Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler hocam yaptım şimdi VPN yi kapadım inidiryor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MD0L -- 8 Ağustos 2018; 18:53:44 >
  • Selamlar, bu telefonun hafıza problemini çözebilen yok mu arkadaşlar 16 GB ile telefon kullanılamaz durumda SD karta hiç bir şey yukleyemiyoruz. Geçenlerde konuda bir mesaj görmüştüm aftiss.cmd isimli bir dosyayı paylaşmıştı indirdim ancak o da ADB hatası veriyor. Konuyu sayfa sayfa gezdim bulamadım güncel durum nedir? Bu telefonun hafızası SD kart ile nasıl arttırılır. Telefon içindeki depolama seçeneğini seçin kart seçmek ise yaramıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar huawei bu güncellemeyi neye göre veriyor sırayı neye göre ayarlıyor ? Bide benim kameram 7-10 saniye arasinda donmalar oluyor, güncelleme gelsin de hard format atcam güncelleme gelmediğinden format atamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mk789

bu sıfırlayıp yedekten kurduktan sonraki artan uygulama boyutu sorununu nasıl çözebilirim acil lazım
    Nasıl bir forum olmuş burası kimse yardım etmiyor berbatlaşmış eskiden böyle değildi geçen sene özellikle

• Beyler ff uzerinde kurma esnasinda kitlenmen acilmama gibi sorunlarla karsilasirsa ne yapicaz servis parada isteyebilir o yuzden güğüm gibi oturup bekliycez gibi

• Telefona dün android 8.0 (2.79gb) güncellemesi geldi ve güncelledim. Hız olarak pek fark göremedim ben. Sadece kamera biraz düzelmiş. Yeni özellikler gelmiş.

Ayarlar menüsü ve simgeler biraz değişmiş.

Şimdi tekrar bir güncelleme geldi. Şu anda indiriyorum. 8.0.0.362 gelen güncelleme. Önceki sürüm 8.0.0.360'dı.

Android 8 de kesinlikle yavaşlama olmuyor. Sadece parmak izi okuduktan sonra ekran 1 sn kadar geç geliyor. Zamanla düzeliyor.

• Arkadaşlar bana güncelleme geldi evimde olmadigimdan guncelleyemiyorum. Bir alakası var mıdır bilmem ama güncelleyiciyi kaldirdiktan bir kac saat sonra geldi.

Soran olursa:

İmei numaramin sonu 5

• IMEI numaramın sonu 6 halâ gelmedi güncelleme. Dünyanın en büyük üçüncü üreticisine yakışmıyor bu güncelleme altyapısı.. Gerçi cihaz alt seviye model olduğu için böyle sanırım , güncelleme verdiğimize şükredin tavrındalar muhtemelen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-674E18A71 -- 9 Ağustos 2018; 22:41:34 >
  • Ben 10 gündür tatildeydim dün akşam döndüm,evde baktım güncelleme gelmiş indirdim sabah bir tane daha güncelleme geldi onu da indirdim.Ne gibi değişiklik var pek bakamadım çok fark yok gibi.
  • 6 agustos itibariyle FF uzerinde agustos yamasi cikmis. Galiba hep boyle guvenlik yamalari gelicek :))

• Benimkinin sonu 9 heralde aralikta geldlecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bartınoğlu -- 10 Ağustos 2018; 12:15:8 >
  • FF den yapın neden bekliyorsunuz ki?Telefonunuza bişey olmaz merak etmeyin.Ben yaptım garantiyi falanda kontrol ettim devam ediyor.FF programında check firmware access den girince 8.0.0.362 de firmware approved for installation yazıyorsa korkmayın yükleyin.Yükleme yaparken şarjı falan bitmediği sürece çökmez telefonunuz.Firmware is not approved for installation derse bekleyeceksiniz mecburen böyle derse yüklemeye çalışmayın.

• Öyle görünüyor ama Huawei midemi bulandırdı cidden benim, bir daha Huawei almam büyük ihtimalle. Twitter hesaplarına hafıza problemini çözmek için bir güncelleme yapılacak mı diye soruyorum, aldığım yanıta bakın "Donanımsal olarak 16gb olan cihazın hafızasını yazılımsal olarak artıramayız, verilerinizi bulut hesaba depolayın."

Ha ben de size şu benim telefonun dahili hafızasını güncellemeyle 128gb yapın demiştim zaten

Benim güvenliğimi düşünerek bana fayda sağlar gibi SD kart erişimini kısıtlamışlar, bir de verdikleri cevaba bak. Bankacılık uygulamalarım bile gelen guncellemelerle telefona sığmaz oldu..

• J7 prime ile arasinda kalmistim bidahi telefonum huawei olmayacak bu kesin ama 3 ay oldu alali en az 2 sene sömürmem lazim

• Cihazı alırken 16 GB olduğuna bakmadan aldınız herhalde :DDDD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz satılırken SD kart desteği var denildi kardeşim, ki Android 6.0'dan bu yana SD karta uygulama yüklenmeyen cihaz yok. Huawei içgüzarlık yapıp bizim iyiligimizi düşünüyormuş. Reklamını yaparken SD kart desteği var dediğin cihazın uygulamayı SD karta kurma konusunda bir kısıtı varsa bunu da belirteceksin...

• Bir program vardı onunla yapılıyordu hafıza birleştirme.Garantide de sorun olmuyor deniliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 10 Ağustos 2018; 17:24:52 >
  • Elinizin altında google diye bir şey var. Huawei uzun süredir sd karta uygulama kurmaya izin vermiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakmak zorunda mıyım ben kardeşim Google'a, firma SD kart desteği var diyorsa bu söylem tüm alanları kapsar. Telefon tanıtılırken android 7.0 ve SD kart desteği yan yana gelince otomatikman diyorsun ki iyi madem uygulamaları SD karta atarım yeter işte falan.. Telefonun özellikleri uygulamaları SD karta kurmaya elverir halde iken firmanın ios özentisi bir strateji ile bunu engellemiş olacağı insanın aklına gelmiyor ve bu konuyu elinin altındaki Google ile özellikle araştırmıyorsun.

Ayrıca Google'da da bilfiil bu durumu anlatan yazılar yok, forumların dibini esistirmek gerek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-674E18A71 -- 10 Ağustos 2018; 18:33:18 >
  • yasin3322 Y kullanıcısına yanıt
    Programın ismi veya ilgili bir link var mıdır hocam?

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.