Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Servise p30 pro verdim yedek telefon olarak mate 20 pro verdiler kesinlikle söylediğiniz gibi bir fark yok p30 pro resim konusunda cok daha iyi bence ekran ayarlarınızdan akıllı seçili ise onu sürekli hd+ yapın. Akıllı ekran sevenini kapayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaptım ama P30 proda detaylı bakınca piksel görüyorum en iyisi yarın Huawei servisene gidip sorayım

• ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    Bwnd eöyle olmamasını düşünüyorum ama çektiğim fotoğraflara telefonlardan bakınca mate 20 pro daha kaliteli duruyor servise sorayım bir sağolun

• Arkadaşlar pil sağlığı açısından yüzde kaçlarda şarj etmeye başlamalıyız?

Kamera kullanımı için önerileriniz var mı?Huawei P30 sahibiyim.
  • fztmehmetdemirr F kullanıcısına yanıt
    Bugün yeni gelen p30 pro mu aldım bence o kadar Bi fark olmaz. Bankada mate 20 pro yavaş geldi mesala

• Emui 10 alışamadım sizce geceyi mi şuan yeni hçgelen telefonum da 9 var

• Android 10 da kamera nasıl sizce arkadaşlar

• Dostlar p30 lite 6gb ram mümkün mü, gg idealseçim adlı satıcıyı nasıl bilirsiniz?

https://www.gittigidiyor.com/huawei-p30-p30-lite_spp_81275?id=505042513

Linkteki ürün 6gb ram yazıyor 2400 tl. Aynı satıcıda çift hatlı 2250 tl, disitribütör garantili yaZan 2350 tl. Hangisi alınmalı? Çift hat ihtiyacı yok fakat fiyat uygun, tek hat olanlar 48mp kameralı mıdır mutlaka?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P30 pro için yılbaşında indirim olur mu sizce, 6200 civarındayken alamadım, şimdi 7000 bandına çıkmış. aradaki farka bluetooth kulaklık alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fztmehmetdemirr

Bwnd eöyle olmamasını düşünüyorum ama çektiğim fotoğraflara telefonlardan bakınca mate 20 pro daha kaliteli duruyor servise sorayım bir sağolun
    Mate 20 pronun ekran çözünürlüğü daha fazla ve ppi değeri daha fazla olduğu için büyütünce resimleri pikseller gözüküyor. İki telefonla çekip bilgisayara atılırsa p30 pronun daha iyi çektiğini görebilirsiniz.

• tenhi kullanıcısına yanıt
    Yılbaşında zam gelir 6500 civarında buluyorsan alın. İstanbul bilişimde ucuz ama oradan sakın almayın.

• yakert kullanıcısına yanıt
    İstanbul bilişim ne ayaktır sorun nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

İstanbul bilişim ne ayaktır sorun nedir
    En ucuz fiyat veriyorlar açıklamaya da 15 gün içinde kargoya verilir diye yazıyorlar. Milletin parasını alıp bunu delil göstererek parasını kullanıyorlar 30 gün sonra para iadesi yapıyorlar telefon filan göndermiyorlar. Ucuz fiyatla da millete tuzağa çekiyorlar.

• Garip bir durumla karşı karşıyayız.

Eşime 2 hafta önce P30 aldık. Cihaz telefonla konuşurken diğerini hatta bekletip rastgele başka birini aradı. Bunu 2 kez yaptı. Bir kez de karşındakini bekletti kimseyi aramadı.

Yazılımsal birşey gibi görünüyor fakat burada başka biri de yaşadı mı aynı sorunu, çözümü nedir diye sormak istedim.

• GoldenShoot G kullanıcısına yanıt
    Telefona Bi format atın bence hattınızdan

• quote:

Orijinalden alıntı: yakert

En ucuz fiyat veriyorlar açıklamaya da 15 gün içinde kargoya verilir diye yazıyorlar. Milletin parasını alıp bunu delil göstererek parasını kullanıyorlar 30 gün sonra para iadesi yapıyorlar telefon filan göndermiyorlar. Ucuz fiyatla da millete tuzağa çekiyorlar.

Alıntıları Göster
    hepsiburada da aynı b.k 28 kasımda aldığım p30 pro hala gelmedi.13 aralık teslim yazıyordu.geldi geçti bi de şimdi mesajda bana 20 aralık teslim diyorlar.telefona noldu akıbeti nedir belli değil.6300 tl ye almıştım ama bu fiyatlara bulamayacağımdan emin olmama rağmen iptal edeceğim büyük ihtimal.parayla rezil olmak deyiminin tam karşılığı.telefondan soğuttular beni

• GoldenShoot G kullanıcısına yanıt
    Dün bende beklemeye alma gibi birsey oldu ama önemsemedim yazdığınızdan sonra dikkatli bakacağım tekrar aynısı olursa yazarım.

• Ben de dün beyaz renkle aranıza katıldım. Fakat kafama takılan 2 konu var, 1.si kutudan kılıf çıkmadı ki ne zaman huawei telefon alsam hepsinde çıkıyodu. 2.si garanti bitiş tarihine baktığımda 9.12.2021 yazıyo yani mantıken garantisi 9 aralıkta başlamış. Bu telefona kesinlikle kullanılmış iade telefon diyebilir miyiz?

• tenturdiot kullanıcısına yanıt
    Benim telefonu otomatik sim kartı taktığım gün tanıdı garantisi.

• Dün emui 10 güncellemesi geldi sonra yüklerim dedim bugün baktım yazılım güncel diyor

Düzenleme: telefondaki hicare üzerinden güncelleme gözüküyor ayarlardaki güncelleme kontrolünden çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightbringer -- 15 Aralık 2019; 9:12:40 >
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.