Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mchne

10 aramadan 7sinde karşılaşıyorum hocam banada sistemsel geldi ama nasil olur ? İnstagram whatsapp vs standart uygulamar yüklü ve bi kaç banka uygulamasi bana garip geldi.
    Telefonu Hisuite programından yedekleyebilirsiniz.Fotoğraflar,uygulamalar, her türlü şey yedeklenebiliyor.Sonra sıfırlayın bence olmazsa eski sürüme falan dönmeye çalışın yada en son çare servise verin tabi kendi tercihiniz ilk olarak da servise verebilirsiniz.Nasıl olduğu konusunda bir fikrim yok.Yazılımda hata olabilir elbette ama sadece sizde nasıl oluyor?Telefonunuz b367 sürümünde mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 4 Kasım 2018; 3:56:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P9 lite 2017 GPU Turbo guncelemesi Avrupa romunu yüklenir mi ve yüklenirse nasıl yüklenir?

• 1 kasim itibariyle firmware programina bizim icin gpu turbo geldi hayirli olsun :)

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

• Ne zaman yayinlanir peki

• Programa dustukten 1 ay sonra yavastan bize geliyor genelde. 1 araliktan sonra ara ara yoklarsiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

Programa dustukten 1 ay sonra yavastan bize geliyor genelde. 1 araliktan sonra ara ara yoklarsiniz :)
    Gozle gorulur hizlanma olucak yani gerci hizi fena değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Gozle gorulur hizlanma olucak yani gerci hizi fena değil

Alıntıları Göster
    Oyunlarda gozle gorulur hizlanma olacak tabi :) umarim pil performansinda dusus olmaz cokk

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Güzel haber 👍

• Artik dayanamayip arkadasimdan 16gb sd kart alip taktim. Sd kartsiz neredeyse 10 aydir kullaniyorum cinnet getirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesaverde

Artik dayanamayip arkadasimdan 16gb sd kart alip taktim. Sd kartsiz neredeyse 10 aydir kullaniyorum cinnet getirdi.
    iyi sabrettin hocam :) sd kart birlestirme olayini yapabilen olursa super olacak bizim icin

• KaanEmreAKTAS K kullanıcısına yanıt
    Kendi kendine düzeldi extra bişi yapmadım format atmak istiyorum ama işten güçten firsat olmuyo ne yazik ki, ilk firsatta inşallah cevabiniz için teşekkur ederim hocam.

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Ben yapmıştım saglikli calismiyor. Sistem hafizayi dolu goruyor indiriyor ama surekli dolu diye uyari veriyor. Chrome falan dosya indiremiyorsunuz hafiza dolu diyor.

• Arkadaşlar benim şuan telefonumun donanım yazılımı 6.44 gb Android 8.0 olan biri depolama ayarlarından donanım yazılımının ne kadar olduğunu söyleyebilir mi? Ona göre güncelleyeceğim çünkü depolamanın sıkıntı çıkartmasını istemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
  • 5,85 mb

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

• quote:

Orijinalden alıntı: D-Assault

5,85 mb

Çok teşekkürler cevabınız için. Güncelledim
  • Şu telefonu 32 yapsalar mış millet sorun yaşamadan kullanacaktı. Ne diye 16 yaparsın huawei

• Ön camı kırık telefonda ön camı değiştirmek için ekranı da mı değiştirmek gerekiyor? Bir de güvenilir link var mı ön ve arka taraf için?
  • Dünden beri bildirim ekranını aşağı çekince ''posta senkronize ediliyor'' yazısı ile karşı karşıyayım.Gmail'e girdim senkronizasyonu kapadım , telefonu kapa-aç yaptım tekrar senkronizasyon açtım bir süre sonra yine bu yazı çıktı.Yardımcı olabilecek var mı?
  • Cpu guncellemesini alan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aziztopcu

Cpu guncellemesini alan var mı ?
    Tahminim aralikta bize ulasir hocam :) daha var yanii

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.