Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.466
Cevap
107
Favori
652.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • P30 pro kral makina samsung yapay zeka işini oturtamadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın kirin işlemci yapay zekada gerçekten fark atıyor telefon da bütün kullanım aliskanliklariniza gore sistemi size göre uyarliyor

• sa arkadaşlar.kullandığım cihaz huawei p20 proydu.aşırı memnundum ve büyük keyif veren bir cihazdı.20 gün önce kardeşim, iş için fotoğraf çekmek hemde batarya tarafında yarı yolda kalmayım deyip benden bir haftalığına telefonumu alıp bir daha da geri vermedi onun iphone 6s i vardı onu da bana verdi.bende hazır efsane cuma varken 29 kasımda hepsiburada dan p30 pro aldım.kargolardaki yoğunluktan dolayı henüz gelmedi.bu hafta gelir sanırım.diğer markaları da kullandım. samsung s4, gm elite, sony xperia z3, iphone 6s, lg g5.ancak huawei ile tanıştıktan sonra bana başka markaya bakmaya gerek kalmadığını gösterdi.telefonların tasarımı olsun, çalışması olsun, yazılımı, kamerası, bataryası, emui arayüzü ve kullanım kolaylığı ile kısa yolları falan çok keyifli gerçekten ya.adamlar özellikleri ile de dolu dolu cihazlar üretiyorlar.edge ekran kullanmam derdim ama onu da p30 proyla deneyimlemek gerekir diye düşünüyorum...

• Krakus K kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun içinden kılıf çıkmıyor ama spigen kılıf sipariş edebilrisiniz kendi sitesinde güzel kılıflar varedge ekranı rahatsız edecek derce de değil tam kıvamında olmuş
  • yakert kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Hepimize hayırlısı olsun. Uyarınız içinde tekrar teşekkürler. dikkat etmediğim bir ayrıntıydı.çünkü p20 pro da hem kılıf hemde kendinden ekran filmli olarak kutudan çıkmıştı. Dediğiniz gibi yaptım sitede bulunan şeffaf kılıfı sipariş ettim. Telefon gelene kadar o da gelir.edge ekran için size katılıyorum ama yinede kullanmak gerek. Mesala mate 20 prodaki bana hitap etmiyordu. Bu ondan daha az seviyede.bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krakus K kullanıcısına yanıt
    Ekran jelatini ustunde takili geliyor fabrikasyon ciziklere karsi korur darbeye karşı korumaz.mate 20 prodan edge ekranı daha az seviyede rahatsiz etmiyor.iki tane guncelleme var onu yapin hicare uygulamasini da guncelleyin.hicare de güncelleme kontrolu yapin android 10 guncellemesi geliyor.bir de hicare de 3 aylik garanti uzatma var onu da yapin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakert -- 9 Aralık 2019; 10:53:38 >
  • arkadaşlar merhaba dün itibari ile bende aranıza p30 pro alarak katıldım telefonu çinden amcaoğlu getirttim telefon imei işlemi yapılmadan açtırma işlemi varmı bazı telefoncular yazılımla açıyormuş bilginiz varmı acaba telefon 128 gb hafıza ve 8 gb ram li geldi türkiyedekiler 6 gb olanlala arasında fark olur mu acaba
  • matea3535 kullanıcısına yanıt
    İmei atilmasi icin boatloader kildinin acilmasi gerekiyor.huawei boatloader kilidinin acilmasina henüz izin vermiyor onun icin simdilik imei atma mumkun değil.6 aylik kullanma hakkiniz var kayit ettirmeden

teşekkürler 6 ay üzün süre umarım o zamana kadar izin verirler kilidi açmak için yoksa mecbur 1500 tl vericem işletmek için
    1880 tl oldu kayıt.kayıt yaptırdığınız isimle kullandığınız hat aynı kişi üzerine olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakert -- 9 Aralık 2019; 11:36:20 >
    valla o zaman bu kötü oldu telefonculara yazılımla açtırmaktan başka çare yok
    inşaallah izin verir o zamana kadar huawei, açtırırsınız.
  • Arkadaşlar merhaba. Huawei freebuds lite almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar var mı acaba deneyimleri yada yorumları nelerdir acaba??

Kullanan arkadaşlar da Özellikle ses kalitesi ve videolardaki ses kayması sorunları çözüldü mü?

• olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Çözüldü evet. Kulaklık muazzam. Alacaksan beyaz renk jelatini dahi açılmamış garantili vatandan alınma var bende. Özelden ulaşırsan yardımcı olurum. Bende siyahini kullanıyorum. Bisiklete binerken bile konuşmada sorun yok.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-sifir-kutusu-acilmadi-760831829/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forrestt. -- 9 Aralık 2019; 16:7:58 >
  • P30 pro sıfır kutudan çıkınca ekran jelatini oluyormu

• P30 pro sıfır kutudan çıkınca ekran jelatini oluyormu

• ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    Fabrikasyon jelatin oluyor ustunde

• Forrestt. kullanıcısına yanıt
    Ben teknosadan aldım ürünü. Acaba biraz yardımcı olur musunuz bana. Mesela kulaklıkları direk kutuya koyunca şarj oluyor mu yada şarj olması için ne yapmam gerekiyor?

Güncelleme için nasıl bir yol izlemeliyim??

Şimdiden teşekkürler

• olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Kulaklıkları kutuya koyunca direk şarj olur. Hiçbirsey yapmanıza gerek yok. Güncelleme için uygulamasını indirin kullanma kılavuzunda adımlar yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.