Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
543.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: antonow

Ben nasıl 16 hamlede iniyorum aşşağıya Telefon rehberim biraz fazla dolu benim ama.
    Sürüm 387 mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    aynen 387 hocam bendeki sürüm
  • Arkadaslar 5A lik hizli şarj kablom bozuldu. Yenisi almak istiyorum ama orjinal ürün nerden alabilirm internette var mi bildiğiniz bir yer?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam huawei ve fixsmart sitelerine bakın huawei orjinal ürünlerini bulursun
    https://shop.huawei.com/tr/
    https://www.fixsmart.com.tr/
  • comeback58 C kullanıcısına yanıt
    Huawei nin kendi sitesinde mevcut değil maalesef. Fixsmart güvenilir midir? Malum 82 tl lik bir fiyatı var sadece kablonun. Orjinal olmayan ürüne vermek istemiyorum bu kadar ücreti

• Fixsmart huawei bildiğim kadarıyla teknik servis desteği veriyor.Bence ordaki satılan ürünlere güvenebilirsiniz.
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 16 Nisan 2020; 12:15:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

Hocam ekran açık havada gözüksün navigasyonu epey kullanıyorum GPS i güçlü olsun, şarjıuzun gitsin, yüksek mb lı ofis dosyalarını kasmadan açsın bide uzunluğu ve genişliği çok büyük olmasın Aslında ortalama bir kullanıcıyım buradan bu sonuç çıkıyor sanırım
    Kardeşim alma felan demişlerde sen bakma.. Cihaz mükemmel.. Ben mi note 10 kullanıyordum. Kardeşime de tel alayım dedim. Redmi Note 8, a71 ve son olarak p20pro aldım. Kardeşim Sony fan ondan hiçbirini beğenmedi.. Diğer ikisini sattım p20 pro nun oled ekranı ve ideal ekran boyu beni cezbettiğinden bi deneyim kıyaslayım dedim mi note 10 ile.. 1.si oled ekran akıyor.. Super amoled felan halt etmiş.. İnanılmaz net ve canlı.. Dokunmatik hassasiyeti arayüzü vs süper çok akıcı. İnternet çekimi vs çok seri mi note 10 kıvranıyor bazen çekmiyor sayfaları yükelmiyor. Bu şak diye açıyor. Arka kamera çok iyi. Tek eksiği ön kamera sarı tonlara çalıyor.. Çoğu Android telde bu sorun var.. Ama a71 vs gibi telleri gömer.. Mi note 10 portre mod ciddi anlamda çok iyiydi ondan ister istemez arıyorum.. oda biri yazmış Android 9 dan sonra böyle oldu ön kamera diye.. . Ona bi ayar bulabilirsem başka bi kusuru yok bu telin. Çok kaliteli kesinlikle... Şu an sadece p30 proyu merak ediyorum.. Xiaomi samsung felan düşünmem kesinlikle.. Oled ekranın tadı ayrı.. 2800 e garantili sıfır ayarında bulup kardeşime hediye etmek için aldım şu an ben kullanıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 13 Nisan 2020; 23:8:49 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 16 Nisan 2020; 12:16:37 >

• Turk telekomda vowifi var mı bizim telefonlara?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

Turk telekomda vowifi var mı bizim telefonlara?
    bende yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • solokingx S kullanıcısına yanıt
    Yazılımla ilgisi yok ön kamerası önceden de kötüydü. Ama arka kamera hakkını fazlasıyla veriyor

• Ama normal kamerada gayet güzel görünüyor resmi çekince işleyip cansızlaştırıyor. Bence yazılımla alakalı bi sorun bu.. Direk kamerada göründüğü gibi çekse razıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: İmmortal_91

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. Yaklaşık bir senedir huawei p20 pro kullanıyorum. Cihaz kamera, pil, ekran, performans konusunda çok iyiy(di). Fakat güncellemelerden sonra yavaş yavaş bu özellikler kaybolmaya başladı, özellikle kamera konusunda. Android 8.1 renk derinliği, dinamik aralık, kontrast, ışık hassasiyeti, zoom netliği, keskinlik ve odaklama çok daha iyiydi. Emui 9.1 ise gündüz çekimleri bile renksiz, soluk, gürültülü çıkıyor. Herşey emui 9.1 e kadardı. Yeni gelecek güncellemelerle de düzeltileceğine kesinlikle inanmıyorum. Her yeni güncelleme sorunları da beraberinde getiriyor. Çevremde Huawei kullanan birçok kişi de benimle hemfikir. Emui 10 güncellemesine gelecek olursak, eminim şuan kullandığım sürümden çok daha iyi olmayacaktır. Huawei de planlı eskitme politikası uygulayarak çağa ayak uydurmaya başladı sanırım...
    Kardeşim bende 3 4 gündür p20pro kullanıyorum. Genel olarak beğendim telefonu ama ön kamera berbat. Ekranda canlı görünüyor çekince işleyip soluk saçma sapan bi foto çıkıyor. 8.1 dediğin sürümde ön kamera nasıldı.. Kardeşimin casper via ön kamerası bile bundan daha doğal ve canlı foto çekiyor.. Arka kamera efsane ama ön kamera nasıl bu kadar kötü aklım almıyor.. Varmı bi çözümü.. En azından kamerada göründüğü gibi çekse razıyım

• solokingx S kullanıcısına yanıt
    özellikle gece dışardaki fotoğrafları inanılmaz kötü çekiyor. resmen piksel piksel ve sapsarı çıkıyor.
    eski sürümleri bilen birisi cevap verirse ben de sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anonymousilver

özellikle gece dışardaki fotoğrafları inanılmaz kötü çekiyor. resmen piksel piksel ve sapsarı çıkıyor.
    eski sürümleri bilen birisi cevap verirse ben de sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 16 Nisan 2020; 11:59:4 >
  • Edit/ satıldı.... Arkadaşlar p20 pro cihazımı satıyorum.. Ankara içi sıfır ayarında kutulu aksesuarı, fatura ve 11. Aya kadar garantili. Fiyat 2800TL..sadece ankara içi elden satılık.. Fiyat sondur.. Takas yoktur.. Kesin alıcı varsa pm atsın harici yazmasın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 27 Nisan 2020; 1:50:58 >
  • Arkadaşlar telefonumun ekranında sağ alt köşede çatlak var ama dokunmatik vs. sorun yok. Acaba sadece üst cami değiştirecek bir yer var mı? Fiyatlar ne durumda acaba? Yada kendim değiştirebilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun gece otomatik guncelleme yukleme ana ekranda sordugunda 10 geldi diye sevindim, baktigimda 9.1.391 guncellemesi geldigini gordum ve yukledim. Yazdigina gore Mart 2020 guvenlik guncellemesi, cihaz yurtdisi CLT-L29

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.