Şimdi Ara

Huawei P7 Kullanıcıları Kulübü: (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.737
Cevap
28
Favori
147.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: apoxxx

Bende icerikte degismedi anlamadim neden guncellenmiyor son surumu yukledim yine olmadi

Bilmiyorum. Ama değişmesinde. Ne gerek var. Keşke benim de değişmeseydi.
  • Video senkronizasyon problemini çözebilen varmı 3 surumdur devan ediyor eskiden sadece facebook videolarında oluyordu şimdi her videoda ses videodan 2 3 saniye önden geliyor nasıl duzeltebilirim? Türkiye için gelen b852 kurulu suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucuzurun.com.tr de çok uygun fiyata buldum ve dün sipariş verdim
    http://www.ucuzurun.com.tr/urun/huawei-ascend-p7-beyaz/

bu siteden ilk defa alışveriş yaptım ve ilk defa huawei bir telefon kullanacağım

bakalım ilk defa yaptıklarımın neticesi ne olacak :)

umarım beklentilerimi karşılar
  • Arkadaslar bende de p7 var gece çekimleriniz nasil geçen gün tiyatro salonunda kızımın gosterisini cekmek istedim rezil oldum sahnede isiklandirma var ama benim tel puslu ve cansiz çekim yapti diger cekim yapanlara baktim herkesin telefon cam gibi cekiyo benimki televizyondan cekmis gibiydi kamera mi bozuldu yoksa gece cekimi bu kadar kötümü by telefonun

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom593

Video senkronizasyon problemini çözebilen varmı 3 surumdur devan ediyor eskiden sadece facebook videolarında oluyordu şimdi her videoda ses videodan 2 3 saniye önden geliyor nasıl duzeltebilirim? Türkiye için gelen b852 kurulu suan

Bende de aynı YouTube bom bok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Huawei'n sitesinden Türkiye için olan B861 sürümünü kurdum P7 telefonuma.

Rehber kısmında bir kişinin detaylarına girdiğimde, eğer o kişinin doğum günü bilgisini girmişsem, doğum günü bilgileri Çince olarak gözüküyor.
    Telefonun diğer her yerinde her şey Türkçe. Sadece bu kısımda böyle bir sorun var.

Aynı problemi yaşayan var mıdır acaba?
    (Aşağıya ekran görüntüsünü ekliyorum)

• MERHABA ARKADAŞLAR TELEFONA KİTKAT ROMU KURDUM SANIRIM SİSTEM ÇÖKTÜ TELEFON AÇILIYOR KİŞİ DEPOSU DOLDU DİYOR SÜREKLİ TELEFONU BİLGİSAYARA BAGLAYIP ROM KURARAK KURTARABİLİRMİYİM NE OLUR YARDIM EDİN !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtcncsr03 -- 1 Haziran 2016; 1:02:06 >
  • mrtcncsr03 M kullanıcısına yanıt
    Doldu demiyor durdu diyor format atarak yapabilirsiniz.

• telefonda herhangi bir işlem yapılamıyor format felan romu kurdum boyle geldi telefon
  • b3k1rr kullanıcısına yanıt
    kardeşim formattan kastın hard reset mi ?
  • Evet ses açma ve güç tuşu ile yapılan.

• Merhaba arkadaşlar,
    P7 telefonum arada bir hattan düşüyor,çekim gücü de zayıf. Hard reset attım fayda etmedi. Bu konuda bilgi ve tecrubesi olan var mı?
  • fasih F kullanıcısına yanıt
    Sebebini bulamadım. Bilen varsa yardım etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasih -- 16 Temmuz 2016; 15:41:53 >
  • Ascend p7l10 kullanicisiyim telefonumun surumu b127 ve hic bisekilde yukleme yapamiyorum bu surumden sanki bi tane uretmisler baska kimsede gormedim yazan kullanan yardimci olabilcek varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: önder1997

Ascend p7l10 kullanicisiyim telefonumun surumu b127 ve hic bisekilde yukleme yapamiyorum bu surumden sanki bi tane uretmisler baska kimsede gormedim yazan kullanan yardimci olabilcek varmi

Kullandığınız sürüm neredeyse 2 yıl önceki, telefonun ilk çıktığı sürüm. Huawei sitesine girip resmi lolipop güncellemesini indirebilirsin, nasıl yapılacağını bilmiyorsan, konunun ilk sayfasında bilgiler mevcut.

• bugün aldım kargoya verecekler elime geçmeden çok heyecanlandım. yarın ulaşır galiba bana. aranızda olmak mutluluk verici. p7 cilere selam olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin-usak

bugün aldım kargoya verecekler elime geçmeden çok heyecanlandım. yarın ulaşır galiba bana. aranızda olmak mutluluk verici. p7 cilere selam olsun :)

Hadi hayırlı olsun güzel cihazdır. F/p ürünü.

• Arkadaşlar slm lolipop emiu 3.1 güncellemelerini yaptım ama telefon çözünürlüğü 1080p den 720p düştü nedeni bilen varsa sevinirim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis0655

Arkadaşlar slm lolipop emiu 3.1 güncellemelerini yaptım ama telefon çözünürlüğü 1080p den 720p düştü nedeni bilen varsa sevinirim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Ayarlardan ekran güç tasarrufunu kapatabilirsiniz ancak önermem çünkü; cihazı hem yavaşlatıyor hem de şarjını hızlı tüketiyor.

• lazloo kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşım.dediğin gibi 1080p

Telefon yavaşlıyor ,720p de daha stabil çalışmakta...

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.