Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
543.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle o senin gorusun saygi duyuyorumki tabiki iphonenunda bicok avantaji var ben iphone x i 10gun boyunca denemis biri olarak soyluyorum okadar para verdigimiz telefondan hizli sarj cihazi cikmiyor benim icin home tusu olmamsi dezavantaj ön kamera ise bence iyi degil yan, cagri geldiginde hemen cavplayamiyorsunuz.Huawei p20 pro da karar kilmamin en buyuk sebepleri is3 kamera performansi ekrani ve hoparlör ve kulaklik performansi birde yaninda 380euroluk Bose marka kulaklik hediye. Fiyat konusunda haklisin cok pahali ama. bana o fiyatdan gelmedi, islemci ise bence gayet hizli nasil. mate 10 pro dan herkes memnunsa bundanda olacaktir. Ayrica bence bu iphone x apple tarafindan bir deneme oldu bircok kiside cok eksikler buldu ama eylüde gelecek olan iphone bence sahane olacaktir bence iphone alacaksaniz eylulu bekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

P20 gelmeyecek yine 650 dolarmı neydi, 900 dolarda p20 pro diye biliyorum 5000 liraya iphone x alırım kirin 970 li huawei değil. O yüzden tr ye p20 pro yerine p20 getirmeleri lazımdı.

P20 lite soranlar olmuş 2400 lira o telefona iphone x çakması kullanmak istiyorsanız verilir. 16 mp f2.2 kamera var kirin 659 var yahu git 2400 e oneplus 5t al illaha resmi dist garantili istiyorsanda 1700 e hepsiburada dan mate 10 lite al aynı donanım 700 lira ucuz.
    iPhone X telefona o kadar para verip duzgun fotograf cekemeyeceksin, yine de istiyorsan al tabi herkesin kendi tercihi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

P20 gelmeyecek yine 650 dolarmı neydi, 900 dolarda p20 pro diye biliyorum 5000 liraya iphone x alırım kirin 970 li huawei değil. O yüzden tr ye p20 pro yerine p20 getirmeleri lazımdı.

P20 lite soranlar olmuş 2400 lira o telefona iphone x çakması kullanmak istiyorsanız verilir. 16 mp f2.2 kamera var kirin 659 var yahu git 2400 e oneplus 5t al illaha resmi dist garantili istiyorsanda 1700 e hepsiburada dan mate 10 lite al aynı donanım 700 lira ucuz.
    Siz yanlis anlamissiniz , p20 lite 1700 liraya bulunabiliyor ve garantisi benim icin onemli degil. Sadece kirin 659 u soruyorum o kadar. Bende bilirim mate 10 lite almayi ama hosuma gitmiyor. Bunun tasarimi hosuma gitti o yuzden dikkatimi cekti. Iphone x cakmasi diyorsunuz da , ne kadar ozgun tasarim yapilabilir ki. Telefon en nihayetinde , ne bekliyorsunuz acaba? Araclarda birbirine benziyor diye almayalim mi yani? Yaklasiminiz cok anlamsiz.

Biri bana kirin 659'un pubg performansini belirtse yeter. Baska bir aciklamaya ihtiyacim yok zira bunu sormamin nedenide kirin 659 kullanmamis olmam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antizero -- 11 Nisan 2018; 15:14:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: antizero

Siz yanlis anlamissiniz , p20 lite 1700 liraya bulunabiliyor ve garantisi benim icin onemli degil. Sadece kirin 659 u soruyorum o kadar. Bende bilirim mate 10 lite almayi ama hosuma gitmiyor. Bunun tasarimi hosuma gitti o yuzden dikkatimi cekti. Iphone x cakmasi diyorsunuz da , ne kadar ozgun tasarim yapilabilir ki. Telefon en nihayetinde , ne bekliyorsunuz acaba? Araclarda birbirine benziyor diye almayalim mi yani? Yaklasiminiz cok anlamsiz.

Biri bana kirin 659'un pubg performansini belirtse yeter. Baska bir aciklamaya ihtiyacim yok zira bunu sormamin nedenide kirin 659 kullanmamis olmam...

