Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elime gecen her telefonu sallıyorum hiç öyle bir ses duymadım başka cihazlardan birde ilk 3 aydır hiç gelmeyen ses yeni gelmeye başladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zzball

Ön kamerada portre modundaki efektlerde kalpler, sarmal, halka var ya o efekleri kullanabiliyor musunuz? Resimde bir farklılık oluşturmuyor? Benim telefonda ki sıkıntı var yoksa
    Bu konuda günler öncesinde bu konuyu birkaç arkadaşla konuştuk, malesef hiçbirimizde çalışmıyor. Üzerinde de durmadım açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

3 aydır telefonumdan böyle bir ses gelmiyordu yeni gelmeye başladı
    Düşme yaşadıysa ois kaynaklı ses geliyor olabilir. 3× optik zoom'a alıp sesleri dinler misin? Ois sadece telefoto kamerasında var.

• quote:

Orijinalden alıntı: atillaoguz

Bu konuda kimsenin fikri yok mu? Herkes böyle mi kullanıyor yoksa?

Alıntıları Göster
    Ben p30 kullanıcısıyım ama p30 pro'nun kullanım kılavuzunu da okudum, üzerindeki sensörlere de baktım malesef böyle bir özellik yok. Ekran açık kalma süresini uzun seçip öyle devam edeceksiniz yada çok önemliyse telefonu değiştirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

Ben p30 kullanıcısıyım ama p30 pro'nun kullanım kılavuzunu da okudum, üzerindeki sensörlere de baktım malesef böyle bir özellik yok. Ekran açık kalma süresini uzun seçip öyle devam edeceksiniz yada çok önemliyse telefonu değiştirin.

Alıntıları Göster
    mate 10 pro kullanıyorum. Aynısı bizde de var ekran süresini 2 dakika yaparak takılıyorum çok da sorun olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

mate 10 pro kullanıyorum. Aynısı bizde de var ekran süresini 2 dakika yaparak takılıyorum çok da sorun olmuyor

Alıntıları Göster
    Benim de şikayetim yok açıkçası ama herkesin kullanımı, beklentileri farklı, o yüzden haklıdır.

• sarkihalindekal kullanıcısına yanıt
    3x alınca yapmamamısımı lazım

• Arkadaşlar p30 lite'a EMUI 10 ne zaman gelecek bilginiz var mı? Bekle bekle ciğerimiz soldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

3x alınca yapmamamısımı lazım
    Sorun olduğunda kamera açıldığında genelde şöyle bir zırıltı yapar. Kameralarda sorun yoksa ve titreşim motoru da sağlıklı ise bence canınızı sıkmayın ama yine de benzer sorunları yaşayan var mı araştırın derim.

https://www.youtube.com/watch?v=U5h1fpcjoPE&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: sacrament1

Arkadaşlar p30 lite'a EMUI 10 ne zaman gelecek bilginiz var mı? Bekle bekle ciğerimiz soldu
    1 ay oldu geleli kullanalı nasıl gelmez sana

• webco W kullanıcısına yanıt
    Gerçekten mi? Bilmiyorum ki. 24 MP'lik versiyonu ondan mı acaba?

• ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    Servisin bana söylediğini söyledim sizde gidip servise bir ara sorabilirsiniz

• P30 lite kullanan arkadaşlar memnun mu?

• brave353 kullanıcısına yanıt
    Şu virüsten dolayı evden çıkmıyorum

• ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    Doğrusunu yapıyorsunuz

• Merhaba arkadaşlar.Huawei p30 pro sizce nasil bir cihaz almiycam ama merak ediyorum.Kirin işlemcisini kullanıyor nasil bir işlemci kötü bir yanini gordunuz mü.Oyunlarda kasma olayi varmı.Sizce galaxy s10 plus mı p30 pro mu veya galaxy s10-s10e mi p30 mu.

Örnek fotoğraflar varsa atabilir misiniz kamerasını merak ediyorum nasıl çektiğini.

Işlemcisini niye sordum diye merak edeniniz olur illaki samsung'un kendi exynos işlemcisi kötü olduğunu biliyorsunuz huawei'de kendi işlemcisini yapıyor

• Arkadaşlar merhaba düz P30 modeli kullananlar acaba yardımcı olabilir mi? Telefonum %12'den %100'e 1 saat 18 dakika içerisinde yükseldi. Siz de durum nasıl acaba? Benim için bakabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim

• Tam ölçmedim ama o civarlarda gayet normal. En hızlı yüzde 70 e çıkıyor sonra yavaşlıyor

• Ata34. A kullanıcısına yanıt
    P30 veya p30 pro öneriyorum. Eğer hafif ve düz ekran seviyor iseniz p30, eğer daha ağır ve kıvrımlı ekran seviyor iseniz p30 pro. Ben hafif olduğu için bunu tercih ettim. S10+ benim de düşündüğüm bir ürün idi ama şarjı çok çabuk bitmesinden ve ısınma yapmasından dolayı p30 tercih ettim.

• Ronades R kullanıcısına yanıt
    P30 kullanıyorum. P30 lite bu telefonun yanında çok alt seviye bir ürün. Arkadaşımda var görüntü olarak güzel ama yavaş bir telefon. Tavsiye etmem

• 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.