Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    - Huawei en kötü ihtimal kendi işletim sistemiyle devam eder. O işletim sistemi de hani olur ya Android den daha iyi olursa sen o zaman eğlenceyi gör.

- Bu hayatta kolay kolay hiçbir şey engellenememiştir. Uygulamaları yüklemek için emin ol bir yol bulunur. Bir şekilde o engellemeler kırılır. Günümüzde korsan Windowslar, kaçak yayınlar vs vs... Bu hayatta herşeyin bir deaktivi bulunur. Bulunacaktır.

- Yukarıdaki senaryoların gerçekleşme durumları çok kolay gözükmüyor bence. Amerikalılar win win olma durumunu iyi bilirler. Şuanda istediklerini almış durumdalar. Çok ciddi anlamda prestij kaybına uğradı Huawei. Amaç buydu onu da gerçekleştirdiler. Ağustos ayında da yine hiçbirşey olmamış gibi devam etme olasılıkları bana göre çok yüksek.

- Huawei telefonlarla alakalı olumsuz yaptığınız yorumlara da katılmıyorum. Standart bir kullanıcı gözüyle Samsung cihazlardan çok çok başarılı fotoğraflar çekiyor, çok çok başarılı performans sergiliyor. Ha atıyorum Samsung daha iyi bir cihaz yaptığı günde, emin olun tekrar Samsung a dönüş yaparım. Hiçbiri babamın oğlu değiller.

- Forumu kirletmeyi de lütfen bırakın. Parayla bu işi yapıyorsanızda emin olun inandırıcılığınızı kaybetmiş durumdasınız. Bir marka veya ürün bu şekilde savunulmaz.

• svs S kullanıcısına yanıt
    Daha iyi olabilmesi icin mevcut aliskanliklarimizin aynen devam edilebiliyor olmasi gerekir. : Sosyal me3dya uygulamalari Instagram whatsapp facebook ve daha nice aklima gelmeyen uygulamalar da olmasi gerekiyor.

API seviyesinde engelleme geleceginden kendi Android magazasi da pratikte bastan anlamsiz kalacaktir.

Kendi isletim sistemi icin yasakli sirketlerin uygulamalari oyunlar vs sanki gelistirecek mi saniyorsunuz ?

API seviyesinde engellendiginde bunun asilmasi imkansizdir SIFIR .

Korsan Windows ta Microsoft esasli tedbirler almiyor. Korsan yazilimlar uzerinden referans alinmasi da sakincalidir marifet te degildir sahsen korsan isletim sistemi uygulamalari ve oyunlari da onermem.

En basta Kirin islemcililerin kolay tespit edilebilmesi ile pekala birden tum cihazlarda en az 1 uygulama kullanilmaz hale gelebilir ki sadece Google ufacik bir detayda yasal haklari geregi engelleme yapsa Huawei cihazlari kullanilmaz olacaktir...

Bir de su tur gelismeler de var :
    https://forum.donanimhaber.com/cip-ureticisi-micron-da-huawei-ile-baglarini-kopardi--138517453

Gercekler kaynaklari ile paylasilmistir . Katilmamaniz sahsi dunyanizla alakli bir karardir . Sahsi dunyanizdaki sahsi algilinizla tartisacak degilim sadece gercekleri ifade ediyorum daha dogru pek bilinmeyen gercekleri. Aslinda yabanci ulkelerde pekala saglam biliniyor . Ovunmek gibi olmasin nice ilkleri sayemde ogreniliyor. DH Editorleri bile epey sonrasinda haberi olmakta veya vardir da orali olmuyorlar ... Tuketici hayrina mi desek ?

Mantikli davranmak gerekir. Yersiz polemiklerden uzak.

Durum boyle.

Agustos ortasina kadar cihaz alacak varsa beklesin derim. Herzaman da demisimdir.

Elinde cihaz sahibi olana da sahsi onerim zararsiz para iadesidir ...

Ayrica bu surecte asiri ucuza kapmak isteyenler de olacaktir aman dikkat. Belki de iade sureci oldugunda o cihazi 2.el cok ucuza alanlar karda olacaklardir ...

Kirletmek gorecelidir.

Gercekleri ifade eden yoksa bendene baska pek . Goreceli goze batiyor algisi olusabilir ...

Bu bir is degildir ki para veya parasiz yapilsin ...

Bir marka veya urunu kattiyen savunmam. Tuketici Bilincini savunurum. Anlayana ...

• ridvan79 kullanıcısına yanıt
    Düz modeli.
  • Caner5454 kullanıcısına yanıt
    Ben hala kutudan çıkanı kullanıyorum ama yakında degistiricem bir aksesuarcida degistirtirim internetten almam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Hoca konu hakkinda bilgilisin ancak genis cerceveden bakamiyorsun yada bakmak istemiyorsun. Bukadar yuksek kullanicisi olan bir markayi dedigin gbi biranda devre disi birakamazsin. Devre disi birakmaya calisirsan bir sekilde insanlar o durumu cozerler. Windows istese korsan yazilimlari aninda tespit edip devre disi birakabilir. Neden devre disi birakmiyor? Isine gelmiyor cunki. Cok fazla sayida kullaniciyi diger alternatiflere kaybetmek istemiyor. O crack yazilimlarin cogunuda el altindan microsoft hazirlayip verildigine dair pekcok kaynak var internette. Windows orneginden gitmek istedim anlaman icin. Android kullaniminda 2. Sirada olan bir toplulugu oyle biranda silip atamazsin. Dusunsene koca platform samsunga kalacak. Tek baslarina calip oynarlar artik.

