Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
45
Favori
333.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonumun sürekli reset atmasından dolayı servise yolladığım cihaz yenisini ile değiştirdiler koşulsuz şartsız bundan gerçekten huaweinin servis kalitesini tekrar görmüş oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sürekli donmaya başladı . oyun falan yüklü değil sadece banka ve whatsap facebook falan . çok kasıyor . batarya eskidi . bakalım servise yollayacagım . şu hafıza problemide iyice can sıkıyor . bir uygulama yükleycegim başka bir tane sildiriyor . Hafıza kartına yükletmiyor
  • bıraksınlar su turbo modu falan da hafıza kartı birleştirmeyi aktif etsinler. telefon resmen çöp oldu uygulama yüklenmiyor
  • GPU turbo güncellemeside gerekli bir güncelleme eyvallah ama cidden hafıza kabak tadı vermeye başladı telefonla gelen stok uygulaması devredisi bırakıyorum öyle çok oyun falan da yüklü değil 1. 5 Gb yer kalıyor düşük depolama alanı performansı da etkiliyor diğer tarafta 32 Gblık hafıza kartı bomboş uygulama yukleyemiyoruz tamam güvenlik vesaire gibi bir açıklama yapılıyor ama bu telefon için en azından istisna gösterilmeli cidden insanlar bu konudan müzdarip eğer Huawei yetkilisi falan okuyorsa bu mesajları bir güzellik yapın veya belirttin güvenli değil diye isteyen kullansın isteyen kullanmasın.

• Birinci mesele 8.0 da hafıza birleştirme işi yok ikinci mesele neden bu kadar fevri çıkış yapıyorsun kardeşim buranın sahibi misin sana mı soracaz nerde ne şekilde ne yazacağımızı şu şekilde niye çıkıs yapıyorsun anlaşılacak iş değil burası forum hafızası da tartışılır gpusuda tartışılır on sayfa yazılır bin sayfa yazılır ne olmuş.

• Ekim guvenlik gamasi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesaverde

Ekim guvenlik gamasi geldi.
    Hocam bazi modellere gpu turbo verilmis. Bizim cihaza gelir mi sence? Gelirse cihaza + yön olarak katki saglar mi

• C432 romlara geldi yani Avrupa romlarına.Bizde c464 romu var.Şimdilik bize gelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

Hocam bazi modellere gpu turbo verilmis. Bizim cihaza gelir mi sence? Gelirse cihaza + yön olarak katki saglar mi

Alıntıları Göster
    Elbette katki saglar fakat ben oyun oynamadigim icin pek takip etmiyorum. Avrupa romlarina geldiyse elbet bize de gelecektir.

• arkadaşlar kullanılan ram miktariniz kaç uygulamalar kapaliyken benim hem 1,6-1,7 normal mi? Nasıl azaltabilirim

• yeniamele Y kullanıcısına yanıt
    3gb ram var. Ben sadece sosyal medya banka ve alışveriş uygulamalarını kullanıyorum. Kullanırken 1gb kalıyor. Kullanmaz 1,7-2,3 arası. Değerleriniz gayet iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurutulmus Domates

3gb ram var. Ben sadece sosyal medya banka ve alışveriş uygulamalarını kullanıyorum. Kullanırken 1gb kalıyor. Kullanmaz 1,7-2,3 arası. Değerleriniz gayet iyi
  • quote:

Hocam kisa birsey soracagim: hafiza karti ile dahili birlestiren var mi? Bilginiz yada nasil yapabiliriz yardimci olabilir misin.

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    3-5 ay önce adb ile birleştirmiştim android 7de iken o zaman hiç stabil değildi. Android 8 bende şu an baya stabil. Denemekten zarar gelmez. Banka uygulamaları var o yüzden yapmıyorum zaten ihtiyacımda yok. Bulursam link eklerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar playstore dan huawei'n destekledigi temalardan indirdim yazi fontu inceldi, sildim temayi orjinal temayi uyguladim yine ayni ayarlari vs ama yazilar hep ince, boyle bisey basina gelen oldumu sorun nerede acaba yardim edebilecek varmi.

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bartınoğlu -- 2 Kasım 2018; 10:53:41 >
  • quote:

3-5 ay önce adb ile birleştirmiştim android 7de iken o zaman hiç stabil değildi. Android 8 bende şu an baya stabil. Denemekten zarar gelmez. Banka uygulamaları var o yüzden yapmıyorum zaten ihtiyacımda yok. Bulursam link eklerim.
    Sagol hocam. Ayrica gece telefonu birakip sabah aldigimda %3-5 azalma oluyor. Sizde varmi varsa bunu nasil duzeltiriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Arkadaslar playstore dan huawei'n destekledigi temalardan indirdim yazi fontu inceldi, sildim temayi orjinal temayi uyguladim yine ayni ayarlari vs ama yazilar hep ince, boyle bisey basina gelen oldumu sorun nerede acaba yardim edebilecek varmi.

Temalar uygulamasına gelip basılı tutun.Daha sonra metin stilini seçin.Default u seçin düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 2 Kasım 2018; 17:44:9 >

• Arkadaşlar günaydın son güncellemeden sonra gelen arama ekranım böyle garip bişi oldu herhangi bilgisi olan var mı ?

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

• quote:

Orijinalden alıntı: mchne

Arkadaşlar günaydın son güncellemeden sonra gelen arama ekranım böyle garip bişi oldu herhangi bilgisi olan var mı ?

Bence direk sıfırla telefonu sistemsel bir hata olmuş.Sürekli mi yapıyor bunu?

• 10 aramadan 7sinde karşılaşıyorum hocam banada sistemsel geldi ama nasil olur ? İnstagram whatsapp vs standart uygulamar yüklü ve bi kaç banka uygulamasi bana garip geldi.

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.