Alıntıları Göster
    Ben seni alıntıladım diye sadece sana cevap vermedim. Genel olarak almak isteyenler için bir eleştiride bulundum sende soru sorunca seni alıntıladım. Pubg performansına gelirsek youtube a mate 10 lite pubg veya honor 7x pubg yazıp görebilirsin. Mediumda 30 fps civarı çok sıkıntı çıkartmadan oynatır gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: esenler otogarı alt katı

iPhone X telefona o kadar para verip duzgun fotograf cekemeyeceksin, yine de istiyorsan al tabi herkesin kendi tercihi

Alıntıları Göster
    İphone x gayet iyi fotoğraf çekiyor lütfen bir yerinizden sallamayın. P20 pro daha iyi desen anlarımda düzgün çekmiyor nedir yahu? dxomarkta da p20 pro zirvede. Bana 2 sene önce çıkan telefonların bile kamerası yeterli. Huawei p20 pro nun tek geride kalır yani kirin 970 zaten bluetooth 4.2 destekliyor eskidi artık. Tabi birde 2. el fiyatları varki o konuda 2 sene sonra iphone x i 3000 liradan rahat satarsın ama huawei muamma.

• Kirin 659 Snapdragon kaça tekabül ediyor, 625 mi?

• arka kamera tamam da ön kamera da P20 pronun iphone Xden iyi olma ihtimali yok.sadece 720p kayıt yapabiliyor ki bu rakipleri karşısında büyük fiyasko.İşlemci hızından dolayı böyle bir şey mi yaptılar bilmiyorum .
  • 4k'da kötü video çekmesi ve ön kameradaki 720p çekebilmesi düşündürüyor beni de. Bunları bir güncellemeyle giderebilir gibi geliyor Huawei, ama bir açıklama yapması lazım. Geçen gün cihazın içini açtılar, tüm kameralarda ois var, o zaman neden bu kadar kötü 4k'da? Acaba ön kamerayı başka programla açan oldu mu?
  • montaj34 kullanıcısına yanıt
    ön kamerada p20 pro acik farkla daha iyi sahsen ben gozlerimle gördum arti iphone x de hala acisi dar tek kisi cekebilirsin 3 kisiyi zar zor ama p20 proda genis ve daha net kensim tecrube ettim isterseniz buraya cekip atarim

• mert_20 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, bıldırım ledı varmı acaba arastırmalarıma gore çok ufak çentıgın tam ortasında olması lazım ama net bır bılgı göremedim?

• ArchiStudent kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah beyaz lense video kaydı koysalar artık ya, ne güzel olurdu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Arkadaşlar p20 lite alan var mı bişey soracağım p20 lite da çentik açıp kapatma özelliği var mı
    P20 Lite kullanıyorum evet çentik gizleme özelliği mevcut :)

• quote:

Orijinalden alıntı: seanzz24

P20 Lite kullanıyorum evet çentik gizleme özelliği mevcut :)

Alıntıları Göster
    Kamera ve pil performansı nasıl? Eşime almayı düşünüyorum. Fikir verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: master08

Kamera ve pil performansı nasıl? Eşime almayı düşünüyorum. Fikir verebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Hocam cihazı yurdışı ile temin ettiğim için fiyat güzel ve uygun geldi. Birinci hoşuma giden cihaz çok hafif ve şık. Kamera performansı müthiş değil ama beklentileri karşılar mate 10 Lite gibi cihaz kamera bakımından, on kamera bir tık iyi gibi geldi Bana. Pil performansi iyi ve hızlı şarj işini Layığıyla yerine getiriyor. Kesinlikle alınabilir cihaz 1600-1700 bandında yurdışı için , farklılık yaratan güzel bir cihaz olmuş.Ekran çok güzel ve kullanışlı, yani cihazın Lite hissettirdiği tek özellik kamera bence. :)

Ama benim en çok hoşuma giden hafif ve nispeten ufak olması. Çok resim çekmedim ama çektiklerimi de paylaşırım.

• BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    bildirim ledi var

• seanzz24 kullanıcısına yanıt
    Hocam p20 lite almayi dusunuyorum ama pubg mobile performansini merak ediyorum. Acaba hic denediniz mi?

• En merak ettiğim ekran oranı samsung s9 lar gibimi iphone plus gibimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 12 Nisan 2018; 3:28:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • esenler otogarı alt katı kullanıcısına yanıt
    Fakat iPhone'un çektiği resimler insan gözüne daha hoş geliyor,P20 shop lamadan bir yerde paylaşımıcak kadar soluk ve karanlık çekmiş,iphone çektiğini direk paylaşılcak göze hoş gelen şekilde çekmiş bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shiftdelete youtube da bugun incelemede resim. örnekleri paYlasti gayet acik ara p20 daha iyi punlamalarda bunu gosteriyo daha neyi kabul etmiosunuz anlamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_20 -- 12 Nisan 2018; 6:41:26 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.