Daha fazla polemige girmek dogru olmaz. Gidip samsung konu basliginda biraz vakit gecir. Cok fazla priblemler var s10 serisinde. Sana cok malzeme cikar. Bizde birak burada cektgmiz fotolari paylasalim agiz tadiyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

O tur detaylara gelmeden once suna gel bi :
    https://petapixel.com/2019/03/12/huawei-busted-for-faking-smartphone-photos-yet-again/
    https://www.theverge.com/2019/3/11/18260213/huawei-fake-photos-p30-pro-camera-ad-dslr

Huawei klasigi... Sahtekarligin daniskasi uberi ...

Bu olaylari bile bile almak . Ne derler ?

Aglancak halimize gulunur :( ...
    reklamlardaki tüm markaların örnek fotoğrafları sahteki.diğer tüm firmalardada öyle.ben şahsen zaten biliyorum.çoğu kişide biliyor.madem sahtekar bu adamlar neden sürekli satışlarını arttırıyor beğenmeseler almazlar..

• smarta yazan arkadaşlar, şu an ilk evredesiniz :D ciddi biri olduğunu düşünüyorsunuz, azimle cevap veriyorsunuz. ikinci evre takmama evresi son evre ise engelleme evresi :D

Telefonu kullanmadan kötülüyor, söylediği birçok şeyi yalanladık burada ama hala ısrarla devam ediyor. Sizin bizim gibi biri olsa, bu kadar mesai harcamaz bu kadar uğraşmazdı. Ben rakip firmayı aldım, çok memnunum, p30 çok kötü der geçerdi. Amacı telefon sahiplerini kışkırtmak, kızdırmak. Yazılarını zaten çoğu kişi okumuyor.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Peki sana bir soru soracağım net cevap ver p30 kullanıyorum düz p30 4000 TL veriyorlar 1500 TL zarar edeceğim sadece 3 ayda satayımmi sence?geçmek istediğim cihaz iPhone 8..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü
    HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

Bugün MediaMarkt ta, iki telefonunda parlaklığını en sona alıp bulabildiğim en beyaz ekranda çektim. Bayağı fark var gibi geldi, sonra kamerayı açıp denedim. Belki fotoğrafta belli değildir ama s10+ da beyaz yerler hafiften kirli beyaz gibi çıktı. P30 Pro'da da tam odak alamadım, s10+ ı kurcalarken cebimden çıkarıp çektim tam net çıkmamış olabilir. Yapay zeka çok hızlı tanımlıyor, o bile tanımlayamadan çekmişim.

Birde küçük bir detay dikkatimi çekti. Elime aldığımda S10+ ateş gibiydi, şarjdaymış meğer :D Neredeyse hiç şarjdan çıkmıyor. Az ileride Huawei standından P30 Pro buz gibiydi, tabii şarjda değilmiş o :D Diğer teknoloji marketlerde de s10+ elime aldığımda çok sıcaktı p30 pro soğuktu. İşlemciden olduğunu düşünüyordum ama s10+ şarjdan çıkmıyor sanırım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alcarinquue -- 11 Haziran 2019; 23:6:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alcarinquue A kullanıcısına yanıt
    S10 sürekli kurcalaninca şarj mi dayanır ondan devamlı şarjda dir 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: ridvan79

S10 sürekli kurcalaninca şarj mi dayanır ondan devamlı şarjda dir 😊
    Teknosa'da, S10+ standında kimse yoktu P30 Pro standı çok kalabalıktı. Çoğu kişi zoom olayını deniyordu, birisi tripot getirmiş koymuştu :D
  • S10+'ın beğendim tarafı hafif olması. Ele alınca fark edilir derecede hafif.
    Bende o yüzden p30 düz modelini aldım p30 pro tek elle ağır gerçekten

• https://www.instagram.com/p/Byb6XjKAqNE/?igshid=atnrx9wdywhm

Bu linkte Instagram'da s10 plus ile çekilen fotolar var

https://www.instagram.com/p/ByhPas1Hf3p/?igshid=12qf17230muhs

Bu linktede p30 ile çekilen fotolar ikisini karşılaştırınca gerçekten p30 kullanicilari sanatsal açıdan çok güzel fotolar çekiyorlar profesyonel makinaya gerek kalmadan gerçekten çok güzel işler çıkarıyor bu cihazla sadece fotoğraf cekeceksin bunun için yapılmış mübarek 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan79 -- 12 Haziran 2019; 0:34:42 >

• quote:

https://www.instagram.com/p/Byb6XjKAqNE/?igshid=atnrx9wdywhm

Bu linkte Instagram'da s10 plus ile çekilen fotolar var

https://www.instagram.com/p/ByhPas1Hf3p/?igshid=12qf17230muhs

Bu linktede p30 ile çekilen fotolar ikisini karşılaştırınca gerçekten p30 kullanicilari sanatsal açıdan çok güzel fotolar çekiyorlar profesyonel makinaya gerek kalmadan gerçekten çok güzel işler çıkarıyor bu cihazla sadece fotoğraf cekeceksin bunun için yapılmış mübarek 😁
    P30 kullanan elemanın fotoğraflar iç karartıyor hocam :D S10+ kullanıcısı daha neşeli birisi. Fotoğraf kalitesini bir kenara bırakırsak ben S10+ kullanan elemanı takip ederdim :D

• quote:

Bende o yüzden p30 düz modelini aldım p30 pro tek elle ağır gerçekten
    Aslında ağır değil, normal. Alışınca gayet normal geliyor. Ama S10 u elime alınca hafif geldi. Bence P30 Pro ağır değil, normal ama S10+ hafif.
    İlk fotoğrafa değil o linkten geri kalan fotoğraflara bakınız diye attım o Instagram hesabının son fotosu ikiside s10 da öyle ordan diğer fotolara ulaşırsınız

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.