Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
542.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar instagram, hikayelerin ekrana sığmama problemini ne zaman düzelticek bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P30 serisi tanıtıldı, sizce P20 Pro fiyatlarında düşüş olur mu 1-2 Aylık süreç içerisinde . S9+ ile karşılaştırınca fiyat eksisi var. Beklemedeyim...
  • Beinconnect uygulamasında sorun yaşayan var mı? Uygulamada maçları açmıyor ama internet sitesine girince açıyor.

• Daha önce kablo ile görüntüyü aktarma sorunu yaşayan arkadaşlar olmuştu sanırım, dün macbook un type c bağlantı kablosuyla görüntüyü hdmi çıkışından verdim, telefon bir yandan şarj olurken diğer yandan ekranı kullanabildim. Sorun yaşayanların kullandığı bağlantı kablosunda problem olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar P20 Pro dual sim modeli Hepsiburada ya tekrar gelmiş yaklaşık 20 gündür satışta görünmüyordu. Benim sorum bu sürede piyasa da dual sim olanını bulamadım. En son Sahibinden de 3400 e buldum onu düşünüyordum almayı ama şimdi hepsibuarada da tekrar satışta fiyatı 4600 civarı. Sizce hangisini tercih etmeliyim 1200 fark var ithalatçı garantili diğeri sanırım yurt dışı.

• İyi günler,

Kutulu Huawei fast şarj adaptörü (kablosuz) düşünen varsa bende 1 tane satılık var. Ayrıca type c kulaklık var kutudan çıkan - kullanılmamış sıfır.

İlgilnenler bana mesaj atarak ulaşabilir.
  • Selamlar,

P20 pro icin onerebileceginiz seffaf bir kilif var mi acaba? Ayrica seffaf olmayan, cok kalin olmayan kiliflara da acigim. Spigen in kiliflarini aldim ama telefon cok kaba bir hal aldi.

Soyle yumusak plastik, seffaf guzel bir kilif ariyorum.arkadaki kameralari da korusun :)

• cm3589 kullanıcısına yanıt
    Bir ara asagidaki kilif paylasilmisti, bende dusunuyorum siparis etmeyi seffaf olanindan.

https://tr.aliexpress.com/item/Silikon-3D-Elmas-K-l-f-I-in-Huawei-P-Ak-ll-2019-Mate-20-10/32971287021.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5bc84c4diaocLV
  • yvz001 Y kullanıcısına yanıt
    Dün akşam titreşime almıştım bende de oldu aynısı. Telefon titredi açıp baktım hiç bi bildirim yoktu. Demek ki titreşimle alakalı imiş

• Arkadaşlar kulaklığınız kaliteli ama sesin az geldiğini düşünüyorsanız Dolby Atmos ayarlarına girin ve mod ayarını müzik seçeneğine getirin ekran görüntüsündeki gibi. Daha sonra aşağıdan grafik ekolayzer ayarını istediğiniz şekilde yükseltin. Ben hepsini eşit seviyede yükselttim şu an çok daha iyi. Ama dediğim gibi kulaklık biraz iyi olmalı yoksa tiz ve basslarda kötü bir ses gelebilir.
    Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• Dün gece bende 245 e güncelledim bahsettiğiniz durduğu yerde titreşim olayı bana da oldu demekki güncellemeyle alakalı.

• Big Dog B kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın ama bizim telefonun ses kalitesi çok berbat. Bir amiral gemisine yakışmıyor. Kaliteden bahsediyorsak Sony MDR-1ABT hi-resulation bir kulaklığım var ama bu telefon LDAC desteklemediği için ses mp3 çalar kalitesinde. Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• Mavi p20 pro alarak aranıza katıldım 161bi güncelleme geldi, hepsi sıraylamı gelecek direk 245 gelseydi daha iyi olurdu, telefon süper

• Arkadaşlar 1-2 haftadır konumla ilgili sorun yaşıyorum. Google haritalar ve Yandex ile denedim ama ya konumumu doğru bulamaıyor ya da ben hareket etsem bile konum sabit kalıyor. Benzer sorun yaşayan var mı?

- En son sürümü kullanıyorum.
    - Telefonu sıfırladım.
  • casper1981 C kullanıcısına yanıt
    245 pc ye bağlayınca geliyor hisuite programı ile.

• addwork kullanıcısına yanıt
    Konumla alakalı sıkıntınız varsa garantiye vermenizi öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

245 pc ye bağlayınca geliyor hisuite programı ile.
    Teşekkürler

• ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    Ses kalitesi berbat değil. Ses kalitesi iyi, çıkış gücü düşük sadece. Ortalama seviyede.
  • htc one m7 kullanıyordum p20 pro dan önce, müzik oynatıcısını samsung ES7000 tv ye kablosuz bağlayabiliyordum. fakat bu p20 pro da yapamıyorum. bende bir hata olmalı. neredeyse 10 yıllık 0ne m7 çat diye tv ye bağlanırken p20 de bu özellik nasıl olmaz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykmayk -- 22 Nisan 2019; 21:48:26 >
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Hani Cd atlama yaparda cik cük sesler gelir ya yüksek kalitede müzik dinlediğinde öyle oluyor resmen cihaz yetersiz kalıyor. Siz nasıl bir ses kalitesinden memnunsunuz bilemiyorum ama pil ve kamera haricinde iyi bir tarafı yok. Aşağıda Spotify da açılmış aynı konu var. Adam cihaz kekemeliyor diyor. :)
    Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.