Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
543.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir yerde okudum, pro nun ekran değişim maliyeti 1500 TL cik.

Spigen sitesinde kaliteli 3d ekran koruma fiyatı düşmüş. 80 den 48 e...

Tip olarak fena gelmedi bu bana... 😀

verdim 1 adet sipariş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 10 Temmuz 2018; 14:30:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Ekranları iyi koruyun,

Bir yerde okudum, pro nun ekran değişim maliyeti 1500 TL cik.

Spigen sitesinde kaliteli 3d ekran koruma fiyatı düşmüş. 80 den 48 e...

Tip olarak fena gelmedi bu bana... 😀

verdim 1 adet sipariş...
    Ban aldım bu ekran koruyucudan ve ilk defa spigen marka bir ekran koruyucu beni hayal kırıklığına uğrattı. Hiçbir şekilde düzgün yapıştıramadım. Altında hep garip boşluklar kaldı. İnşallah ilerde kaybolur. Cam kalitesinde bir sorun yok ama siyah bantların kenarlarında hava kabarcıkları kalıyor nasıl yaparsam yapayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Uzak karşısı Kos mu ?
    Kalimnos adası olması lazım. Kos adası daha doğuda kalıyor.

• Merhabalar, Media Markt'da %5 + %10 indirimim var. P20 Pro 4280 tl gibi bir fiyata geliyor. Sizce alınır mı? Mate 20 beklenmeli mi? Acelem yok telefonumu yenilemek istiyorum sadece.
  • hsinan93 H kullanıcısına yanıt
    Mate 20 kirin 980 işlemci ile gelecek, 7 nm lik üretim olacağı için performans ve batarya süresi olarak daha iyi bir durum sergiler. Kamera olarak; Fotoğraf kalitesinde p20 pro seviyesinde olur, video çekiminin gelişimine odaklanacaklardır. Normal bir kullanıcı için p20 pro da uzunca bir süre ihtiyacınızı görür...
  • hsinan93 H kullanıcısına yanıt
    Ben olsam kesinlikle beklerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: hsinan93

Merhabalar, Media Markt'da %5 + %10 indirimim var. P20 Pro 4280 tl gibi bir fiyata geliyor. Sizce alınır mı? Mate 20 beklenmeli mi? Acelem yok telefonumu yenilemek istiyorum sadece.
    nerden indirim hocam göremedim? sadece mağazalarda mı?
  • englishman22 kullanıcısına yanıt
    İnternet sitesinde sepete eklendiğinde herkese %5 indirim var. Ben Garantiden aracın mtv sini ödedim ordan %10 indirim kodu kazandım.
  • ahirzora A kullanıcısına yanıt
    Bu hoşuma gitmedi şimdi... :(

Zaten detaycıyım. Balon vs kalırsa söker iade ederim spigen' e. Spigen de bunu yaparsa...

Ekran üstü kayganlık hissiyatı nasıl, orjinal ekrandaki gibi pürüzsüz ve kaygan mı?

Clarity iyi demiştiniz değil mi?

Dokunma hassasiyeti?

• Dün komple factory reset ve wipe catch yapıp tekrardan kurdum telefonu.

Takvim ikonu kırmızı rengiyle vurucu ve güzeldi. Mavi yapmışlar, sönük kalmış bence...

Daha önce kullandığım wallpaper da yoktu. Haricen stok wallpaper larını bulup indirdim, kurdum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 10 Temmuz 2018; 16:18:42 >
  • Yeni ana ekranım...

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• HDR biraz daha iyileşmiş, yumuşatmayı çok iyi yapıyor. keşke "bu" yapay zeka onu algılasa.. maviyi değil HDR'Yİ.. ya hdr çekmek için 2 yere tıklıyoruz bu bu kadar zor mu olmalı? bunu bana biri anlatsın. bin tane telefon var, hdr'yi otomatik anlıyor, ona göre işlem yapıyor, p20 pro, bizi o tuşa bas, buna çevir yapıyor. üstelik hdr'de 10 mp çekiyor, 40'ı kullanamıyoruz. Aklım giderek bulanıyor. hdr'de 10 mp, zoom istemezsen 40 mp ama orada hareketli fotoğraf yok. zoom dersen bu sefer hareketli fotoğraf geliyor ama keskinlik artıyor, çözünürlük 10 mp. bunlar bu kadar karışık olmaması lazım. eyy huawei, bu güzel telefonun kamera yüzünü sadeleştir yaa.
  • Bu da önceki...

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 10 Temmuz 2018; 16:31:26 >
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    HDR ve hareketli fotoğraf özellikleri nasıl ve nerede kullanıyoruz? Ne fark yaratıyorlar. Fotoğrafta ne demek bunlar 😀

Bir de fotoğraf çekerken hangisini ( renk doygunluğunu) seçiyorsunuz, neden?
    Standart, canlı, yumuşak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 10 Temmuz 2018; 17:52:59 >
  • Herkese merhaba. Telefonu yeni aldım ve uygulamalar da çıkan reklamlara ayar oluyorum.

Samsung ta "disconnect pro privacy" diye bir uygulama var ve bununla tüm reklamları engelleyebiliyirdum.

Huawei de böyle bir durum var mı yada başka bir yöntem varsa fikrinizi almak istiyorum.

Tarayıcı da çıkan reklamları kastetmiyorum.
    Uygulama içinde çıkan reklamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ariturka -- 10 Temmuz 2018; 17:50:50 >
  • Ben de güncelledim 131'e ama ana ekran simgeler falan değişmedi :) ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariturka

Herkese merhaba. Telefonu yeni aldım ve uygulamalar da çıkan reklamlara ayar oluyorum.

Samsung ta "disconnect pro privacy" diye bir uygulama var ve bununla tüm reklamları engelleyebiliyirdum.

Huawei de böyle bir durum var mı yada başka bir yöntem varsa fikrinizi almak istiyorum.

Tarayıcı da çıkan reklamları kastetmiyorum.
    Uygulama içinde çıkan reklamlar
    yöntem çok. en basidi dns olarak adguard dns gireceksin wifi ayarlarından, tüm reklamlar engelleniyor ama 4gye geçince geri geliyorlar. onun çözümü de dns66 veya blokada tarzı bir program kullanman, onun olayı da sanal bir vpn oluşturuyor cihaz üzerinden, oraya filtrelerini ekliyrosun, onun üzerinden nete çıkınca reklamlar engellenmiş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmasevmem -- 10 Temmuz 2018; 18:42:20 >

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Telefonu sifirlamazsan değişmiyor barış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

Telefonu sifirlamazsan değişmiyor barış.
    Wipe Cache Portation da yaptım. Neden sıfırlayayım şimdi durduk yere :)) Sıfırlamazsa değişmez nasıl bir mantık bu Huawei Beyyy... Bir de abi senin temadan kaynaklı olmasın? O tema da simgeler öyle yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 10 Temmuz 2018; 19:19:42 >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Boşverin, simge değişikliği için o kadar zahmete girmeyin. Dün gece 3 te yattım :) bu öğlen ancak toparladım...

Çalışma sorunu yoksa telefonunuzda hiç uğraşmayın derim...

Bu arada, eski ikonlar hele kırmızı takvim ikonu daha güzel üstelik..

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.