Şimdi Ara

Huawei P7 Kullanıcıları Kulübü: (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
28
Favori
147.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler Hepsiburada.com'da 900 Liraya satıyorlar p7'yi. 1.000 liraya kadar cihaz bakıyorum. Ne dersiniz alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

YouTube ses görüntü senkron sorunu yaşayan varmı son rom da

Geliştirici seçeneklerinde medya kısmında Nuplayer'ı kullan seçeneği var, onu bir dene, benim sorunumu çözdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabbarkemal

quote:

Geliştirici seçeneklerinde medya kısmında Nuplayer'ı kullan seçeneği var, onu bir dene, benim sorunumu çözdü.

Menüde bulamadım ilginç ya nerde bu seçenekler ayarlarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cabbarkemal

quote:

Menüde bulamadım ilginç ya nerde bu seçenekler ayarlarda

O seçeneği aktif etmen için, telefon hakkında kısmında derleme numarasına birkaç defa tıkla.
  • cabbarkemal C kullanıcısına yanıt
    Açıkmış zaten o :) demekki başka bir yol bulucaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2 sorum olacak

ilki b852 sürümüne nasıl twrp yüklerim.
    ikinicisi cihaz bazen şarj oluyor bazen olmuyor bazende şarj oluyor diye gösterdiği halde batarya dolmuyor, sorun ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrickyBogard

arkadaşlar 2 sorum olacak

ikinicisi cihaz bazen şarj oluyor bazen olmuyor bazende şarj oluyor diye gösterdiği halde batarya dolmuyor, sorun ne olabilir?

ek olarak backup nasıl alıyoruz?
  • selam arkadaşlar çinden huwei p7 100 getirttim ama dili çince nasıl tükçe menü yapabılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: soshi38

selam arkadaşlar çinden huwei p7 100 getirttim ama dili çince nasıl tükçe menü yapabılırım

Türkiye'de satılanlar L10, eğer uyumsuzluk oluşmazsa, Türkiye resmi Romunu kurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 3 Mayıs 2016; 15:08:52 >
  • peki ilgine tşkler üstad nasıl kuracağım varmi bi talimatın tşkler

• quote:

quote:

arkadaşlar 2 sorum olacak

ek olarak backup nasıl alıyoruz?

şu 3 soruma bir cevap alamadım ya la?=(
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Arananadam

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı Bende şu an b856 sürümü var ama ne sürümü yükseltebiliyorum ne düşürebiliyorum güncelleme sırasında error veriyor nedeni nedir acaba tahmininiz var mı ?

Yardımcı olabilecek kimse yok mu forumda arkadaş...
  • selam arkadaşlar huweı p7 l00 çinden getirdim bazı uygulamarı çince nasıl çözüm önerirsiniz
  • yokmu yardımcıolacak kımse :(
  • Hocam Çin' e özel uygulamalardır. Ayarlardan durdurun çalışmalarını. Ram yemesin
  • Arkadaslar benim p7 de instagrami guncelliyirum ama yeni surume gecmiyor neden anlamadim ? İkon bile degismedi en son surumu yukledim??

• quote:

Orijinalden alıntı: apoxxx

Arkadaslar benim p7 de instagrami guncelliyirum ama yeni surume gecmiyor neden anlamadim ? İkon bile degismedi en son surumu yukledim??

Bende de öyle içerik değişti ama uygulama görüntusu değişmedi. Bi arada Google klavye güncellemesi ön numara olmuş dokunmatik hissi çok iyi

• lazloo kullanıcısına yanıt
    Bende icerikte degismedi anlamadim neden guncellenmiyor son surumu yukledim yine olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Orijinalden alıntı: apoxxx

Arkadaslar benim p7 de instagrami guncelliyirum ama yeni surume gecmiyor neden anlamadim ? İkon bile degismedi en son surumu yukledim??

Bende de öyle içerik değişti ama uygulama görüntusu değişmedi. Bi arada Google klavye güncellemesi ön numara olmuş dokunmatik hissi çok iyi

Kullanılan temanın ikon paketi ile alakalı olabilir. Önce bir restart etmeyi deneyin. Olmazsa tema değiştirmeyi deneyin
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.