Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

İlginç gerçekten acaba batarya bitmiş olabilirmi benim accubattery testinde 3500 mah çıkıyordu yani batarya yipranmamisti bence o uygulamayı kurup bataryanızı bı test edin derim
    3500mah oldugu nerede cıkıyor hocam programda, programı kurup saj ettım 1.200 mah çıktı, acc ile bir ekran görüntüsü atar mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutgs54 -- 17 Eylül 2020; 18:57:19 >
  • aykutgs54 kullanıcısına yanıt
    Programı silmiştim hocam siz bı ekran görüntüsü atarmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Normalde batarya sağlığı yerinde çıkması lazım eğer sizin 1200 se batarya bitmiş demektir

• quote:

Normalde batarya sağlığı yerinde çıkması lazım eğer sizin 1200 se batarya bitmiş demektir
    garantiye göndereyim o zaman ne demek lazım değişmeleri için tam olarak ikna edeyim.
    ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★
    Bendeki durum bu şekilde hocam egerki sizde 1200 yazıyorsa batarya bitmiş demektir garanti devam ediyorsa servis değiştirir zaten bu arada orjinal sarj aletinimi kullanmıyorsunuz yoksa dolmadan cekiyormusunuz şarjdan niye bu kadar aşınmış sizin bataryaniz

• quote:

Bendeki durum bu şekilde hocam egerki sizde 1200 yazıyorsa batarya bitmiş demektir garanti devam ediyorsa servis değiştirir zaten bu arada orjinal sarj aletinimi kullanmıyorsunuz yoksa dolmadan cekiyormusunuz şarjdan niye bu kadar aşınmış sizin bataryaniz
    orjinal sarj aleti hocam sürekli telefonu sıfırlayıp kapalıyken %100 sarj edıyorum öyle cekıyorum.

Öyle müthiş hızlı bir şekilde şarj oluyor cihaz ama şarj olurken eğer ısınıyorsa -yaz aylarında aksi durum imkansız- kapalı konumdayken cihaz bunu anlamadığı için bataryayı fazla yıpratabilir. Acelem olduğu zamanlar ben de öyle yapıyorum yoksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Hocam önce şarjda bölümünden kapasite dizaynına bataryanın kaç miliamper olduğunu girmeniz gerekiyor. Sonra uygulama cihaza giren enerji ile bataryanın kapasitesini karşılaştırıyor ve sağlık durumunu ortaya çıkarıyor.
    Benim P10 Lite cihazımda sağlık %80 gözüküyor 2.5 senedir kullanıyorum. 6 - 7 saat ekran süresi alabiliyorum.

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Öyle müthiş hızlı bir şekilde şarj oluyor cihaz ama şarj olurken eğer ısınıyorsa -yaz aylarında aksi durum imkansız- kapalı konumdayken cihaz bunu anlamadığı için bataryayı fazla yıpratabilir. Acelem olduğu zamanlar ben de öyle yapıyorum yoksa.
    kapalı konumda 3 ay paketınde %100 sarjla bırakmıştım yazın o zaman olmuş olabilir açtığımda sarj sıfırlanmıştı zaten demekki kendini yemiş batarya.
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim hocam dediğinizi yaptım sağlık %87 çıktı ilk aldigimda yaptığımda %93 du 6-7 saat çok iyi ekran süresi aliyorsunuz gerçekten benimde iyiydi ama son güncellemelden sonra biraz dustu sanırım ama şunu soyliyim cihaz efsane yeni telefon almak artık geçti şuan 2. Elde bu özelliklerde alınabilecek en iyi model bence ben 1400 liraya almıştım ve gerçekten ufak bir ezik dışında çok iyi kullanılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Klitschko -- 21 Eylül 2020; 8:4:9 >
  • Son güncellemelden sonra gerçekten şarjım gözle görülür şekilde dustu yapacak arkadaşlara hiç tavsiye etmiyorum bir önceki sürüme dönebilir miyim bilgisi olan varmı acaba

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. P10 serisi gerçekten şahane bir seriydi ama Huawei değerini bilmedi güncelleme konusunda da hep geri plana attı. Dediğiniz gibi 1400 liraya alınabilecek en güzel ikinci el telefonu almışsınız umarım uzun yıllar kullanırsınız

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Hep beraber inşallah hocam

• W.Klitschko telefonu garantiye gönderdim batarya bitmiş dediler, garanti kapsamında yenilediler.

Şimdi durum nasıl peki
  • 2 gün kullanabiliyorum hocam 4.5 saat ekran süresi,

• Benim telefonun garantisi bitti. Sizin test ettiğiniz programla test ettim 1000 çıktı. Zaten şarjı az gidiyordu. Bataryayı orjinalle nasıl değiştirmeli, bana yol gösterirmisiniz. Kayseride yaşıyorum. Bu arada dün telefona güncelleme geldi 3gb lık. Gördüğüm fark pil performansı gelmiş. Bataryayı korumak için
  • murat9720 M kullanıcısına yanıt

huawei servisi arayın yardımcı oluyorlar 444'lü numaradan servisle değişin 250 lira gibi bir ücreti var

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutgs54

huawei servisi arayın yardımcı oluyorlar 444'lü numaradan servisle değişin 250 lira gibi bir ücreti var

Teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba. Huawei P10 plus kullanmaktayım. Telefonum android 8 sürümünde kaldı. Android 9a nasıl yükseltebilirim? Hicare (Destek), sistem güncelleme yollarını denedim işe yaramadı. Bir tane Firmware Finder üzerinden Android 9 güncelleme dosyası indirdim. Onu nasıl kurabilirim bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.