Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşım valla 6.4 inch bir cihazda sesi daha net duyabilmek için kulağını ekranın ortasına koymak çok garip geldi bana ne gerek varda böoyle maceralara atılıyorlar ınsanların alıskanlıklarını bozuyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akceyavuz

arkadaşım valla 6.4 inch bir cihazda sesi daha net duyabilmek için kulağını ekranın ortasına koymak çok garip geldi bana ne gerek varda böoyle maceralara atılıyorlar ınsanların alıskanlıklarını bozuyorlar..
    Haklısınız ama ekrandan ses teknolojisi şuan için bu mantıkla çalışıyor

İlk anlarda bende garipsedim ama alıştım kısa zaman sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yelkenli12 Y kullanıcısına yanıt
    çevremde etrafımda bi kullanan yok ya bi denesem baksam şöyle inşallah pişman olmam aldığıma zaten tek hoparlör olusuda cok sanımı sıkıyor
  • İlk cıktıgı gün aldım 100 ün üzerinde telefon konuşması yaptım bir kere kulağımı ortaya dayamadım , bir kerede konuşmada ses sorunu duymama vb gibi sıkıntılar yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akceyavuz

çevremde etrafımda bi kullanan yok ya bi denesem baksam şöyle inşallah pişman olmam aldığıma zaten tek hoparlör olusuda cok sanımı sıkıyor
    Bu konuda sizi yanlış yönlendirmek istemem elbette
    Ama ses iletimi gayet net ve yeterli geldi bana

Müzik dinlemek için tek hoparlör ve mono oluşu eksikliktir elbette

Ben bunları bilerek aldım cihazı
    Cihazın eksiklikleri var evet ama benim önceliğim kamera(400binlerde İSO ve 135mm lens!) çift GPS antenleri, kızılötesi sensör Vb gibi özellikler olduğu için Bi nebze tolare ediyor!

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Telefonun üst kısmını kulağınıza dayayarak konuşma yapamazsınız demedim. Üst kısmını da dayadığınızda sesi elbette alacaksınız ama asıl sesi cihazın orta kısmından alırsınız

• Merhabalar telefonu bitirmissiniz :)hiç bir yerde pro 128 siyah dışında yok
    Saatlerin hepsi aynı mı sanki siyah olan gecen senenin modelj fark var mı acaba

Yok benimde demek istediğim üst kısımdan bir ses azalması veya duymama gibi bir sorun yaşamadıgım için kulagımı ortaya koyma
    ihtiyacı hissetmedim.Hatta hiçbir fark hissetmedim diyebilirim
  • arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim hep böyle olalım birbiirmize yardımcı olalım konu forum boş ilgisiz kalmasın hepinize hayırlı forumlar..
  • arkadaşlar bu arada saati alır almaz gt active modeli siyah hiç açmadan 800-850 arası satıcam ilgilenen varsa dönsün bana bu arada 3 ay ekran kıırlma garantisi hangi uygulama üzerinden kayıt olup aktif ettiniz saygılar..
  • Bende Turkcell den aldım bu hafta içinde sms kodu gelecek ve direk satacağım isteyen olursa görüşelim. :)
    Hİ CARE uygulaması üzerinden aktif ediyoruz. Orada yönlendirme yapıyor özellikle Huwaei hesabı ile giriş yapmak ve türkiye olarak bölge seçimi önemli diye hatırlıyorum...
  • akceyavuz A kullanıcısına yanıt
    Cihaz içinde hicare uygulaması var onun üzerinden.
  • djangobjk kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende turkcell den alıcam cuma günü saatle birlikte veriyolar bılıyodum dediğin gibi saat snradan gelıyomus kaç güne gelır acaba teşekkür ederim..
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam..
  • akceyavuz A kullanıcısına yanıt
    Sitesinde bir hafta içinde SMS kodu gelir ve o kod ile İnternet üzerinden bedelsiz sipariş edebilirsiniz yazıyor. Cumartesi almıştım bekliyorum henüz gelmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam ben teknosaya geldim kredi ile vade farkı oluyor denildi peşin fiyatına taksitli teknocell ile oluyor dedi hangisini yapıcam

• P20 Prodan P30 Proya geçenler var mı ? Çok fazla para vermeden böyle bir geçiş yapacağım sizce değer mi ?
  • Çok dikkat çekici bir telefon. Dün Ankara'da 3 kişi yanıma gelip ''Pardon bu yeni model mi? Bir bakabilir miyim'' dedi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Hocam ben teknosaya geldim kredi ile vade farkı oluyor denildi peşin fiyatına taksitli teknocell ile oluyor dedi hangisini yapıcam
    Hayır hayır tenocell ile değil, sakın.

Deyin ki kredi yöntemiyle almak istiyorum.
    SMS ile ing üzerinden sorgulama yapılır gelen onay sonrasında işlemler başlar. Ya fiyatın tamamına onay gelir ya da Bi kısmına, mali siciline göre tabi.

Siz oradaki satıcıların sizi yanlış yönlendirmesine kanmayın.

Gidin krediyle almak istiyorum deyin

Fiyatına bakmayın siz.
    Krediyle alırken de sizden 6999tl fstura edilir.
    Ama krediyi kapatınca 6320ye iner. Saati de aynı anda alıyorsunuz.
    Sonra gelin VS dedi bana da hayır dedim. Öyle şey olur mu dedim.
    Bir iki kem küm aaa evet öyleymiş dedi!!.
    İnanmayın hemen bazen bilmiyorlar bile
    Krediyle aldığım halde yazılan fiyata dikkat edin
    6999tl satış fiyatı olmasına rağmen krediyle aldığınızda da size 6999tlye satıyorlar ama içinde kredi faiziyle beraber 6999tl ediyor.
    Siz kapattığınız da orada yazan 6320tl ye düşüyor fiyat.
    Burada asıl haksızlık peşin parayla alanlara oluyor bence.

Bir de eski cihazınızı getirin size yenisini şukadar indirimle verelim demeleri de kesinlikle yalan.
    Cihazın asıl fiyatı zaten 6320tl saati de hediye. Bazıları saat hariç 6300e satıyor ama hediye edilen saati yanında yoksa nasıl hediye kategorisine girmiş olacak ki?!!!
    Tamamını krediyle aldım bu da faturası :

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkenli12 -- 17 Nisan 2019; 11:54:11 >

Tekrar çok sağolun yönlendirmeniz için hocam. Aynen dediğiniz gibi cihaz 5500 TL'ye geldi yaklaşık olarak. Spigen liquid crystal sipariş verdim. Birde önceki sayfalarda arkadaşlar paylaşmış baseus ekran koruyucusundan sipariş verdim. Bu yanları kavisli cihazlar sıkıntı. Eşime verdim telefonu kapalı duruyor. Kılıfsız,jelatinsiz çizilir korkusu ile açamadı.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.