Şimdi Ara

Huawei P20 Pro Sürüm Düşürme (Downgrade) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
9
Favori
23.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Musty28

Maalesef başka sitelerden indirilen dosyalar olmuyor.
    Teşekkür ederim,

Daha önce C432 idi telefonum buradakileri okuyarak sürüm düşürmüştüm. şimdiki telefonum çift hatlı, mecburen değiştirmek zorunda kaldım. dosyaları inceleyince anladım farklı yapıları var....
  • Hocam Merhaba,

Sürüm yükseltmelerde de veriler tamamı ile siliniyor mu ? Tarif ettiğiniz adımlardaki sıfırlamayı yapmadan 9.0 a yükseltsem problem yaşar mıyım ? Ayrıca, 9.0 kamera performansı hakkında bilgi verir misiniz =?
  • enes_7 E kullanıcısına yanıt
    Her türlü veri silinir ama yedekleme yapar ve geri yükleyebilirsin. Sıfırlama yapmaz isen mutlak sorunlar yaşarsın. Kamera konusunda pek bişey diyemem pek kullanmıyorum ama kamera konusunda 128 sürüm çok iyi deniliyor, bu konunun önceki mesajlarında var.
  • Hocam sürüm düşüldükten sonra ayarlar simgesinde sürekli bildirim olmasını kapatmanın bir yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei P20 Pro Sürüm Düşürme (Downgrade)

Bu yöntemle başarılı bir şekilde Android 9 dan 130 sürümüne düşürdüm, konu sahibine teşekkürler :)

• Benim CLT-L09 olan sürüm. 9.0'ı yüklemek istiyorum. Verdiğiniz adreste çok sayıda versiyon çıkıyor hangisini yükleyeyim?
  • android 9 dan 128 sürüme düşüş yapabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flardryn Saeros

CLT-L09 C432 hocam. Şu isimde buldum ama doğrumu bilmiyorum.

https://androidhost.ru/3aW?pt=YUU1TU5HeGlVRGhyUjJSRWNFVnpRMjl3TnlzeFp6MDlPdnlsVmlpVzgyZ242TXZzZ2lML3pscz0%3D

Hocam birde bootloader key olmadan nasıl yükleniyor çözemedim. Malumunuz artık huawei key vermiyor.
    hocam benim de clt-l09 c432 tek hatlı modelden ama ben denediğimde sürüm uygun değil uygun sürümü indirin diye bir hata alıyorum acaba android 9 dan 8 sürümüne düşmek imkansız mı?

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Arkadaş .eRCaN. nasıl yapmış bilmiyorum ama andoid 9 dan dönüş için tek yol HiSuite ile bilgisayar üzerinden yapılabiliyor, başka dönüş yöntemi şimdilik yok.
  • artinda A kullanıcısına yanıt
    Telefon Hakkında bölümünü resmini paylaşırsan yardımcı olmaya çalışırım yalnız imei numaranı gizlemeyi unutma.
  • Huawei P20 Pro Sürüm Düşürme (Downgrade)

hocam bu linkteki dosyayı indirdim uyumlu mudur?https://androidhost.ru/SIz?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artinda -- 7 Ocak 2019; 15:20:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

hocam benim de clt-l09 c432 tek hatlı modelden ama ben denediğimde sürüm uygun değil uygun sürümü indirin diye bir hata alıyorum acaba android 9 dan 8 sürümüne düşmek imkansız mı?

Alıntıları Göster
    Hocam 9 sürümden 8 sürüme hiç düşmedim lakin senin için kontrol ettim. Hisuite programına gir. Cihazını bağla ve güncellemelere gir. Ufak bir tarama yapacak ve güncel diyecek. Hemen altınca bir önceki sürüm diye seçenek çıkacak. Oradan sana 161 sürüme düşmen için yardımcı oluyor.

@Musty hocam sizin method ile 9 dan 8'e düşmek istersek cihaz brick mi oluyor?

• bu yöntemle yapmaya çalışınca yazılım yükleme hiç başlamıyor hocam
    Uygundur hocam. Yükleyebilirsin. Zaten uygun değilse yüklemiyor
  • Musty28 M kullanıcısına yanıt
    Ben risk seviyesini azaltmak adına Android 9 da iken önce HiSuite üzerinden 8.1 e düşürdüm. Ancak istediğiniz sürüm kodunu buradan yükleyemiyorsunuz. Program üzerinde beliren son 8.1 yazılımını yüklemeniz için sizi yönlendiriyor zaten. Yükledikten sonra konudaki dload metoduna geçip dilediğiniz 8.1 sürümünü yükleyebiliyorsunuz.

Xda daki konusu:https://www.google.com/amp/s/forum.xda-developers.com/mate-10/how-to/guide-emui-9-0-beta-to-emui-8-0-t3844169/amp/

Bu arada her HiSuite sürümü ile olmuyor sanırım. Sonu 305 olan sürüm ile başarılı bir şekilde Downgrade yaptım.

• Önce hisuite ile en son Android 8 sürümüne ardından da sizin yöntemle 128 e geçiş yaptım allah razı olsun senden hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetgox -- 8 Ocak 2019; 1:35:18 >
  • Merhaba arkadaşlar, P 20 Pro alma ihtimali var. Eğer alırsam hangi sürümde kalmamı tavsiye edersiniz?

Evet bu sürümü kullanabilirsin.
  • Merhaba p20 pro CLT-L09 model cihazımı bootlader unlock yapamıyorum . Code satın aldım ama cihazın menüden oem unlock aktif olmuyor. Bu sorunla karşılaşan var mı ? Cihazın sürümü 9
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Merhaba arkadaşlar, P 20 Pro alma ihtimali var. Eğer alırsam hangi sürümde kalmamı tavsiye edersiniz?
    Merhaba arkadaşım, rica etsem şu konuda cevap verebilirmisiniz?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.