az çıkıyor diyen biri bence en kısa zamanda hastaneye gidip KBB uzmanına görünmeli. şaka falan değil ciddiyim.

Kardeşim iyi misin sen neyin kafasını yaşıyorsun gm 4g ile kıyasladım ona göre azdı diyorum sen gitmek istiyorsan doktora gidebilirsin muhalefet olma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O özellik Android 7.1.1 de var 7.0 da yok

• Legolasx kullanıcısına yanıt
    Huawei P9 lite'nın sesi iyi hatta çok iyi ve ilk defa senden duyuyorum sesi ile ilgili şikayet
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRL-1-

Huawei P9 lite'nın sesi iyi hatta çok iyi ve ilk defa senden duyuyorum sesi ile ilgili şikayet

Hocam şikayet değilde gm 4g den az çıkıyordu sesi bilmiyorum nasıl oluyor 2017 modeline baktım

Hocam P9 Lite modelinde ses gayet iyi yani ben hiç böyle bir ses performansı beklemiyordum Huawei ana sayfasında 2 cihaza bakarsanız P9 Lite modelinde bı ses teknolojisi kullanılıyor diyordu 2017 modelinde yazmıyordu sonuç olarak 2016 da ses gayet iyi.

P9 lite benim telefonum ama yeni p9 lite 2017'yi bilemiyorum. Bu arada isterseniz ayarlar bölümünden sesini biraz artırın . Çünkü benim telefonumla başkası konuşurken ben yanında olmama rağmen karşı tarafın sesini duyuyorum. Yani o derece iyi.
  • ben telefonu vatandan almaya gittiğimde görevli samsungun iki telefonuyla aklımı çelmeye çalışıyordu sanırım A serisiydi kamerada pek fark göremedim adam samsung al dedi aklıma biraz yattı sonra sesi dinlemek isteyince dinletmek sitemedi sadece p9 u dinletti samsungu çok az aç kapa yapınca ben elindeki p9 lite ı kapıverdim
  • Arkadaşlar merhaba, ben bir süre önce telefonu kaybettim de kısmetse bu haftaiçi bir telefon alacağım. P9 lite 2017 ile P9 arasında gidip geliyorum.

Kullanım amacım sosyal medya ve fotoğrafçılık üzerine. Oyun vs bir şey yüklemem. Geçen seneden beri 'G5 ya da P9 alırım' diyorum.

Ancak 3 haftadır incelediğim kadarıyla P9 lite 2017 şıklık ve ekran olarak daha iyi izlenim yarattı. Yine aynı şekilde kamera performansında ekranın etkisini göz önünde bulundurarak bir memnuniyet gördüm. Yine mağazada gün ışığına P9 ve P9 lite 2017'yi tuttuğumda, p9'un afalladığını görüyorum.

Fiyatlar ise şöyle:

P9 (ithalatçı) 1750
    P9 lite (2017) (huawei garantili) 1250
    GR 5 (2017) (ithalatçı 1500

Özetle: 'P9'un kamera bariz üstün' diyorlar ama teşhir ürünlerinde gözümle gördüğüm aksini gösteriyor. Sizin fikriniz nedir, kamera bilhassa çok önemli...

• quote:

Orijinalden alıntı: Vavienist

Arkadaşlar merhaba, ben bir süre önce telefonu kaybettim de kısmetse bu haftaiçi bir telefon alacağım. P9 lite 2017 ile P9 arasında gidip geliyorum.

Kullanım amacım sosyal medya ve fotoğrafçılık üzerine. Oyun vs bir şey yüklemem. Geçen seneden beri 'G5 ya da P9 alırım' diyorum.

Ancak 3 haftadır incelediğim kadarıyla P9 lite 2017 şıklık ve ekran olarak daha iyi izlenim yarattı. Yine aynı şekilde kamera performansında ekranın etkisini göz önünde bulundurarak bir memnuniyet gördüm. Yine mağazada gün ışığına P9 ve P9 lite 2017'yi tuttuğumda, p9'un afalladığını görüyorum.

