Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustos güvenlik güncellemesi geldi b375 vky-l09 model için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim ve şu an hayal kırıklığı yaşamış durumdayım. Bundan önce lg g2 telefonum vardı ve kabloyla aktarım yapabiliyodum. Onda bu özellik olduğuna göre p10 plus'ta da vardır diye düşünmüştüm :) ben de aynı sebepten ötürü kablo almak istiyordum, gittiğim yerlerde de maçı izleyebilmek adına, neyse nasip değilmiş. Tekrardan teşekkür ederim.

• keremy K kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek. Ama dediğim gibi satış yapan kişi uyumsuz olursa iade etmenizi kabul ederse alıp deneyebilirsiniz sizde. Belki bir şans plusta olanına denk gelebilirsiniz. P10 da olmadığı kesin. Sırf bu sebepten ötürü teli degistirecektim ancak hem fiyatlar yükseldi biraz. Hemde maddi durum el vermedi bu aralar. 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • P10 plus telefonumda

Firmware finder la sürekli güncelleme yapıyordum taki

Android 8 e geçene kadar.

Geçtikten sonra en son VKY-L29 8.0.0.361 (c185) e yükseltebildim.

Firmware finder a gelen hiç bi yükseltmeyi yükleyemiyorum.

Sisteme düşmüyor.

Neden acaba?

Başka türlü nasıl güncelleyebilirim.

Resimdeki gibi bi sürü güncelleme var ve onay veriyor 364 e kadar hepsine.

Ona rağmen sistem güncelleme kısmına düşmüyor.

• Rc.satre kullanıcısına yanıt
    Artık firmwire finder ile güncelleme yapılamıyor hiç bir modelde kendi kendine (ota dan ) gelmesini beklemeniz lazım maalesef

• ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

arkadaşlar böle bir hata veriyor, karşılaşan oldu mu? tamam yada iptal diyorum tekrar geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nu_MAN

arkadaşlar böle bir hata veriyor, karşılaşan oldu mu? tamam yada iptal diyorum tekrar geliyor.
    ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Ayarlarda arama kısmına wifi yazdıktan sonra resimdeki seçenekleri takip edin ve wifi taramasını kapalı yapın. Bir daha bu uyarı çıkmayacaktır.

• quote:

Son güncellemeden sonra bende de çıkmaya başladı. Ayarlardan kapatıyorum yine de uyarı çıkıyor. Düzeltirler sonraki güncellemeyle.

• rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Kapalıydı ama açılır pencere gibi spam gibi tekrar açılıyor, güncelleme yada format atıcaz bakalım,çözüm bulursak paylaşalım.
  • quote:

Kapalıydı ama açılır pencere gibi spam gibi tekrar açılıyor, güncelleme yada format atıcaz bakalım,çözüm bulursak paylaşalım.
    Wifi+ açık mı? Onu da kapatarak deneyin birde.

• arkadaşlar merhaba mı6 dan sonra elıme p10 gectı fakat kulaklık sesının dusuklugu benı cıldırtıyor farklı romlarda daha yuksek olan varmı yada herhangı bır mıxer patch dosyası falan sesı yukseltebılecegımız bırde menulerde ınstagramda falan cıhazda bır kasılma hıssedıyorum kırın 960 ın gunluk kullanımda kasılmalar yapması benı sasırttı acaba romla yada surumle alakalı bır durummu eskı kullanıcılar yardımcı olabılırse cok sevınırım
  • Ağustos güncellemesi sonrası arka kamera bulanık çekiyor ve odaklanma problemi var böyle bir şey yaşayan oldu mu hiç
  • yzkaragoz Y kullanıcısına yanıt
    Işık arkadan geldiği zaman makina ya ışık kaynağına göre pozlama yapacak ve yüzünüz karanlık kalacak, ya da yüzünüze göre pozlayacak ve ışık kaynağı patlayacak. Makina sizin selfie çektiğinizi düşünüyor ve yüzünüzü tanıyarak doğru pozlamayı yapıyor. Bu bir hata değil %95 duğumda doğru olandır. Eğer ters ışıkta silüetinizi fotoğraflamak isteseniz pro mod da ayarları kendiniz yapabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emptychat2

