Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Bu telefonu 2.el olarak almayı düşünüyorum. Kronik bir problemi ve dikkat etmem gereken bir şey var mı? Malum telefonların garantisi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KITiPiYOZ K kullanıcısına yanıt
    Türkiye garantili cihazıma dün güncelleme geldi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kızım için 2.el almayı düşünüyorum tavsiye esemisiniz tşk

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kadirce03 kullanıcısına yanıt
    4 yıldır kullanıyorum. Bir sıkıntısını görmedim. Hala bataryası bir günü çıkarıyor. Stabil ve performansı iyi

• mycell2520 M kullanıcısına yanıt
    tşk ederim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fatalhrymer11 kullanıcısına yanıt
    Hala beklemedeyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sazan gibi atlayıp 12 güncellemesini kurdum. kayda değer ölçüde hantallaştı telefon. boş bir zamanımda 10a geri döneceğim.

• Bende 12 güncellemesini yaptım. Sonra Hard format atıp temiz kurulum yaptım..

Şimdi hiç bi sorun yok, yağ gibi kayıyor.

• Ben de 12 güncellemesini yaptım ilk bi kaç saat salakladı telefon ama sonra kendine geldi. Arayüzü beğendim daha kullanışlı daha modern olmuş 1 sene daha gider artık telefon ben memnun kaldım güncellemeden.

• Selam dostlar, 12 güncellemesinden sonra kamerada fotoğraf çözünürlük ayar kısmı kayboldu. Sizde de böyle mi yoksa ben de mi sorun var?

• Bugün güncelleme gelmeyince hisuite proxy ile telefonu güncelleyip adb control ile gereksiz programları kaldırdım. İlk başta biraz hantaldı ama zamanla sistem oturdu. Şimdilik memnunum.

• Arkadaşlar 12 güncellemesini alabilmek için illa son sürümü kullanıyor olmamız gerekiyor mu? EMUI 9.1 kullanıyorum, henüz bana 12 güncellemesi gelmedi.

• Benin telefon yurt dışı. Dün banada geldi gece yüklemiş. Şaşırdım açıkcası bu saatten sonra güncelleme beklemiyordum telefona. Ama sanki biraz kasıyor gibi düzelir umarım.

• Telefon devamlı reset atma ve kapanma sorunu mevcut. Hard reset yaptım belli bir süre yapmadı tekrar başladı. Bu sefer resetten başka kapanım saatlerce açılmıyor. Yeni batarya değişimide yapıldı. Neden olabilir acaba

• Telefonum yurt dışı. Clt-l29 3 gün önce 12 sürümü geldi. Güncelledim. Kasma yok. Şarjda sıkıntı yok. Parmak izinde sorun yok. Arayüz biraz daha akıcı olmuş sanki. Bildirim ve kontrol merkezini ayırmışlar. Soldan çekince bildirim sağdan çekince kontrol merkezi geliyor. Bu hoşuma gitmedi. İyi veya kötü yeni bişey olursa yazarım yine.

• Bana da güncelleme geldi yükledim.

EMUI 12 ile çalışan arama kayıt uygulaması:

Önce eskisini silmeniz gerekiyor.

• Yeni güncelleme ile istediğiniz uygulamayı pencere içine alabilme gelmiş. Bunu bildirimlerle de entegre hale getirmişler yukarıdan çıkan bildirimi ekranın ortasına sürüklerseniz direkt pencere içinde açıyor çok iyi olmuş çok sevdim bu özelliği. Ayrıca pencere içindeki şeyleri de balon içinde kenara koyabiliyorsunuz. Harika.

• 12 kullanan arkadaşlar, kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? 10'daki gibi instagram hala şarjı su gibi götürüyor mu?

• benim imei orijinal değil güncelleme geldi sıkıntı olur mu?
    edit: gözümü kararttım güncelledim sorun yok, yeni sürümden memnun kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malchik -- 10 Ağustos 2022; 23:56:39 >
  • Güncelleme geldi, yükledim formatta attım. Telefon sadece ilk galeriyi açtığımda kasıyor. Başka bir sorun yok

• 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.