Şimdi Ara

Huawei P20 Pro Sürüm Düşürme (Downgrade) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
9
Favori
23.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek simli model L09'da 128 olan sürüm L29'da kaç acaba? Ben çift simli L29 kullanıyorum. 128 sürümü hangisine denk geliyordu acaba L29'da? Gerçeği bizde de 128 var ama 130 da var? Hangisiydi hatırlayamadım
  • Selam
    VoWi-Fi arama yapabilen varmı? varsa nasıl aradığını burada paylaşırsa memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventakgun06 -- 4 Kasım 2018; 19:59:50 >
  • Hattım vodafone zamanında aktif etmek için bir şey yaptım mı hatırlamıyorum, ama şuan kullanıyorum tek yaptığım ayar "Ayarlar>Kablosuz bağlantı ve ağlar>Mobil ağ>Wifi araması>Mod" seçeneklerinden
    "Tercih edilen Wi-Fi" seçiyorum o kadar. Dükkanın arka taraflarında bağlantı mutlaka kopuyordu şimdi ise uçak moduna alıp wifiyi açınca bile kopma olmadan kullanabiliyorum, benim için çok iyi oldu düşünenden Allah razı olsun.
  • Selamlar , CLT-L29 8.1.0.155(c636) sürümü kullanıyorum fakat bu sayfada ki roma geçiş yapamıyorum. sürüm numarası vs mi hatalı acaba

Yüklemeye çalıştığım rom sürümü : CLT-L29 8.1.0.128a (c185 )
  • Ü s t a D kullanıcısına yanıt
    Farkli bolge rom'u yuklemek icin bootloader 'in acik olmasi gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musty28

Hattım vodafone zamanında aktif etmek için bir şey yaptım mı hatırlamıyorum, ama şuan kullanıyorum tek yaptığım ayar "Ayarlar>Kablosuz bağlantı ve ağlar>Mobil ağ>Wifi araması>Mod" seçeneklerinden
    "Tercih edilen Wi-Fi" seçiyorum o kadar. Dükkanın arka taraflarında bağlantı mutlaka kopuyordu şimdi ise uçak moduna alıp wifiyi açınca bile kopma olmadan kullanabiliyorum, benim için çok iyi oldu düşünenden Allah razı olsun.
    Ayarlar--> Kablosuz bağlantı ve ağlar--> Mobil ağ--> buraya kadar tamam bende Wifi araması seçeneği yok...
  • Ayarlar-kablosuz baglanti ve ağlar-aramaya ayari-wifi araması-etkin

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-ül Küttab

Ayarlar-kablosuz baglanti ve ağlar-aramaya ayari-wifi araması-etkin
    Benim telefonda wifi arama diye birşey yok. CLT-L09 8.1.0.128 yazılımı var.
  • 128 sürümünde volte ve wowifi deaktif. Fotoğraf kalitesi en iyi olan sürüm maalesef 128 sürümü.
  • Volte ve wowifi aktif degilse 128 sürümüne gecmem hocam, zira ben bunları kullanabilmek icin turkcell'e gectim. Bu hususu belirtmeniz cok faydali oldu ne kadar iyi olursa olsun 128 sürümü konusu benim icin kapanmıştır.

• quote:

Volte ve wowifi aktif degilse 128 sürümüne gecmem hocam, zira ben bunları kullanabilmek icin turkcell'e gectim. Bu hususu belirtmeniz cok faydali oldu ne kadar iyi olursa olsun 128 sürümü konusu benim icin kapanmıştır.
    Yanlışlık olmalı. Ssten görebilirsiniz volte aktif. Bu arada saat itibari ile pil durumunuda dikkate alın. Donanım pil tüketimi %60ın üzerinde yazılım 40ları geçmiyor. Buda işlemcinin daha verimli kullanıldığını gösterir. Şiddetle tavsiye ediyorum. Feragat ediceğiniz hiç bir şey olmadığını garanti ederim. Bluetooth ile gear iconx ve sport gear sürekli bağlı üstelik. P20proyu efsane yapan her özellik tavan durumda.

Huawei P20 Pro Sürüm Düşürme (Downgrade)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi windshair -- 7 Kasım 2018; 22:43:43 >

• windshair kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınız icin cok teşekkür ederim. Wowifi calisiyor mu peki?

• quote:

Hocam cevabınız icin cok teşekkür ederim. Wowifi calisiyor mu peki?
    Evet çalışıyor. Benim iss yerel, bağlantı pek sağlıklı olmadığından kullanmıyorum.

• windshair kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam beni aydinlattiniz, emui 9 ve android 9 cok yakin zamanda yayinlanacak eger istediğimi alamazsam hemen 128 sürümüne donecegim. Gpu turbo dedikleri olayin hicbir faydasini goremedim olmayiversin.

• Hocam 152 sürümünde volte aktifti bende şuan çalışmıyor. Nasıl yaptıysanız bizi de aydınlatabilir misiniz. Huawei P20 Pro Sürüm Düşürme (Downgrade)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flardryn Saeros -- 8 Kasım 2018; 10:55:22 >
  • Hiç bişey yapmadım ayarlar yedekliydi yedekten geri yükledim sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi windshair -- 8 Kasım 2018; 16:2:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: windshair

Hiç bişey yapmadım ayarlar yedekliydi yedekten geri yükledim sadece.
    İlginç halbuki ben çok uğraşmıştım, gözden kaçırdığım bir yer olmalı, resimde görünce şaşırdım.
  • Vodafone kullanıyorum. Sürüm 128. Bendede volte ve wowifi etkin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunuskahvecioglu -- 8 Kasım 2018; 23:58:18 >
  • merhaba hocam bende düz p20 modeli var. şuanda sitede android pie güncellemesi çıkmış gözüküyor. yüklemek istiyorum fakat çekiniyorum. sormak istediğim sorular var size. cevaplarsanız memnun olurum.

bu işlem garantiyi bozar mı?
    type c kart okuyucu yerine type c usb bellek alsak olmaz mı?
    bu 8 işlemi tam olarak yaptıktan sonra telefon fabrika ayarlarına dönüyor bunu biliyorum factory reset yapıyoruz çünkü. kurulum işlemi bittikten sonrada telefon sıfırlanıyor mu factory reset yapmadan? (bütün bilgiler gidiyor mu)

@Musty28

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 8 Aralık 2018; 14:53:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

merhaba hocam bende düz p20 modeli var. şuanda sitede android pie güncellemesi çıkmış gözüküyor. yüklemek istiyorum fakat çekiniyorum. sormak istediğim sorular var size. cevaplarsanız memnun olurum.

bu işlem garantiyi bozar mı?
    type c kart okuyucu yerine type c usb bellek alsak olmaz mı?
    bu 8 işlemi tam olarak yaptıktan sonra telefon fabrika ayarlarına dönüyor bunu biliyorum factory reset yapıyoruz çünkü. kurulum işlemi bittikten sonrada telefon sıfırlanıyor mu factory reset yapmadan? (bütün bilgiler gidiyor mu)

@Musty28
    Bize daha gelmemiş hocam not approved diyor.Pie gelsin beğenmezsem 128 düşürürüz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 8 Aralık 2018; 18:19:51 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.