arkadaşlar merhaba mı6 dan sonra elıme p10 gectı fakat kulaklık sesının dusuklugu benı cıldırtıyor farklı romlarda daha yuksek olan varmı yada herhangı bır mıxer patch dosyası falan sesı yukseltebılecegımız bırde menulerde ınstagramda falan cıhazda bır kasılma hıssedıyorum kırın 960 ın gunluk kullanımda kasılmalar yapması benı sasırttı acaba romla yada surumle alakalı bır durummu eskı kullanıcılar yardımcı olabılırse cok sevınırım
    Hocam o gördüğünüz kasılma ve takılma durumu aslında cihazın gücü yetmediği için değil, kirin platformunun optimize edilmeyişinden kaynaklı. Kağıt üstünde performansı gayet iyi bir işlemci olsa da uygulamalarla optimize edilmeyince hemen hemen her uygulamada saçma sapan takılmalar yaşanıyor. Oneplus'ın akıcılığını gördükçe elimdekine şarj veresim gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Ağustos güncellemesi sonrası arka kamera bulanık çekiyor ve odaklanma problemi var böyle bir şey yaşayan oldu mu hiç
    Bu donanımsal bir sıkıntı hocam. Telefonun sadece üst tarafı avuç icinize gelecek şekilde ekranı elinize üç kez sertçe vurun. Vuruken telefonun masaya koyulmuş gibi düz durmasına dikkat edin. Muhtemelen düzelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: rawkid2

Hocam o gördüğünüz kasılma ve takılma durumu aslında cihazın gücü yetmediği için değil, kirin platformunun optimize edilmeyişinden kaynaklı. Kağıt üstünde performansı gayet iyi bir işlemci olsa da uygulamalarla optimize edilmeyince hemen hemen her uygulamada saçma sapan takılmalar yaşanıyor. Oneplus'ın akıcılığını gördükçe elimdekine şarj veresim gelmiyor

Alıntıları Göster
    peki ses konusuna bır çare varmıdır hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: emptychat2

peki ses konusuna bır çare varmıdır hocam

Alıntıları Göster
    Ben android 7'de root atıp Viper4Android kullanıyordum. Android 8'de en son twrp çıkmıştı ancak root çıkmamıştı. Epeydir bakmıyorum ama gerek duymadığım için. Birde bunları yapmak için bootlader kodunu almış olmanız lazım çünkü Huawei artık bu kodu verme hizmetini durdurdu. Kısacası zahmetli bir iş. Ben bunun dışında kulaklık çıkışıyla ilgili yapılabilecek bişey bilmiyorum maalesef. Müziğe önem veren biri olarak alışmak zorunda kaldım diyeyim.

• hadusum H kullanıcısına yanıt
    Benim bu konuyla ilgili bir problemim yok zaten sadece bazı arkadaşlar bu konuda yakınmış bende gözlemimi söyledim yinede bilgilendirme için teşekkürler

• rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Mesajı okurken ciddi olmadığınızı düşündüm. Uyguladım düzeltti başta yarı bulanık oldu bir kez daha vurdum düzeldi.

Teşekkür ederim

Problem ne acaba neden durup dururken böyle olsun telefon anlamadım.

Yalnız tekrar ufak bir darbe alınca tekrar bulanık oluyor daha önce düşürmüştüm böyle olmamıştı. Şimdi düşürmediğim halde bu şekilde garip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiftlenbik -- 1 Eylül 2018; 22:42:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Mesajı okurken ciddi olmadığınızı düşündüm. Uyguladım düzeltti başta yarı bulanık oldu bir kez daha vurdum düzeldi.

Teşekkür ederim

Problem ne acaba neden durup dururken böyle olsun telefon anlamadım.

Yalnız tekrar ufak bir darbe alınca tekrar bulanık oluyor daha önce düşürmüştüm böyle olmamıştı. Şimdi düşürmediğim halde bu şekilde garip.
    Çokta teknik bilgim yok işin gerçeği. En garanti çözüm serviste kameranın değiştirilmesi kesinlikle Servise verene kadar idare edecek bir yöntem ama

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.