Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huawei henüz boatloder kilidininin açilmasina izin vermiyor onun için imei atma imkansiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sessiz modda alarmı nasıl ayarlıyoruz?Sony'de alarmı kurduğum zamana kadar sessize alabiliyordum.
  • yakert kullanıcısına yanıt
    Başka çözüm yokmu peki pasaporta işleme meselesi haricinde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • matea3535 kullanıcısına yanıt
    Pasaporttan başka çözüm yok. boatloder kilidi acilmadan imei atilmasi mümkün değil.huawei önümüzdeki gunlerde izin verebilir belki.ben de yurtdışı dusunuyordum fakat kayitla filan 6 bin seviyesine denk geliyor bir de garanti durumu yok onun icin yurt içi aldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

Sessiz modda alarmı nasıl ayarlıyoruz?Sony'de alarmı kurduğum zamana kadar sessize alabiliyordum.
    Hayirli olsun telefonunuz benim eski telefon z3 compacti alarma kadar sessize alinabiliyordu.huawide rahatsiz etmeyin kismini acmaniz gerekiyor
    HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakert -- 11 Aralık 2019; 2:9:30 >

• Teşekkür ederim.Alışmak zaman alacak.Daha bilmediğim neler var kim bilir.
  • İlkem22 kullanıcısına yanıt
    Zamanla alisirsiniz.hicarede ek 3 aylik garanti uzatma var hicareye girip garanti uzatmayi da yapin

• 15 gün önce hepsiburadadan aldığım p30 pro sonunda geldi :)

Fabrika üzerinde gelen ön ekran korumasının kırılmaya karşı dayanıklı olduğunu ve ön cama koruma yapılmasına gerek olmadığı söyleniyor. hatta üzerindeki jelatin parmak izine daha hassas özellikli olduğu için değiştirmeyin diyorlar.

Bu doğru mu arkadaşlar ?

Net bilgisi olan varmı ?
  • iconia İ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.jelatin çizilmeye dayanıklı düşmeye karşı koruma sağlamaz.icinden kilif çıkmıyor spigenin sitesinde kiliflar var ordan sipariş verebilirsiniz.hicarede ek 3 aylik garanti uzatma var onu da yapin

kırılmaya karşı cam koruması için de spigen mi tavsiye ediyorsunuz ?

Birde spigen şeffaf kılıfta 2 çeşit var biri;
    Spigen Ultra Hybrid 60tl civarı
    Spigen Liquid Crystal 120tl civarı

aralarında ciddi fark varmı değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iconia

kırılmaya karşı cam koruması için de spigen mi tavsiye ediyorsunuz ?

Birde spigen şeffaf kılıfta 2 çeşit var biri;
    Spigen Ultra Hybrid 60tl civarı
    Spigen Liquid Crystal 120tl civarı

aralarında ciddi fark varmı değer mi ?
    Kirilmaz cami tam net bilmiyorum spigen kaliteli ama.seffaf olan hangisi ucuzsa onu alin kaliteli.ben liquid crystal aldim 47 tl idi.ultra hibrit 100 tl civariydi.ultra hibrid daha pahaliydi.ben memnunun liquid cristalden.fiyatlar artmış baktim
    https://www.amazon.com.tr/Spigen-Liquid-Crystal-Serisi-Huawei/dp/B07LCWGS21 burdan al burasi daha ucuz bu yeterli koruyor pahaliya gerek yok bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakert -- 11 Aralık 2019; 10:28:57 >

• iconia İ kullanıcısına yanıt
    15 gündemi geldi nasıl bir zamandır yaaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iconia

15 gün önce hepsiburadadan aldığım p30 pro sonunda geldi :)

Fabrika üzerinde gelen ön ekran korumasının kırılmaya karşı dayanıklı olduğunu ve ön cama koruma yapılmasına gerek olmadığı söyleniyor. hatta üzerindeki jelatin parmak izine daha hassas özellikli olduğu için değiştirmeyin diyorlar.

Bu doğru mu arkadaşlar ?

