Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
542.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ocean72

Telefon Samsung olmayınca, tüm özelliklerini kullanamam mı acaba endişesi var bende?

Tizen işletim sistemi var bir de... Android Wear da değil.
    Tüm özellik derken neyi kastediyorsun, ben sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
  • Sitesinde özelliklerine baktım,

arama, gelen mesajları görme, cevaplama vs gibi seçeneklerde, Samsung dışındaki diğer android telefonlar için kısmi destek gibi birşey yazıyordu. Oradan vardım bu kanıya..

Bir de sağlık vs takibi için Samsung un uygulamalarını indirmek zorundasınız değil mi?

Son ve önemli bir sorum var.Harici olarak APK uzantısıyla saat yüzü yükleyebiliyor musunuz ?

Bende Micky mouse kadran var. Onu yüklemek istiyorum.

Altta link paylaştım bakabilir misiniz

https://1drv.ms/u/s!Ak9M8HWQuKPoqg9pZI6eBsNM8_kl
    Huawei P20 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 19 Aralık 2018; 14:41:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim TV ye bağlanama sorunu telefonun orijinal adıymış huawai p20 Pro ismini değiştirince sorunsuz mirrorshare den LG TV ye sorunsuz bağlanıyorum. Benzer bağlantı sorunu yaşayan olursa telefon adını değiştirip deneme yaparlarsa sorunları çözülür. Cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum

• Arkadaşlar dünde sormuştum ama arada kaynadı sanırım... Bölgeyi değiştirmek istiyorum ama ayarlarda bulamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: emmare

Arkadaşlar dünde sormuştum ama arada kaynadı sanırım... Bölgeyi değiştirmek istiyorum ama ayarlarda bulamıyorum.
    "Temalar" uygulamasını aç, altta "Ben" seç sonrasında "Ülke/bölge değiştir" buradan değiştir.
  • arkadaşlar 150 200 e kablosuz kulaklık alsam mı acaba. QCY diye bir marka çok konuşuluyor. kullanan var mı?

• Arkadaşlar herkese merhabalar

Ekran koruyucu arayanlar aşağıdaki linkte ki ürünü uzun zamandır kullanıyorum , ekranda küçük bir çizik dahi oluşmadı. Ekran ve kameralar dahil tüm cihaza bu ürünü uyguladım. Şimdiye kadar 3 şişe aldık arkadaşlar ile 30-40 cihaza uygulama yapmışızdır. Tabii ki biraz bol kullandık ürünü. Apple , Samsung , Huawei bir çok marka da kullandık. Ürünü tavsiye ederim. Fiyat pahalı gibi duruyor ama kalitesine göre çok iyi.
    En az 6 ay tam koruma sağlıyor. Bu sürede yenileme öneriyorum. Sorularınızı bekliyorum. Almak isteyenlere yardımcı olabilirim.

https://gbultracoating.com/
    https://tr.letgo.com/tr/i/gb-ultra-coating-nano-teknoloji-ueruenue-sivi-kaplama_c89ae210-da7a-44b9-ac90-402d238f08d6
    https://www.sanalpazar.com/nano-teknoloji-urunu-sivi-kaplama/i-90259682

• Teşekkür ettim üstat...

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    Galaxy watch var 2 hafta oldu her sey olmasi gerektigi gibi calisiyor

• 4700 alınır mı bu telefon

• bu telefonu almak istiyorum sorunlar ne oldu acaba1/gece şarjın çok gitmesi 2/sürümden sürüme foto kalite farkları 3/video çekim kötülüğü 4/kılıf spigen alincak tamam ekran koruyucu tam kapatacak spigenle kalkmayacak ne olb.lütfen yardim.c9 pro kullanıyorum ekran batarya hassasiyet kamera harici mükemmel.çok memnunum sadece kamera için geçeceğim mi 8 s9 plus p20 pro arasındayım pro ya çok yakınım ne yapmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAŞELİ -- 20 Aralık 2018; 1:8:4 >
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de aranıza katıldım. Amazondan aldım. Sürüm 156, güncelleme yok diyor. Neye göre güncelleme alıyoruz? Çok işe yarayan püf noktalar nelerdir? Teşekkür ederim şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: asy06

Merhaba arkadaşlar. Ben de aranıza katıldım. Amazondan aldım. Sürüm 156, güncelleme yok diyor. Neye göre güncelleme alıyoruz? Çok işe yarayan püf noktalar nelerdir? Teşekkür ederim şimdiden.
    Üstteki "en yeni tam paketi indir" e basın

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• YoungScientist kullanıcısına yanıt
    Tizen istemiyorum

Watch OS lu saat bakıyorum.

Amazon.com da Ticwatch Pro yu beğendim,inceliyorum

50 USD de indirime girmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 20 Aralık 2018; 8:12:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

arkadaşlar 150 200 e kablosuz kulaklık alsam mı acaba. QCY diye bir marka çok konuşuluyor. kullanan var mı?
    Markayı bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla P20 pro Sonynin bir Bluetooth ses protokolünü destekliyor. Ben kulaklık alacak olsam maksimum performans için buna dikkat ederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Tizen istemiyorum

Watch OS lu saat bakıyorum.

Amazon.com da Ticwatch Pro yu beğendim,inceliyorum

50 USD de indirime girmiş..
    Merhaba,

Samsung galaxy hakkinda ne dusunuyorsunuz acaba? Yukaridw arkadasin bahsettigi gibi uyumsuzluk gibi bir sorun olabiliyor mu p20 pro ile?

Bir de fitbit ionic var. En iyisi bu telefon icin en uyumlusu hangisi olur acaba? Hem gorunus olarak guzel hem de tum ozelliklere sahip olan bir secenek var mi? Ticwatch galaxy ve ionic arasinda hangisinu tavsiye edersinuz bu telefon icin?

https://www.amazon.com/Fitbit-Ionic-Smart-Charcoal-Included-x/dp/B074VDF16R

https://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-Silver-Bluetooth-SM-R800NZSAXAR/dp/B07FTKJCMT/ref=mp_s_a_1_9?ie=UTF8&qid=1545285332&sr=8-9&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=smart+watch&dpPl=1&dpID=41CIyIkHRLL&ref=plSrch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cm3589 -- 20 Aralık 2018; 9:16:1 >

• Arkadaşlar ben henüz 161e geçmedim. 9un çıkmasını mı bekleyeyim? Yoksa 161i yükleyeyim mi, ne dersiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cm3589 kullanıcısına yanıt
    Saatte yuvarlak kasa olmalı diye düşünüyorum.

Samsung ta tizen var ve kendi spor vs uygulamalarını şart koşuyor Telefonumda Samsung uygulaması olsun istemedim.Saf Google wear aradım.

Ticwatch Pro gümüş çerçeveli olanı alacağım sanırım...

• Caneration83 kullanıcısına yanıt
    Yükle yükleme çok bişey değişmeyecek bu saatten sonra hocam. Zaten 1 haftaya çıkar emui 9 direk onu yüklerin. Boşuna Kotadan gitmesin 3.6gb :)

• remus_romulus R kullanıcısına yanıt
    Ben de o yüzden kararsız kalmıştım, teşekkürler 🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.