Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sevozgur

Teşekkürler inceliyorum hemen. Ben freebuds 3 bakıyordum bu daha mı iyi. Fiyatı yarı yarıya Çubku
    Freebuds'ı henüz inceleyemedim dostum ama ben zaten o tarz kulaklıklar kulağıma sığmadığı için tercih etmedim muhtemelen ses aynı bunun bir de iyi yani telefondan şarj edebiliyor olman. Ses kalitesi gerçekten çok iyi ve bahsedilği gibi 18 saat kullanım süresini aldım.
  • Arkadaşlar eski samsung telefonlarımda istediğim uygulamaları gizleyebiliyordum. P30 pro da bunu göremedim. Uygulamalar gizlenebiliyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar p30 düz telefonum bugün geldi android 10 sürümü gelmemiş gözüküyor otadan gelmiş olması gerekmiyor mu yardım ederseniz sevinirim nereden güncelleme gelir 2 kez yaptım 9un uzantıları idi 10 yok otoda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evanescence1907

Arkadaşlar p30 düz telefonum bugün geldi android 10 sürümü gelmemiş gözüküyor otadan gelmiş olması gerekmiyor mu yardım ederseniz sevinirim nereden güncelleme gelir 2 kez yaptım 9un uzantıları idi 10 yok otoda
    Yardımcı olacak yok mu Simi daha takmadım 9 un 2 tane versiyonu vardı onları güncellledim ama sonra 10 gelmedi hi suite ve hicaredende denedim Ordanda 10 gelmedi . Kesin gelir değil mi iadeyle ugreasmayım baya oldu dağıtılmaya insan korkuyor.

• evanescence1907 E kullanıcısına yanıt
    huaweinin destek uygulamasını kurcala oradan gireceksin güncelleme yerine bulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

huaweinin destek uygulamasını kurcala oradan gireceksin güncelleme yerine bulur
    Ordanda denedim yazılım güncelleme hala güncel diyor 9 un 2 yamasını yapabildim sadece . Bugün müşteri hizmetleri ile çevrimiçi yazıştım daha sonra aradılar imei falan yollamışlar 1-2 hafta ıcınde gelir dedi gelmezse servis atar dedi insallah olur hocam o kadar para verip güncelleme alamamak sinir eder insanı. Gelmezse hangi ülkenın romunu attırsam ki servisten en hızlı gelen hangi ülkenin romu ki acaba.

• Merhaba arkadaşlar

2 aydır P30 Pro 256 kullanıyorum. Son 2 gündür şarj süresi çok hızlı düşmeye başladı. Kullanım şeklim aynı olmasına rağmen böyle hızlı azalmasının nedeni ne olabilir?
    1 ay olacak telefonu kullanmaya başlayalı güncelleme gelmedi henüz bana da. Lütfen sürümünüz güncellendiğinde hangi yolla ne şekilde yaptığınızı buraya yazıp bilgilendirebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: yuvaz

1 ay olacak telefonu kullanmaya başlayalı güncelleme gelmedi henüz bana da. Lütfen sürümünüz güncellendiğinde hangi yolla ne şekilde yaptığınızı buraya yazıp bilgilendirebilir misiniz?
    Tamam hocam kesin yazacağım. Dedigim gibi en kötü servise rom attırırım hangi rom iyiyse. Dün aldım teli bugün taktım simi biraz bekleyim bakalım ne olacak desteğin dediğini yapayım. Bir sey sorcam ekran süresine bu telde nereden bakılıyor digital denge sanki 2_3dakıkada 1 dk atıyor test edeyim dedim teli ne kadar süre alcam diye. Pil ayrıntılarına ekran acık kalma süresi yok galiba. Birde çekmece klasör olusturalamıyor sanırım inceledim bulamadım.

• quote:

Benim android 10 bugün bildirim olarak geldi yükledim.isterseniz benim taktiği uygulayın huawei destek ile görüşün sonra arıyorlar zaten.

• quote:

Benim android 10 bugün bildirim olarak geldi yükledim.isterseniz benim taktiği uygulayın huawei destek ile görüşün sonra arıyorlar zaten.

Alıntıları Göster
    Tam versiyonunuz kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necdet_Pek

Tam versiyonunuz kaç?

Alıntıları Göster
    Az öncede güvenlik yaması geldi 10.0.0.186 oldu.

• Dostlar yaklaşık 2 ay önce Mediamarkt'tan aldığım sıfırdan farksız P30 Pro cihazımı, Xiaomi Mi 10 Pro aldığım için full kutu, 3 adet kılıfı ve garantili olarak satıyorum.

İlgilenen kardeşlerin özelden gelmesini rica ederim.
    Teşekkürler.
  • quote:

Az öncede güvenlik yaması geldi 10.0.0.186 oldu.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler..

Ben de önceki günden beri aynı sürüm var. Pil tüketimi hızlandı. Neden olduğunu çözemedim..
  • .186 geleli 1 aydan fazla oldu zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Simkartı takınca bugün ben de aynı güncellemeyi aldım. 1 aydır telefon sim kartsızdı. Simi takmakla bir alakası var mı anlamadım

• quote:

Simkartı takınca bugün ben de aynı güncellemeyi aldım. 1 aydır telefon sim kartsızdı. Simi takmakla bir alakası var mı anlamadım
    Bence sim kartla alakalı olduğunu dusunuyorum sizde aynı guncellemeyi benim gibi aldıysanız. hayırlı olsun sizede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Necdet_Pek

Teşekkürler..

Ben de önceki günden beri aynı sürüm var. Pil tüketimi hızlandı. Neden olduğunu çözemedim..

Alıntıları Göster
    Test ediyorum şimdilik nasıl bir sürüm bilemiyorum hocam.

• quote:

Test ediyorum şimdilik nasıl bir sürüm bilemiyorum hocam.

Alıntıları Göster
    Yanıt için teşekkürler.

Ben üşenmeyip telefonu sıfırladım ve herşeyi baştan yükledim..

Sistem sürümü yine bu en son versiyona geldi. Ama pil tüketimi normale döndü.

Sanırım virüs veya benzer bir sıkıntı olmuştu. Şimdilik sorunum aşılmış görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.