Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba baseus ekran koruyucuyu nereden aldınız acaba link paylasabılırmısınız saygılar..
  • Kamera 3 Boyut algilamasi ile nesneleri olcemeye yaraya ilginc bir uygulama. Mezro filan bulamazsaniz epey ise yarayacak.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.grymala.aruler

Note9 Pixel 2 XL de sorunsuz dogru olcmektedir kisacasi sorunsuz calismaktadir.

P30 Pro larda peki nasil ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 17 Nisan 2019; 12:45:15 >
  • yelkenli12 Y kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim ama ısrar ettim yok vaade farkı oluyor diyip durdu bende eskiyi getir yeniyi götür kampanyasında 5 senelik iphone 6 ve 5750 verip s10 plus aldın p30 pro bu kampanyada yoktu, bu arada s10p 'nın geniş açı inanılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 17 Nisan 2019; 13:9:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Cevap için teşekkür ederim ama ısrar ettim yok vaade farkı oluyor diyip durdu bende eskiyi getir yeniyi götür kampanyasında 5 senelik iphone 6 ve 5750 verip s10 plus aldın p30 pro bu kampanyada yoktu, bu arada s10p 'nın geniş açı inanılmaz
    Vade farkı var evet!!
    Ama 6300tl üzeri zaten vade farkı.
    Resmen ya bilgisizce konuşmuş ya da kelime oyunu yapmış

Vade farkıyla birlikte 6999tl ediyor zaten.
    O fark var ki krediyi kapattığınızda 6300iniyor

Yine de hayırlı olsun
    S10p de iyi bir cihaz ama benim önceliğim farklı olduğu için p30pro seçtim

• yelkenli12 Y kullanıcısına yanıt
    Telefon almak aklımda yoktu p30 pro devrimsel bir foto ile gelince gaza geldin sonra bunla arada kalmıştı neyse mutluyum ya baya sevdim

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Tof kamera ile bundan cok daha iyisi güncelleme ile gelecek zaten cihaza.

İlginc olan her cihaz ile uyumlu değil sebebi ne acaba ,

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü
  • Cihazı Türk Telekom'dan tarifeye ek alan var mı ?

Aylık 1034 lira 6 taksitle 6200 küsüre geliyor, saat satılsa 5400 ediyor. Teknosa'dan krediyle alıp kapatmakla aynı civara denk geliyor sanırım

Ek olarak saat kampanyasının bitiş tarihi nedir tam olarak ? Telekom 21 Nisan demiş, Teknosa vs mağazalar içinde mi geçerli bu acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 17 Nisan 2019; 14:7:57 >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Olay sunla alakali olsa P30 Pro zaten dahil edilmis.
    https://developers.google.com/ar/discover/supported-devices

Haberi de yapilmisti gecen ay sonunda.
    https://www.xda-developers.com/huawei-p30-pro-moto-one-vision-google-arcore-supported-device/

Cok iyi hatirliyorum o haberi de ilk paylasan kimdir acaba ( Ego meselesi degil bakis acisi vs... ) ... ?

Huawei anlasilan birsekilde engelliyor ama NEDEN ?

• Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    1000 tl ön ödeme istiyor turk telekom , 6200 ün üzerine 1000 tl daha vereceksin iyi oku. Ön ödeme sonrası aylık taksit 1034 TL.
  • Google ARCore uygulaması gömülü oluyor sanırım oyun vs gibi uygulamalarda kullanılıyor araştırmanızı öneririm.Tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

1000 tl ön ödeme istiyor turk telekom , 6200 ün üzerine 1000 tl daha vereceksin iyi oku. Ön ödeme sonrası aylık taksit 1034 TL.
    Kaçırmışım hocam onu sağolasın. Ben de diyorum operatör nasıl mağazadan ucuza satıyor diye

Teknosa'dan kredi alıp kapattırmak en ucuz yol o halde. Mi9 düşünüyordum aslında ama P30 Pro aklıma girdi, saat kampanyası bitmeden almak lazım o zaman.

• akceyavuz A kullanıcısına yanıt
    Kulağımı telefonun ortasına koymaktansa ters çevirip konuşalım bari öyle saçmalık olmaz. Alışamazsam sıkıntı olur benim için. Şuan test aşamasındayım bende. Yalnız çekim gücüne gayet iyi. X den iyi en azından. Bir de bluetooth gayet hızlı. Araç bağlantısı x den hızlı ve kablosuz müzik aktarım kalitesi x den bariz şekilde daha iyi. Aracın ses sistemini daha iyi hissettirdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QapriCe

Kulağımı telefonun ortasına koymaktansa ters çevirip konuşalım bari öyle saçmalık olmaz. Alışamazsam sıkıntı olur benim için. Şuan test aşamasındayım bende. Yalnız çekim gücüne gayet iyi. X den iyi en azından. Bir de bluetooth gayet hızlı. Araç bağlantısı x den hızlı ve kablosuz müzik aktarım kalitesi x den bariz şekilde daha iyi. Aracın ses sistemini daha iyi hissettirdi.
    Kulağı telefonun ortasına değil kameranın altına koyuyorsunuz. Yani üst orta kısımda olacak kulağınız..

• Dünden beri kullanıyorum p30 pro yu arkadaşlar ama öyle yok kulağını oraya koy buraya yerleştir gibi bir durum yok. Daha önce bir telefonu kulağıma nasıl götürüyorsam öyle yapıyorum ve en ufak sorun olmadı.
  • xTheXx X kullanıcısına yanıt
    Evet. Ses kalitesi kötü demiyorum yalnız en iyisi değil şimdilik. Xin ahize 1 yılda arıza yaptı uzun kullanımda işler değişir. Beni tek endişelendiren aslında batarya. Kısa vadede ömrünü tüketir ise üzecek beni. İphone o konuda daha iyi o da tabi uzun deneyim sonunda belli olacak. Tak çıkar şarj benim kullanım şeklimin dışında mümkün mertebe orijinal şarj ile kullanıyorum fakat araca binince malun dahili usb den şarj ediyorum. X in bataryası beni üzmedi 16 ay sonunda 91 di batarya sağlığı.

• arkadaşlar bana forumdan bi arkadaş özelden pm atmış ama ben ona cvp yazamıyorum sistem bana cep numaranızı onaylatmanız lazım dıye uyarı verıyor halbuki onaylı hiçbir sorun yok eğer varmıdır bi çözümü pm atamıyorum kimseye yada arkadaş yazımı okursa bana numarasını yazsın özelden pm tsın..
  • @yaço58 bana numaranı özelden paylaşırmıısn
    O sorun bende de var. Baktım bende bulamadım. Profilde telefon ekle falanda yok.

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/huawei-p-30-pro-mate-20-pro-3d-vov-curve-glass-ekran-koruyucu-P167484091

Ürün bu hocam. Yarın gelir uygularım. Pek beceremem bu işleri gerçi

• quote:

Orijinalden alıntı: elmatadori

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/huawei-p-30-pro-mate-20-pro-3d-vov-curve-glass-ekran-koruyucu-P167484091

Ürün bu hocam. Yarın gelir uygularım. Pek beceremem bu işleri gerçi
    Aman kardeşim sakın alma.
    Aynı ürünü almıştım çöpe gitti

Çünkü sadece yandan siyay olan şeritlerde yapışkan özelliği var
    Diğer bütün kısımları yapışkan değil ve takur takur ses çıkarıyor
    Yapışmıyor ve heran düşecek gibi duruyor
    Kötünün kötüsüüüi berabbbbbbaatt

Açmadan iade edin

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.