Şimdi Ara

Huawei P70 serisinin tanıtımı ertelenebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei P70 serisinin tanıtımı ertelenebilir
    Huawei P70 serisinin bu ay Çin'de piyasaya sürülmesi bekleniyordu ancak çıkan söylentilere göre telefonların çıkışı ertelenebilir. Yeni bilgiye göre, P70 serisinin önümüzdeki ay, muhtemelen Nisan ayı sonlarında resmi hale gelmesi bekleniyor.

En başta, bu gecikmenin tedarik zincirindeki sorunlardan dolayı olduğu iddia edildi. Huawei'nin yıllardır ABD tarafından kendisine uygulanan ağır yaptırımlar nedeniyle bu iddia makul duruyor. Ancak Weibo platformundaki bir duyumcu, gecikmenin tedarik zinciriyle alakası olmadığını belirtti. Huawei, yine de bir lansman etkinliği düzenleyecek ancak başka ürünlerin tanıtılması bekleniyor.

Ayrıca Bkz.Huawei P70 serisinin kılıf görüntüleri sızdı: İşte tasarımı

Huawei P70, gelen bilgilere göre 50 MP değişken diyaframlı ana kameraya, 50 MP ultra geniş açı ve 4x optik yakınlaştırmalı 50 MP telefoto kameraya sahip olacak. Kirin 9010 çipsetinden güç alacak telefonun, 6,7 inç büyüklüğünde OLED ekrana ve 5.000 mAh bataryaya sahip olması bekleniyor.

Kaynak:https://www.huaweicentral.com/leak-huawei-p70-series-launch-delay-might-not-related-to-supply-chain/

• Çıkmasada olur
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt

Neden?

• Huawei telefon satmak istiyorsa bu tür Androidsiz cihazları ciddi anlamda ucuza vermeli.

2 sene HarmonyOS'li Huawei tablet kullandım. Donanım olarak sorun olmasa da yazılım cidden sorunluydu...

2024 yılında artık ne yüklersen yükle ücret istiyor, ücret alırken Google ile girişi şart koşuyor, Google girişi olmadığı için uygulama kapanıp açılmıyor vs.

• Surface Area S kullanıcısına yanıt
    Cevabı verilmiş üstte
  • En kral Huawei bile 5 para etmez googlesız bir hayat dusunemiyorum dukkani kapatin gerek kalmadi artik size hadi naş
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Google olmaması tamam da, uygulamaların çalışması için google play hizmetleri google eklentilerine ihtiyaç duyması. Hal böyle olunca uygulamlalar kararsız,donma vs gibi sorunlar oluyor gspace gbox gibi 3 parti uygulamalarla uygulama kullanıyorsun bu ne ? Asıl olaysa şu huawei kullananlar hiç nir şekilde problem yaşamadan sıkıntısız sorunsuz kullandıklarını söylüyorlar yalan beyan ediyorlar hepsi ağız birliği etmiş gibi söyleyince de linçleniyorsun mate 40 pro kullandım ben bilmesek yutucaz
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    Aynen yemişler kazığı biz de yiyelim istiyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.