Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
543.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leftercan1907

güncelleme gelince bu eksi durumlar ortadan kalkcakmı.

Alıntıları Göster
    bir çoğu yazılımsal o nedenle bu kadar tepkiye kayıtsız kalırsa huawei daha çok kaybeder....

saygılar
  • Aceleniz yoksa arkadaşlar mate 20 pro bekleyin daha iyi bir işlemcyle gelecek inanıyorum ekran hdr özellikli olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelleme alan oldu mu
  • Beyler alin eger Yeni turklirasina,abd dolarina, Ingiliz poundina deger ben aldim acaip bisi ama video cekimi dandik haberiniz olsun
  • Bende bugun mavi rengini alarak p20 pro geçtim mate 10 pro kardeşime verdim genel olarak beğendim daha kamera performansını çok deneyimleyemedim ama gerçekten beni tatmin ediyor yalnız kilit ekran da ekran uyandırma var mı bir kaç defa uyandı ama sallıyorum telfonu yok bunun bir ayarı var mıdır yada yeni güncellemeler de düzeltildi mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamamen orijinal görüntüler.

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2181679 -- 19 Mayıs 2018; 19:58:19 >

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    Telefon hala 5000 lira. Pro olmayan modeli o arkadaşın paylaştığı. O da 3999 dan çıkmıştı o fiyata satılması normal. Huawei kötülerseniz fiyatı düşecek dediler herhalde size ama öyle birşey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Telefon hala 5000 lira. Pro olmayan modeli o arkadaşın paylaştığı. O da 3999 dan çıkmıştı o fiyata satılması normal. Huawei kötülerseniz fiyatı düşecek dediler herhalde size ama öyle birşey yok.
    Telefon hala 5000 lira mı arkadaşım biraz gezinde araştırın hepsiburadada 4719 liraya düştü linkde aşağıda incele bakalım

https://www.hepsiburada.com/huawei-p20-pro-128-gb-huawei-turkiye-garantili-p-HBV00000BAFY5?magaza=Sen Cep

• quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

Telefon hala 5000 lira mı arkadaşım biraz gezinde araştırın hepsiburadada 4719 liraya düştü linkde aşağıda incele bakalım

https://www.hepsiburada.com/huawei-p20-pro-128-gb-huawei-turkiye-garantili-p-HBV00000BAFY5?magaza=Sen Cep

Alıntıları Göster
    Evet ama internet ortamında bütün cihazlar için geçerli bu. Zamanla hepsi için de geçerli olmak zorunda. Apple bu konuda biraz daha geriden gelse de o da bu düşüşün içerisinde. Iphone X fiyatı da 6100 den 5360 a düşmüş durumda (puanları hesaba katmiyorum). Bu da gayet normal bence.

• Fiyatı 200, 250 lira düşük olan model siyah model. Mavinin fiyatı hala 5 bin lira. Twiglight modeli ise zaten zor bulunuyor. Onun fiyatı da hala 5 bin lira.

• EML hangi ülkenin kodu bilen var mı arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Fiyatı 200, 250 lira düşük olan model siyah model. Mavinin fiyatı hala 5 bin lira. Twiglight modeli ise zaten zor bulunuyor. Onun fiyatı da hala 5 bin lira.
    Ben buraya yazmaktan bıkmadım adamlar 5000lira demekten bıkmadı. Huawei Tr garantili Twilight 4749 tl 75 tl de puan alırsan 4675e geliyor

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-p20-pro-128-gb-twilight-huawei-turkiye-garantili-351676247

• Konunun fiyat odaklı olması iyice sıktı artık. Elinde ucuz satılan yerin linki olan paylaşsın geçsin. Sondakikaya kadar beklemesin. İnsanlara alternatif olur. İsteyen inernetten alır. İsteyen mağazadan. İnternette her model telefonu piyasa fiyatının altına alınıyor zaten.

Her markada olan bir şey bu.

• Bende iphone x ile p20 pro arasında kaldım ikisini de kullanan biri söyleyebilirmi arasında kamera konusunda çok bariz fark var mı? Daha çok selfie kamerayı kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: goldweb

