Şimdi Ara

Huawei P9 ile LG G5 arasında kaldım, yardımcı olursanız sevinirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, elimde 2200 TL bütçem var ve bir telefon almam gerekiyor, eleye eleye 2 telefon arasında kaldım;

- LG G5
    - Huawei P9

Ben bugüne kadar hiçbir telefonumu 1 yıldan fazla kullanamadım. Bunu biraz daha uzun süre kullanmak istiyorum.
    Ben kısa kısa kendi değerlendirmelerimi yapmak istiyorum;

- LG G5: Güçlü ve güncel donanım, kamera çok iyi, premium his Çok az / YOK , LG'nin düşündüren kronik sorunları?
    - Huawei P9: Aklıma da, zevkime de Huawei P9 hitab ediyor. Kamera mükemmel, ancak OIS olmayışı kafamı çok kurcalıyor. Güncelleme yine bir muamma? Premium his olarak mükemmele yakın olduğunu düşünüyorum.

Bana sebepleriyle birlikte seçiminizi belirtirseniz sevinirim. İyi forumlar

• 2.200 e htc 10,Xperia xz,moto z de olabilir 3 yukarı 5 aşağı aynı fiyattalar hemen hemen.Ama kafam rahat olsun garanti konusunda derseniz iphone 6s almaya çalışın.

Ama illa alacaksanız p9 daha sıkıntısız bi cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone a o parayı vereceğine p9 alsın. ek olarak lg sorun ve hataları ile bezdirip illallah dedirtti insanları kesinlikle p9 alın hocam
  • LG G serisi hep sorunlu olmuştur. 1 seneye kalmadan adamı üzer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

2.200 e htc 10,Xperia xz,moto z de olabilir 3 yukarı 5 aşağı aynı fiyattalar hemen hemen.Ama kafam rahat olsun garanti konusunda derseniz iphone 6s almaya çalışın.

Ama illa alacaksanız p9 daha sıkıntısız bi cihaz.

HTC 10 elbette olabilir fakat en düşük fiyat olarak 2550 tl deniyor. Bütçem kesinlikle yetişmeyecektir.
    Xperia Xz fiyat olarak elbette bana uygun ancak 2. Defa Sony ürünü mağduru olarak sıfır bir Sony cihazı para vererek almak istemiyorum. Müşteri ilişkileri çok iyi ancak aldığırn ürün 2dir elimde kalıyor (hasar olarak)
    Moto Zde kulaklık çıkışı yok. Premium his verir şık bir cihazdır lafım yok ancak kulaklık çıkışı olmayan bir telefonu kullanamam. Örneğin şu an iphone 7 alabilecek durumum olsa gidip almam çünkü 3.5 mm jakı yok.

İphone 6S... Aah ah diyebiliyorum sadece hocam. 64 gb lığını almanyadan getirdim. Gittim liseye başlarken kardeşime hediye ettim. Kafamı duvardan duvara vuruyorum şimdi ne yaptın sen diye.

Yine bir S7 almıştım ithalatçı garantisiyle, 2200 liraydı. Onu da diğer kardeşime hediye gibi verdim elimle. Şimdi 2600 lira alet
    Aklımda eleye eleye (fiyat dahilinde) LG G5 ile P9 kaldı. Esasen aklımda G5 kalmasının 3 temel sebebi OIS, 4K ve Snapdragon 820. Yoksa Huawei P9un G5den daha sıkıntısız ve genel manada kafa kafaya hatta bi tık iyi olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 18XET01 1 kullanıcısına yanıt
    O zaman p9 alın hocam,benim de bir zamanlar listemdeydi ama iphone almıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

O zaman p9 alın hocam,benim de bir zamanlar listemdeydi ama iphone almıştım

Değerli görüşünüz için teşekkür ederim hocam, iyi forumlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18XET01 1 kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun hocam,size de iyi forumlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.