Fiyatlar ise şöyle:

P9 (ithalatçı) 1750
    P9 lite (2017) (huawei garantili) 1250
    GR 5 (2017) (ithalatçı 1500

Özetle: 'P9'un kamera bariz üstün' diyorlar ama teşhir ürünlerinde gözümle gördüğüm aksini gösteriyor. Sizin fikriniz nedir, kamera bilhassa çok önemli...

Hocam P9 ile P9 Lite 2017 arasında ekran kalitesi bakımından dağlar kadar farklar var.

P9 Lite 2017 ekranı P9 Lite'ın bile gerisinde, yani P9'dan iyi olması mümkün değil.

Kamera önemliyse P9 alın. Hem kamera hem de performans bakımından hepsinden iyidir.

P9 ve P9 Lite 2017 segmentleri bile ayrı. Birisi flagship diğeri ise Honor 8 serisinin Lite modeli aslında.

• Arkadaşlar Android 6 ya nasıl döneceğiz. Servis downgrade yapıyor mu acaba? Yoksa illa root mu lazim? Pilin içine etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: titu85

Arkadaşlar Android 6 ya nasıl döneceğiz. Servis downgrade yapıyor mu acaba? Yoksa illa root mu lazim? Pilin içine etti.

Aynı sorun bende de var.Telefonun ekranını açamamla %1 gidiyor :)

• P9 Lite modelini yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Mediamarket den aldım.
    Telefon kasa ve performans olarak gayet tatmin edici. android 6,0 da şarj mükemmele yakındı fakat 7,0 a geçince bariz bir değişim oldu. Ama performansı baya arttı telefonun. Yinede çok çok rahat 24 saati çıkarıyor batarya. Çok sevdiğim birkaç basit özellik var. birisi arayanın kaç saniye çağrı bıraktığı diğeri ise telefon model yapıldığında mb sınırı verebiliyosun bu çok hoşuma gitti.
    Sorusu olan varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
  • :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    Ekran, kamera ve performansta ne gibi farklar var? Kıyaslamalarda çok az bilgi veriliyor, hatta ekran için 'ips lcd' diyip geçiyorlar.
  • Maalesef benim de öyle acaba servis eski surume gecirebiliyor mu artik en son yapamiyorlardi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vavienist

Ekran, kamera ve performansta ne gibi farklar var? Kıyaslamalarda çok az bilgi veriliyor, hatta ekran için 'ips lcd' diyip geçiyorlar.

Hocam kamera farkı bariz değil mi? :))

P9'da çift kamera, daha büyük sensör ve daha kaliteli lensler (Leica) var.

Daha iyi işlemci var.

Siz baktığınız telefonun P9 olduğuna emin misiniz? Üzerlerinde model yazmadığı için teşhir standında karışabiliyor ürünler. P9'da çift kamera var. O dediğiniz modeller kamera kalitesi bakımından yanına yaklaşamaz. Aynı şekilde ekran kalitesi de öyle.
  • eminim. Detay çekim vs bir şey yapmadım tabi, standa bağlı 2 telefon yanyanaydı ve sokağa ya da belirli yerlere sürekli tuttum, p9 afallıyordu. Belki nougat etkili olmuştur, belki ois eksikliği ya da diyafram farkı olabilir. Düşünüyorum, sonuçta gündüz ışık yüksek bir mekanda çekim yapıyorum, belki p9 kalitesini gece ya da başka yerlerde ortaya koyacaktır. Tek gördüğüm şey, p9 lite'ın ekranı çok daha canlı ve mağazalarda belki ekran farkından belki diyaframdan daha canlı fotoğraflar çekiyor.

Kesinlikle bilmişlik taslamıyorum, yanlış anlaşılmasın. Ben p9 almaya niyetliyim, kısmetse kartım ulaştığında siparişi geçeceğim ancak kafamda bunlar soru işareti oluşturdu, bu yüzden de cevap arıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: titu85

Maalesef benim de öyle acaba servis eski surume gecirebiliyor mu artik en son yapamiyorlardi.

Uygulama izinlerini sıfırlayınca şarj sorunu baya çözüldü.Sizde deneyebilirsiniz.

• Şarj sıkıntısı çekenler konumdan tarama ayarlarını da kontrol edin kapalı olması lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.