Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam var miracast/mirrorshare adiyla yer alıyor. (P9 Lite)

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mx0131 kullanıcısına yanıt
    P9 lite ile samsung tv ye görüntü aktardım wifi ile bağlanıyor iki cihazda aynı wifi ya bağlı olmalı

• Emreala E kullanıcısına yanıt
    hadi gözün aydın
  • elimde Huawei P9 Lite türkiye garantili media marketten alınma temiz 2 aylık telefon var ilgilenenler özelden ulaşsın
  • Arkadaşlar sarj neden %2 iken telefon kapanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleMonster

Arkadaşlar sarj neden %2 iken telefon kapanıyor

batarya göstergesi her zaman anlık göstermeyebilir. %2 görüyorsundur ama gerçekte o kadar dolu değildir.
  • Pilin Tamamen Bitmesi telefon ıcın zararlıdır... Bu yüzden 2% de kapanıyor... hatta 4% 5% kapanması daha sağlıklı olur

• 2GB telefonumu nougata FF programıyla güncelledim ama begenmedim tavsiyem nougata geçmeyin BENCE yani şahsi fikrim. Marsmallowa rollback yapıyorum şu an.

• :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    Yok yok her seferinde %2ye geldimi. Telefonunuz 30 saniye içinde kapancaktır diyor
  • Bu birkaç modelde daha vardı %2 de kapanma vs şuan bu modelde örneğin alarm kurduysaniz telefonu kapatsaniz dahi alarmı etkin tutabiliyorsunuz muhtemelen bu gibi sebepler yüzünden yani herhangi bir problem yok...

Isım değişikliği gıbı bırsey Mırrorshare yanı Mıracast sorunsuz çalışıyor denendı

• Telefonun pusulasi bazen doğru gostermiyor sizdede ayni mi

• BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    hocam cevap için tşkler...bir şey daha soracaktın cevaplarsınız sevinirim... telefona yüklediğimiz facebook/whatsapp /Oyunları vs. SD karta taşıyabiliyor muyuz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx0131 -- 29 Mart 2017; 19:51:16 >
  • Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir hafta önce aldım p9 lite ı. Öyle yorumlar okudum ki telefondan soğudum. P9 lite telefonu kullananda yazmış kullanmayanda. Lütfen kullanıcı olmayan x markaların fanboyları yazmayın bu konuda. En azından konuyu takip ederken bir şeyler öğrenelim.

Uygulamalar SD karta yüklenemiyor veya dahili hafızaya yüklenmiş uygulamalar SD karta taşınamıyor.

Ancak varsayılan depolama birimini SD kart olarak ayarlayabiliyorsunuz. Örneğin WatsApp mecburen dahili hafızada yüklü kalıyor ancak WatsApp Images/Audio/Videos SD karta kaydediliyor.

• waypir78 W kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç merak etmeyin seçiminiz gayet başarılı olmuş. Android 7 güncelleme yapmadiysaniz Emui 4 kalsın hocam yani guncellemeyin . Uzun telefon konuşmalarında da kulaklık kullanmanız yarariniza çünkü SAR değeri limitler dahilinde olsa da bence yüksek. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi telefonlardan biri. Son olarak 16gb hafıza pek yeterli değil bir SD kart alıp varsayılan depolama alanıda SD kart seçin tamamdır... Telefonun baskada bir sıkıntısı yok çatır çatır kullanın :)

• 5 aydir kullanıyorum zerre şikayetim yoktu ta ki 2 gecedir.

1-Sali gunu gecesi saat 00:20 de sarjim %100 olarak cektim prizden..Huawei nin krndi temizlik araciyla önbellek bos alan vs vs temizligi yaptim sistem hizlandirma yaptim monil veri wifi vs vs akliniza gelebilecek her şeyi kapattim ultra pil moduna alip yattim sabah 06:21 de alarm caldi elime bi aldim sarj %81 olmus..

2-yine bu gece 00:15 gibi %29 sarj ile ayni islemleri tekrarlayip ultra pile aldim simdi uyandim sarj %10

ilk defa boyle sey goruyorum aylarca defalarca ultra pile aldim gece yatarken sabah kalktigimda %1 dahi dusmezdi..birak onu wifi falan acik normal modda birakinca bile en fazla 3-4 düşerdi..

7 guncellemesi yaptim (3 kere formatlayip temiz kurulum) yine bir şey yoktu sadece 2 aksamdir oluyor bu deli olacagim resmen..

Korunan uygulamalar kisminda telefondaki uygulamalarin tamamini kapattim yani ekran kapaninca tek bir uygulama dahi aktif olmuyor

Bu 2 gecedir yasadigim ultra pil olayina anlam veremiyorum.Normal kullanimda beklemede hic bir sey yok sadece ultra pil de..

2 gecedir pil tuketimine bakiyorum yazilim kisminda ANDROİD OS %25 uzerinde gizukuyor donanim kisminda TELEFON BOSTA en üstte su an 27 kusur saat gosteriyor sikinti burada ama nedeni ne anlayamadim..

Dedigim gibi 5 kusur aydir nokta hata sikinti sorun yaşamadım 2 geceye kadar o sorunda sadece ultra pil de bi gariplik var

• quote:

Orijinalden alıntı: yakupkaratas255

Telefonun pusulasi bazen doğru gostermiyor sizdede ayni mi

Konum ayarlarına girip yüksek doğruluk seçili mi ona bakınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: albyes

Hocam hiç merak etmeyin seçiminiz gayet başarılı olmuş. Android 7 güncelleme yapmadiysaniz Emui 4 kalsın hocam yani guncellemeyin . Uzun telefon konuşmalarında da kulaklık kullanmanız yarariniza çünkü SAR değeri limitler dahilinde olsa da bence yüksek. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi telefonlardan biri. Son olarak 16gb hafıza pek yeterli değil bir SD kart alıp varsayılan depolama alanıda SD kart seçin tamamdır... Telefonun baskada bir sıkıntısı yok çatır çatır kullanın :)

Teşekkür ederim. Güncelleme tavsiyenize uyacağım. Hs3000 kulaklık var onu kullanıyorum. 32gb sd kart vardı sandiskin. Onu taktım.

• Benim hosuma giden bir telefondu p9 lite. Bir baktim 2017 versiyonları gelmis. Dun aldim 24 saattir kullaniyorumz tavsiye ederim :)

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.