Net bilgisi olan varmı ?
    öncelikle hayırlı olsun dostum.Allah güle güle kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.hepsiburada dan bende aldım 29 kasım da ancak hala gelmedi ya.ilk başta 13 aralık cuma tahmini teslim diye takip kısmında yazıyordu.aradım hb yi bana o süreden önce teslim olur dediler ama ne gelen var ne giden:) seninki de 15 günde teslim olduğuna göre benimde cuma teslim olacak demekki.çok bi süre yok iki gün kaldı ama yinede yoğunluk, efsane cuma falan ayağına çok geç teslim tarihleri.artık süreyi geçtim dua ediyorum hasarsız sıkıntısız gelsin yeter diyorum.yaptıkları çok büyük ayıp ve terbiyesizlik.bir daha alışveriş yaparken iki kere düşüneceğim.ben yurt dışından taa çin den kulaklık aldım. 17 günde teslim oldu adamlar aynı şehirde olduğum halde gönderemediler enteresan ya.neyse şükür seninki teslim olmuş bari de bize de umut oldu :D tekrar tekrar hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krakus -- 11 Aralık 2019; 11:57:27 >

• Krakus K kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada acilen Ptt Kargoyla Çalışmayı bırakmalı gerçekten çok kötü ve ellerine ulaşan kargoyu bile kaç gündür getirmiyorlar çevremde hepsiburada dan alışveriş yapıp ptt kargo nedeniyle sorun yaşayan en az 5-6 kişi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy77

Hepsiburada acilen Ptt Kargoyla Çalışmayı bırakmalı gerçekten çok kötü ve ellerine ulaşan kargoyu bile kaç gündür getirmiyorlar çevremde hepsiburada dan alışveriş yapıp ptt kargo nedeniyle sorun yaşayan en az 5-6 kişi var.
    Evet aldığım 4 lastiği bile 2-2 getirdiler.

P30 lite alacağım, beyazdan bıktım, mavi çok cırtlak sanki, geriye siyah kalıyor ne dersiniz renk konusunda?

7-8 saat ekran süresi alır mıyım sizce? Oyun oynamam wifi ile internet Twitter o kadar günde 3 saat kullanırım genelde.

İthalatçı garantili olanlar çift hatlı galiba. Başka farkı var mı huawei tr garantili olanlardan?

Kameralar tüm versiyonlarda aynı mı? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

2300 tl dip fiyat gibi tendyoldan alacak gibiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 11 Aralık 2019; 12:26:35 >

• turkeril kullanıcısına yanıt
    P30 lite kamera olarak iphone 6s ayarinda gece çekimleri daha iyi.bataryasi 7 saat ekran suresi alabilirsiniz.renk olarak beyaz guzel siyahi nasil bilmiyorum.mate 20 lite da bakabilirsiniz bu fiyatlara

Anladım teşekkürler.
    Boyut da bi yandan önemli benim için 6.3 inçe çıkmak istemiyorum 6.1 bile fazla ama artık tüm telefonlar büyük. En kibarı p30 ve lite olanı. Çok para vermek de istemiyorum çok düşürüyorum çünkü, o yüzden lite da karar kıldım açıkçası.

Ben de p20 lite vardi tek memnun olmadigim konu ekrani parlak deildi gunes altinda.kamerasi da iphone 6 ile ayniydi gece cekimleri biraz daha iyiydi.sattim zenfone 5 aldim pişman oldum.p30 lite daha iyidir bataryasi da iyi gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakert -- 11 Aralık 2019; 13:41:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakert

Ben de p20 lite vardi tek memnun olmadigim konu ekrani parlak deildi gunes altinda.kamerasi da iphone 6 ile ayniydi gece cekimleri biraz daha iyiydi.sattim zenfone 5 aldim pişman oldum.p30 lite daha iyidir bataryasi da iyi gider
    Ben de öyle düşünüyorum, kibar telefon, yazılımsal sorun yok anladığım kadarıyla.

Hanıma G7 almıştım 4 sene önce.

Hala 7 saat ekran süresi var telefonun.
    Ben p20 litedan memnundum parmak okuyucusu yuz tanimasi filan stabildi bataryasi da iyi gidiyordu.p30 lite heryonden daha iyidir diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.