Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mesela garantili süresi 1 yıldan fazla olan çiziksiz tamir siz proya 2650 doru fiyattır kendi adıma çünkü daha üstünde daha yeni modeller seçeneklere ekleniyor ve kafa patates oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EMUI 10.1 Güncellemesini duyurdular, 11 haberleri dolaşıp durdu, biz halen 10.0 ı göremedik...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 37mahir37 3 kullanıcısına yanıt
    Bu gidişle hiç gelmeyecek...
  • Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maNga1 -- 29 Mart 2020; 20:34:50 >
  • 387 numaralı güncelleme geldi az önce bana

• 387 numaralı güncelleme banada dün geldi.. Emui 10 konusunda gelişme varmı acaba? Herkese geldi bir tek p20 pro kaldı sanırım. Huawei nin ayıbı bu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uNReaL1905 -- 30 Mart 2020; 16:49:45 >
  • uNReaL1905 U kullanıcısına yanıt
    Bizim mate 10 pro lara daha güvenlik güncellemesi bile gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. Yaklaşık bir senedir huawei p20 pro kullanıyorum. Cihaz kamera, pil, ekran, performans konusunda çok iyiy(di). Fakat güncellemelerden sonra yavaş yavaş bu özellikler kaybolmaya başladı, özellikle kamera konusunda. Android 8.1 renk derinliği, dinamik aralık, kontrast, ışık hassasiyeti, zoom netliği, keskinlik ve odaklama çok daha iyiydi. Emui 9.1 ise gündüz çekimleri bile renksiz, soluk, gürültülü çıkıyor. Herşey emui 9.1 e kadardı. Yeni gelecek güncellemelerle de düzeltileceğine kesinlikle inanmıyorum. Her yeni güncelleme sorunları da beraberinde getiriyor. Çevremde Huawei kullanan birçok kişi de benimle hemfikir. Emui 10 güncellemesine gelecek olursak, eminim şuan kullandığım sürümden çok daha iyi olmayacaktır. Huawei de planlı eskitme politikası uygulayarak çağa ayak uydurmaya başladı sanırım...

• Güzel tespit.. Lakin 10 geldiğinde Birde ozaman bakıp emin olma durumunda aynı şeyler devam ediyorsa ki düzeleceğini umuyoruz o var sayımda 8.1 e tekrar geri getirip uygulama güncellemeri ile devam edebilirmiyiz?

• Sadece kamera değil batarya da berbat ötesi. 4000 mah ve full hd ekrana göre inanılmaz kötü bir batarya ömrü var şu an cihazın.

• quote:

Orijinalden alıntı: maNga1

Güzel tespit.. Lakin 10 geldiğinde Birde ozaman bakıp emin olma durumunda aynı şeyler devam ediyorsa ki düzeleceğini umuyoruz o var sayımda 8.1 e tekrar geri getirip uygulama güncellemeri ile devam edebilirmiyiz?
    Eğer güncellemeden memnun kalmazsanız hisuite uygulaması ya da benzeri yöntemlerle eski sürüme dönebilirsiniz. Forumda bununla ilgili konular mevcuttu sanırım. Ben emui 9.1 den memnun değildim ve hisuite uygulamasıyla eski sürüme geçtim. Otomatik sistem güncellemesi ve güncelleme izinlerini ayarlardan kapattım. Emui 10 sürümünden pek umutlu değilim. Farklı, sade, akıcı bir arayüz dışında çok da bir numarası olmayacak. Kamerayı giderek kötüleştiriyorlar maalesef. Pil konusuna değinmeyeceğim bile...!

• Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum:
    Dün yedekleme sonrası fabrika ayarlarına geri döndüm ancak yedeği yükledikten sonra birçok ikon özellikle telefonla gelen ayarlar, video, kamera gibi soluk görüntüde; bu neyden kaynaklanıyor ve nasıl düzeltilir.

Bilgisi olan varsa, okumak isterim.

• Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• Bu sadece ilk sayfam var bir sonraki sayfalar da aynı bunun gibi arkadaşlar!

• Temadan kaynaklı sanırım hocam

• Değiştirdim ancak ne tema ne de duvar kağıdı değişikliği, sorununuz düzelmesine yardımcı olmadı.

• İkon paketi olabilir diye gelmişti aklıma ilk başta. İlk defa böyle bir problem gördüm hocam. Aklıma bir şey gelirse söylerim size.

• An itibariyle arka camı kırdık. Lensler sağlam, kasa sağlam, sadece cam kırıldı. İnternetten cam alsam sorun olur mu acaba veya dışarıda telefoncuda değiştirsem? Kendim de yaparım sorun değil ancak orjinal cam gibi durur mu acaba? Önemli olan serviste takılan camla birebir aynı gözükmesi.. Daha önce başına gelen, değiştiren varsa bi el atarsa sevinirim

• Hocam ikon saydamlığından da olabilir dikkat edin sistem ikonları saydam. Duvar kağıdının renginden soluk duruyor gibi. Diğerleri opak şekilde ondan daha canlı duruyor.

• Doğru, sadece cihazla yerleşik ikonlarda bu sorun görünüyor ancak çözümünü bir türlü bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.