Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar, P10 yada P10 Plus arıyorum. Ciddi alıcıyım. Satan varsa özelden görüşelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamera netleme problemi olan var mı.
    uzağı flu yakını net çekiyordu şimdi yakın uzak flu çekiyor arka kamera.,
    Sebebini bilen çözen varmıdır?
    bir kaç kez çok sert olmamak kaydı ile yere düşmüşlüğü var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarank -- 12 Eylül 2018; 23:54:6 >
  • basarank kullanıcısına yanıt
    bu sorunu yaşayan bir kaç kişi daha oldu sebebi bilinmiyor ama çözümü servise yollayıp kamera değişimi yapılması huawei garantili ise zaten kısa sürede değiştiriyorlar özellikle Ankara yada İstanbul gibi şehirlerde iseniz gün içinde hallediyorlar
  • yzkaragoz Y kullanıcısına yanıt
    çok sağol dostum. Benim telefonum paralel ithalat çift hatlı olanlardan. Duyduğuma göre de huawei servisleri paralel ithalatlara bakmıyormuş.
    Şimdilik çözümü sertçe kameraya vurararak buldum ama 1-2 saat sonra yine flu çekiyor. Her çekim yapacağım sırada vurmak durumunda kalıyorum.
  • basarank kullanıcısına yanıt
    evet doğru duymuşsunuz ücretli onarım dahi yapmıyorlar duyduğum kadarıyla bu çözüm geçici bir çözüm bir süre sonra işe yaramaz oluyormuş yani servise göndermeniz gerekecek kuvvetle muhtemelen ilerleyen zamanlarda
  • Merhabalar arkadaşlar. P10'u mu aldım :) Mate 10 lite den geçtim. Çok klas telefon. B171 falan bahsetmiş arkadaşlar Ma benim sürüm şöyle yazıyor. VTR L09 8.0.0.375 (C432)

Şimdi bunun üstüne güncelleme varmı? Ben mi göremedim B171 falan

• quote:

Orijinalden alıntı: XY_SCORPION

Merhabalar arkadaşlar. P10'u mu aldım :) Mate 10 lite den geçtim. Çok klas telefon. B171 falan bahsetmiş arkadaşlar Ma benim sürüm şöyle yazıyor. VTR L09 8.0.0.375 (C432)

Şimdi bunun üstüne güncelleme varmı? Ben mi göremedim B171 falan
    En son sürüm yüklü şu an. Hayırlı olsun :)

• rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, sağlasın.

• hadusum H kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsü atar mısın

Ff de öyle bir sürüm yok

Yada kaynak belirtirmisin

• fztazc F kullanıcısına yanıt
    Hocam, FF ana ekranda model ekleyin. Default olarak FF sadece cihazınızın bölge koduna göre update arar (bizim kodumuz 432. Ana ekranda cihazınızın ana modelini eklerseniz, (benim cihazım p10 olduğu için VTR-L09 yazmam gerekli) sadece kendi bölgenizi değil, tüm bölgeler için çıkan update'leri görebilirsiniz. Şu anda 384 ve 372 güncellemelerinde GPU turbo eklentisi var.
  • hadusum H kullanıcısına yanıt
    ff de görünmüyor
    rica etsem bi ekran görüntüsü atarmısın
    bende en son şuan b376 gelecek olduğu var
    b384 de ne olduğunu merak ediyorum
    ayrıca android p ve emui 9.0 sizce gelir mi ??????????
  • Merhaba; p smart ile ilgilenirken ugün bu cihazı gördüm ve çok hoşuma gitti. Fakat sıfırının genel olarak çoğu yerde satılmadığını gördüm. Sahibinden de vs de çok fazla piyasası olan bir telefon değil gibi. Huawei nin bu cihazı piyasan çekmesi gibi bir durum mu var acaba? Neden pek yaygın değil?
  • pridedawson P kullanıcısına yanıt
    cihaz 2017 cıkışlı belli bir süre tabikide üretilmiyor yada stoklarda bitiyor
    çekme durumu gibi bir şey yoktur stok bittiği için satılmıyor(senin ki biraz iyi niyet bozuk telefonları bile zor çekiyorlar piyasadan :) )

Kısaca stoklarda yok ve gündemlerinde yeni ürünlere yer veriyorlar :)
  • bu aralar çok durgun, pie güncellemesi gelse de sevinsek biraz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haklısınız stok bittiği için satılmıyor ama 2017 model cihazın stoklarının tükenmesi düşündürüyor zaten. Piyasada 2017 model sürüsüyle telefon var hala, Huawei ninkiler de dahil buna. Huawei müdürünün P10 ile ilgili yaptığı bir açıklama, sonra özür vs gibi şeyler okudum, bunlarla ilgili olduğunu düşünüyorum.
  • Yav 361 sürümünde kaldı tel 373 çıkmış. FF de çalışmıyoe bir yolu yok mu güncellemenin?

• P10 telefonuna kaplama yaptıran var mı? Hiçbir yer p10 a kaplama yapmıyor.

• Bilgisayara bağlayınca DCIM klasörünün içi boş gözüküyor telefondan girince dosyaları görüyorum.
    Pc ye dosya atamıyorum. Varmı çözümünü bilen.
  • yurt dışı, imei kayıtlı mavi renk p10 plus, 5 aylık

1850 tl eder mi?
  • Yapar.

• 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.