Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
542.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haski45

Ön kamera dalı bokeh efekti falan nasıl o kadar kötü mü gerçekten ön kamerası ? Ayrıca hocam matematik 20 beklerdim fakat arka kamera dizilimi çok kötü geldi bana kare içinde hepsi 3 kamera 1 flaş
    Geçen gün instagramda eşimle beraber P20 Pro'mun ön kamerası ile çektiğim bir fotoyu paylaştım. Bokehli falan oldu.. Arkadaşlar laf arasında neyle çektin onu falan diye sormuştu (: Selfie kamerası ile alakalı durumu merak ediyorsanız eğer instagram: dagustun bir istek yollayın inceleyin ön kamera fotolarımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pizdets.Promo

Agalar mobil dolaşımı açtığımda bana böyle bi uyarı geliyor sürekli sizde de oluyor mu? Denemelerime göre yüz tarama ile açtığımda uyarı gelmiyor fakat parmak izi okuyucu ile açtığım her seferde bu uyarı geliyor var mı bunu yaşayan farkeden veya sebebini bilen?

Up+

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pizdets.Promo kullanıcısına yanıt
    Wifi bölümüne girin ayarlardan. Wifi+ olacak orada, onu kapatmayı deneyin.

• Cumartesi günü değişim kararı çıktı hala servisten ses yok. Bir haftadır telefonsuzum insan elinde olmayınca anlıyor telefonun kıymetini.

• Neydi sıkıntı neden dolayı servise verdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Fox in the Box

Cumartesi günü değişim kararı çıktı hala servisten ses yok. Bir haftadır telefonsuzum insan elinde olmayınca anlıyor telefonun kıymetini.
    Sorun neydi hocam.Bende p20 var kamerayı açınca 5 dakika içerisinde ısınmaya başlıyor lensler.Normal herhalde ya da bilemedim :)
  • P20 proda wifi araması özelliği var mı acaba ?

• haski45 H kullanıcısına yanıt
    Evet dostum var
  • Big Dog B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Up+

Alıntıları Göster
    Arkadasim p20 kullanıyorum ayni sorun bende de var.

Ne yaptimsa bir cozum bulamadim, tam sinir bozucu,

siz sebebini buldunuz mu?

• quote:

Agalar mobil dolaşımı açtığımda bana böyle bi uyarı geliyor sürekli sizde de oluyor mu? Denemelerime göre yüz tarama ile açtığımda uyarı gelmiyor fakat parmak izi okuyucu ile açtığım her seferde bu uyarı geliyor var mı bunu yaşayan farkeden veya sebebini bilen?

P20'de ayni sorun var, sebebini bilen yada cozum bulan var mi?

• Son guncellemeden sonra bende de ayni problem olmustu, ayarlar wifi - "wifi+" ı kapayin. Cikmiyor birdaha

• gigakaan kullanıcısına yanıt
    Wifi + bende hep kapalı ama hep bu yazi ekrana geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

Hayırlı olsun. Telefonunuza bir ay zaman verin. Ortalama 3 hafta kadar sonra sarjinizin bitmediğini göreceksiniz.
    Gerçekten 1 hafta içinde harikalar yarattı. Çok takip ettiğim şeyler değil ya dün gün sonuna doğru şarjım %47de idi. Acaba çok kullanmadım mı deyip ekran süresine baktığımda inanamadım. Çünkü tam 4 saat 20 dakika ekran süresi almış ve pil nerdeyse yarı yarıya doluydu ve uyuyana kadar pili bitiremedim.

Olası sebepler.

Telefonun pili 1 haftada gerçek performansına ulaştı.

Eski 2 a şarj aletimi kullanmam.

Koyu renk düzenine geçmem.

• Arkadaşlar merhaba, telefonun kamera lensi tam ortalı değil, sizde de öyle mi ? bu bir sorun mu ? Cihazım garantili ve 1 ay olmadı daha alalı.

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Mobilden sizin fotoğrafları büyütemedim ancak benimkinde en üst kamerada gözle görülmesi çok zor olan bir kayma mevcut sanki

• windshair kullanıcısına yanıt
    Eski 2 a şarj aletinizi kullanmanız ne demek yani hızlı şarj olmaması için mi kullanıyorsunuz? birde programlar pil ayarında otomatik başlatmamı yoksa manuel ayarda mı???
  • pil ayarlarından uygulama başlatma sizlerde otomatikte mi yoksa manuel olarak mı ayarlıyorsunuz ??? bunun güç tüketimine etkisi nasıl oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy77

Eski 2 a şarj aletinizi kullanmanız ne demek yani hızlı şarj olmaması için mi kullanıyorsunuz? birde programlar pil ayarında otomatik başlatmamı yoksa manuel ayarda mı???
    Açıkçası herhangi bir maksatla 2a şarj aletini kullanmadım o an elime o geçti onla şarj ettim.. Ancak pilde performans artışı inanılmaz iyileşince , son yaptığım değişiklik bir bu şarj aleti birde koyu arkaplandı. Bu ikisinin bir etkisi yoksa pilin tam performansa daha yeni geçtiğinide hesaba katabiliriz. Tüm uygulamalar otomatik başlatmaya ayarlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

Mobilden sizin fotoğrafları büyütemedim ancak benimkinde en üst kamerada gözle görülmesi çok zor olan bir kayma mevcut sanki
    Yarın servise götüreceğim, bakalım ne diyecekler.
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.