Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurt dışından gelmeye başladı. Tabi ilk gelenler tuzlu. Hoş yurt içi be olacak onu da merak ediyorım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • P20 lite ve mate 10 arasında hangisinin kamerası daha iyi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Yurt dışından gelmeye başladı. Tabi ilk gelenler tuzlu. Hoş yurt içi be olacak onu da merak ediyorım.
    Asıl Bose kulaklık falan verilecek mi ben onu merak ediyorum
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Amerikadaki kampanya huwainin değil. Servis sağlayıcının kampanyası. O yüzden sanmıyorım burada vereceklerini...

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Amerikadaki kampanya huwainin değil. Servis sağlayıcının kampanyası. O yüzden sanmıyorım burada vereceklerini...
    Daha önce Huawei Türkiye'de kulaklık vermişti p10 Pro da diye hatırlıyorum o yüzden dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Daha önce Huawei Türkiye'de kulaklık vermişti p10 Pro da diye hatırlıyorum o yüzden dedim.

Alıntıları Göster
    BT kulaklık vermişti sanırım o model maate 9'du almıştım, pek matah bişi değildi. p10 ile ne verdi hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takeshi Kovacs

P20 lite ve mate 10 arasında hangisinin kamerası daha iyi acaba?
    Tabi ki Mate 10.
  • Arkadaşlar p20 serisinde sd kart desteği var mı yok mu_? kimi forumlarda var kimi forumlarda yok deniyor.
  • Arkadaslar p20 pro Nisan 6 da elime ulasti kamera gercekten cok iyi hic beklemiyordum süpriz oldu ama sesde cok hosuma gitti.Ekran gayet parlak renkler basarili,yüz tanima özelligi gayet hizli ve aksam hava karanlikken ekran kilidini acarak beni sasirtmayi basardi.Ben bu islemci olaylarina artik takilmamanizi öneririm cihaz cok hizli ve akici.Bonus olarak da ön siparisden aldigim icin BOSE un 380 euroluk kulakligini göndermeleri icin kayit yaptirdim cok fazla kulakligim oldugu icin onuda 250 euroya satacagim.Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• mert_20 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, foruma ilk P20 kullancısı geldi

Huawei ayarlarında aşağıdaki video linkinde görebilirsiniz (en azından Mate 10'da vardı) "Always display information" diye bir menü var, bu aktif edilince cihaz kilit ekranındayken gelen cevapsız çağrı, sms gibi şeyleri gösteriyor ama Whatsapp, Telgram gibi diğer uygulamaları göstermiyordu. Acaba diyorum P20'de değişmiş olabilir mi? Test edip yazarsanız çok sevinirim.

Hayırlı olsun dostum. Fotolar bekliyoruz 😄

• ArchiStudent kullanıcısına yanıt
    Geçmiyor,hatta Huawei TR ücretiyle bile destek vermiyor o cihazlara.
    Hayırlı olsun güle güle kullanın sizi gönülden tebrik ediyoruz konunun ilk p20 pro sahibi sizsiniz

• https://youtu.be/xGFzpL7F6tE

• quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

Geçmiyor,hatta Huawei TR ücretiyle bile destek vermiyor o cihazlara.
    Alıcı karıştı galiba hocam ama garantiden bahsediyorsunuz sanırım

• ArchiStudent kullanıcısına yanıt
    Hahahah evet ya, bir arkadas yurtdisi cihazin iphone gibi 1 sene garantisi olup olmadığını sormustu, yanlis alintilamisim 😁

• Yarın Çinde satışa sunulacakmış p20 pro, haftaya buralar şenlenir :D
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Gelsede yorumları görsek

• P20 lite kullanan varmı? Kirin 659 görünüyor işlemcisi. Ben pubg mobile oynuyorum arada. Acaba bu oyunda performansı nasıl olur?

• P20 gelmeyecek yine 650 dolarmı neydi, 900 dolarda p20 pro diye biliyorum 5000 liraya iphone x alırım kirin 970 li huawei değil. O yüzden tr ye p20 pro yerine p20 getirmeleri lazımdı.

P20 lite soranlar olmuş 2400 lira o telefona iphone x çakması kullanmak istiyorsanız verilir. 16 mp f2.2 kamera var kirin 659 var yahu git 2400 e oneplus 5t al illaha resmi dist garantili istiyorsanda 1700 e hepsiburada dan mate 10 lite al aynı donanım 700 lira ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 11 Nisan 2018; 14:9:26 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.