Bende iphone x ile p20 pro arasında kaldım ikisini de kullanan biri söyleyebilirmi arasında kamera konusunda çok bariz fark var mı? Daha çok selfie kamerayı kullanıyorum
    Gündüz ikisi de harika. Gece p20 pro rakipsiz, bakın yakını falan değil, rakipsiz derecede iyi. Selfi kamerası ikisinin de bence vasat. p20 pro açıyor renkleri biraz sanki parlatıyor. x'de daha gerçekçi fotoğraflar çekiyorsunuz, kisi de karanlıkta zorlanıyor. X'in portre modu, p20'den daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Gündüz ikisi de harika. Gece p20 pro rakipsiz, bakın yakını falan değil, rakipsiz derecede iyi. Selfi kamerası ikisinin de bence vasat. p20 pro açıyor renkleri biraz sanki parlatıyor. x'de daha gerçekçi fotoğraflar çekiyorsunuz, kisi de karanlıkta zorlanıyor. X'in portre modu, p20'den daha iyi.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim hocam aydınlattığınız için

• goldweb kullanıcısına yanıt
    İkisinide kullanıyorum 2 ayrı hattım için. Dün gece özellikle tekrar hayran kaldım p20 proya..

• quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

O fiyata P20 satılmıyormu fiyatlar 3739 a düştü artı 75lirada puan avantajın var gittigidiyorda şu ilanını bir incele bakalım. Hergün 100 lira düşüyo bu cihaz

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-p20-akilli-telefon-mavi-351993429

Alıntıları Göster
    Bu linkini verdiğiniz sanırım P20 benim dediğim P20 Pro ikisi aynı cihaz değil bildiğim kadarıyla?

• 2 gun once 120 update i geldi. Telde nerdeyse hic sorun kalmadi diyebilirim. Ama takan yok burda. Kimileri fiyati nasi dussede alsak derdinde bi de utanmadan her gun 100 tl duduyor yazmis ahahaha. Verdigi linkte bi renk 4799 biri hala 5000. Ben 5000 e aldim. Ne yedigu belirsiz hepsi burada dan mate 10 pro siparis ettim once. 3500 tl ye. Persembe garanti kargoda dediler. Oglen aradim kargoya verildi dediler. Cuma bi daha aradim urun hazirlaniyo dediler. Baslarim boyle ise faturasi bile kesilmemis kimbilir hangi merdiven alti tedarikçi den bulmaya calisiyosunuz ki yalan soyluyosunuz bide utanmadan dedim. Iptal hakkimi kullaniyorum. Ucret iadesi istiyorum dedim. Cuma cmtsi belki 5 saat derdimi 20 kere anlattim bastan. Bundan sonra iptal demisken sakin fatura kesmeyin dedim. Söz verdiler. Gece yangindan mal kacirir gibi 23:32 de fatura kesip kargoya vermisler ahaha. Kargoyu aradim eve getirirsen cihazi canini yakarim dedim tabi abi dedi. Kisacasi cektigim strese teli bedava verseler kulalanmazdim. Gittim vodafone dan 5000 e aldim. Fiyat soyle boyle diyenler alacaklarsa alsin, ha almiycak yada alacak parasi yoksa burda alanlarin fiyatini tekrar tekrar duymaya ihtiyaci yok.

Bu arada update cok iyi oldu harbiden. Bana kalan tek sorun hersey mukemmel calisiyorken bir tek pubg deki optimizasyon sorunu kaldi. Tencent games a mail attim dun umarim cozerler.

• the duderino T kullanıcısına yanıt
    sürüm numarası kaç oldu sizde. bana hala güncelleme gelmedi. bir de kamerada yazılımsal dokunuşlar var mı bu güncellemede? güzelim kameraya adam gibi bi güncelleme vermeleri gerekiyor. manzarada çok iyi işler çıkarıyor ama portrede muhteşem lense rağmen bulanık çıkıyor yüz ızımları. bununda sebebi resmi çektikten sonra cihazı sabit tutun resim netleştiriliyor kısmında resim bozuluyor. portrede o netleştirme ilemini yapmasa, yani merceğe yansıyanı pat diye kaydetse cam gibi çıkacak. manzaralarda işe yarıyor o özellik ama portrede bozuyor. arka arkaya milimetrik kaydırma yaparak pikselleri büyütüyor ve işe yarıyor ama portrede yüzler bulanıklaşıyor. bunu düzeltseler iphone x bile buna yaklaşamaz portre kamerada. çünkü p20pro portre lensi 81mm. bunun ne demek oludğunu yani 27mm ile 56mm ile 81mm lensleri arasındaki görüntüleme farkları çoook ayrı şeyler ve en ideal portre lens 80 ile 85mm arasıdır profesyonel makinelerde. insanalrın yumurta kafa çıkmasına sebep olan lensle26-27 vs geniş açılı lenslerdir. tamam manzarada 27mm iyi ama portrede hatta yeri geldi mi manzarada illizyonist kareler elde etmek için telefoto lensler muazzamdır. hasılı şu portre işini yani bulanıklığı acilen gidermeleri gerekir

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.