Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme geldi ve kurulumdan evvel deneme yaptım arkadaşı kullandım 😁 portre olarak 1.si guncellemeden sonra 2.si guncellemeden önce yorum sizlerin bence fark var

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan79 -- 10 Haziran 2019; 16:24:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• S10+ kullanıyorum hocam. 60 FPS'de düşük ışıkta öyle oluyor. 30 FPS'lerde sorun yok ama böyle olmamalıydı tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

S10+ kullanıyorum hocam. 60 FPS'de düşük ışıkta öyle oluyor. 30 FPS'lerde sorun yok ama böyle olmamalıydı tabii.
    aynen öyleymiş bir dahaki moıdelde note 10 da bu ve başka sorunlar halledilir belki. bu ve başka sorunlarını halleder inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 10 Haziran 2019; 17:14:55 >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Bu arkadaşın yalanı da varmis öğrenmiş olduk 😎 neymiş sahteymis fotolar neymiş ispatlanmış hadi ispatla 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan79 -- 10 Haziran 2019; 17:49:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridvan79

Bu arkadaşın yalanı da varmis öğrenmiş olduk 😎 neymiş sahteymis fotolar neymiş ispatlanmış hadi ispatla 😁
    ''exif bilgisi uçmuş'' is coming
  • Alcarinquue A kullanıcısına yanıt
    Bu böyle cabaladikca hoşuma gidiyor 😂 ne kadar iyi bir cihaz olduğunu daha iyi kavriyorum

• quote:

Bu böyle cabaladikca hoşuma gidiyor 😂 ne kadar iyi bir cihaz olduğunu daha iyi kavriyorum
    Markalardan para alan biri, belli. Yoksa bu kadar mesai harcamazdı Kötü der, geçerdi.
  • Merhabalar
    güncelleme sonrasında gece modundaki bulanıklık durumu gitmiş durumda eklediğim fotoğrafı biraz önce çektim zifiri karanlıkta

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• Arkadaşlar selam, huawei amerıka sorunu bu telefonu ilgilendiriyor mu ? . Yani siz ne kadar kullanırsanız kullanın google youtube guncellemelerini falan alabılıcek mısınız
  • silver77 kullanıcısına yanıt
    Güzel genel olarak bende beğendim fotoğraflarda iyileştirmeler göze çarpıyor

• ahmet3657 A kullanıcısına yanıt
    Smart yazmadan yazayım 😁 huwaei 90 gün sonra yeni çıkacak telefonları için bu kısıtlamalar ama yüksek ihtimal anlaşırlar onlara da kısıtlama kalkar elimizde ki cihazlar güncelleme almaya devam edecek sorun yok arkadaşım

• quote:

Smart yazmadan yazayım 😁 huwaei 90 gün sonra yeni çıkacak telefonları için bu kısıtlamalar ama yüksek ihtimal anlaşırlar onlara da kısıtlama kalkar elimizde ki cihazlar güncelleme almaya devam edecek sorun yok arkadaşım
    teşekkürler, smart bezdirmiş milleti anlaşılan :) iyi forumlar herkese güle güle kullanın
  • ahmet3657 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 😊

• ridvan79 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar P30 için son gelen güncelleme numarası nedir, 161, 165, 168 ?

• egemet E kullanıcısına yanıt
    161

• Bu arada yurtdışında bazı mağazalar p30 stoklarını eritmeye başladılar. Kampanyalarla yaklaşık 1000 dolara satılan p30 pro yanında bir de p30 Lite hediye ediyorlar. Anlaşılan durum vahim, ama belki yakında burda da benzer kampanyalar başlar. Hala her şeye rağmen Huawei almak isteyenler fırsat kollasınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P30 için ekran koruyucu aldım sanırım başka bir model için geldi baya baya kenarlardan boşluk kaldı. Sizin önereceğiniz ekranı tam kaplayan bir koruyucu var mı?
  • 161 hala bana gelmedi 153 de kaldım!!!

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    Her seferinde farklı dagitim oluyor anlaşılan geçen sefer en son bana gelmişti bu sefer biraz erken geldi hatta eşime daha önce gelmişti ona da gelmedi hâlâ

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.